ایالات بیمارستان متهم به گرفتن بیمار حمایت از زندگی پس از COVID-19 تشخیص

او پسر ارشد بانک جهانی بهداشت متخصص ضیا Hyder معتقد است این بیمارستان ادامه می تواند او را درمان و او می توانست جان سالم به در برد و به حال او شده است را تکذیب کرد تهویه مکانیکی پشتیبانی می کند.

مادر او بعد از انتقال به کویت بنگلادش دوستی بیمارستان دولتی یکی از امکانات تعیین شده برای COVID-19 بيمار.

او وجود دارد در May 23.

ایالات بیمارستان را انکار کند که آن را در واقع برداشته و زندگی خود را پشتیبانی می کند. اما مرکز خصوصی اصرار داشت آن را حفظ coronavirus بیماران که باید به دنبال درمان در بیمارستان ها به غیر از آنهایی تعیین شده توسط دولت است.

ضیا در Facebook پست از یکشنبه دقیق حادثه سرزنش بیمارستان برای مرگ مادر او و به دنبال عدالت برای آن “غیر اخلاقی و ضد انسانی” اقدامات است.

این خانواده تا به حال مرتب درمان او در خانه به مدت شش روز برای جلوگیری از مشکلات در طول coronavirus مستند پس از او توسعه علائم “ذات الریه شدید” در May 5. ضیاء برادر, خواهر و برادر در قانون هستند و پزشکان است.

به عنوان آنها می ترسید هیچ بیمارستان خصوصی از جمله بیمارستان آپولو توافق به اعتراف او بدون coronavirus تست هنگامی که سلامت خود را در زمان به نوبه خود برای بدتر on Apr 11.

ضیاء گفت: سطح اشباع اکسیژن در خون شروع به رها کردن.

در نهایت خانواده موفق به دریافت 75 ساله مراجعه کننده به یک کلینیک در Uttara و مرتب و مداوم اکسیژن وجود دارد.

در ضمن او نمونه فرستاده شده به دولت در کنترل بیماری آژانس IEDCR برای coronavirus تست و آن را به عقب آمد منفی است.

ایالات بیمارستان بستری شده خود را به واحد مراقبت های ویژه و قرار دادن او در انتوبه تهویه در آوریل 12, بر اساس نتیجه تست.

با پشتیبانی سطح اشباع اکسیژن در حداقل سطح مورد نیاز ضیا گفت.

“اساسا Amma بود در حمایت از زندگی,” او گفت:.

“اما متاسفانه این بیمارستان به نام برادران من در Apr 14 و به آنها گفت که او خواهد بود منتشر شد و بلافاصله به دلیل یک آزمایش دوم نشان داد که او تا به حال coronavirus,” او گفت:.

“این باور نکردنی, چگونه مشهور بیمارستان مانند ایران می تواند تخلیه یک بیمار بیمار در حمایت از زندگی زمانی که آنها می دانستند که زندگی بیمار را در معرض خطر او را رنج می برند جبران ناپذیر مغزی و یا حتی مرگ اگر تهویه حذف شده است” ضیاء گفت.

دکتر ضیاء که آیا دکترای پژوهش در اپیدمیولوژی در دانشگاه اومئو در سوئد معتقد است که این بیمارستان می تواند از ادامه درمان خود را در شیشه ای محافظت واحد اجتناب از خطر از دیگر بیماران آلوده شدن در حالی که پزشکان استفاده می شود دنده محافظ.

در نهایت ایالات بیمارستان مرخص مادر خود را در پرداخت Tk 200,000 برای دو روز درمان.

بیمارستان همچنین تبدیل کردن خانواده درخواست برای ارائه یک آمبولانس با امکانات ICU.

این خانواده بعد از ذهن عادی آمبولانس و ضیا معتقد است که یک ساعت بدون اکسیژن پشتیبانی هزینه مادرش زندگی او است.

“راه ایالات بیمارستان به زور مرخص بیمار در حمایت از زندگی بی سابقه است غیر اخلاقی و غیر قانونی” ضیاء گفت و پرسید: برای همه حمایت خود را به مبارزه با “غیر انسانی” اقدامات بیمارستان.

ایالات ارشد ارتباطات و توسعه کسب و کار افسر Shagufa انور گفت که او نمی خواهد در نظر ضیاء مادر به دلیل خانواده نیست تسلیم هر گونه شکایت در بیمارستان است.

“ما گفته ایم این چند بار در بسیاری از مکان ها که هیچ بیمارستان دیگر از آنهایی تعیین شده توسط دولت می تواند حفظ COVID-19 بیماران” Shagufa گفت: با استناد به خطر بیماران دیگر ابتلا به این ویروس اگر آنها کردند.

“و ما را در حفظ و انتقال بیماران به تعیین بيمارستان اگر آنها تبدیل به COVID-19 مثبت یا ما گمان ، ما همچنان به انجام این کار از آنجا که ما نه بیمارستان است که رفتار COVID-19 بیماران,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im