منحصر به فرد سهام در سقوط آزاد به عنوان Papia رسوایی بازدید Westin داکا

منحصر به فرد دیدم 13.5 درصد از سهم خود را به ارزش محو کردن داکا بورس در نه روز کسب و کار پس از دستگیری او در فوریه 22 و پس از آن اخراج از Jubo Mohila لیگ گفته می شود در حال اجرا خدمات اسکورت در هتل پنج ستاره است.

سهام هتل دریا مروارید ساحل توچال و اسپا با مسئولیت محدود یک شرکت دیگر در این سفر و گردشگری بخش به دست آورد 21.22 درصد در این دوره است.

“منحصر به فرد است قیمت سهم کاهش یافته است چرا که Westin اتصال به Papia رسوایی ممکن است تاثیر هتل سود در آینده” یک سرمایه گذار گفت: bdnews24.com.

که در منحصر به فرد

Franchised برگزار می گردد توسط ما مبتنی بر زنجیره ای بین المللی ماریوت و متعلق به منحصر به فرد ساخت و ساز 24-طبقه هتل در گلشن-2 به پایان رسید در سال 2006.

منحصر به فرد شروع به معامله در بازار سهام شش سال بعد و پس از نام نویسی این شرکت سالانه سود پیشی گرفته Tk 500 میلیون دلار در طول سه سال گذشته است. آن را ارائه 20 تا 22 درصد نقدی و سود سهام در این دوره است.

از آن 294.4 میلیون سهم حامی مدیران نگه 52.23 درصد سازمانی سرمایه گذاران 31.8 درصد سرمایه گذاران خارجی 1.33 درصد و بقیه 14.64 درصد متعلق به کل سرمایه گذاران.

حمایت مدیر Mohd نور علی است که مدیر عامل این شرکت نیز هست. او همچنین مدیر عامل گروه منحصر به فرد. همسر خود را سالینا علی رئیس منحصر به فرد هتل و استراحتگاه.

A screengrab of a video obtained from social media shows Shamima Noor Papia.

یک screengrab از یک ویدیو به دست آمده از رسانه های اجتماعی را نشان می دهد Shamima نور Papia.

نور علی تا به حال شده است یک عضو اتحادیه دانشجویان است. او مبارزه در عوامی لیگ بلیط برای داکا-2 صندلی در سال 2001 انتخابات پارلمانی خود را از دست داد.

او شاکی بود از یک اخاذی مورد آغاز شده و در برابر عوامی لیگ ارشد شیخ حسینه خواستند با Tejgaon پلیس در ژوئن 13, 2007 در طول نظامی تحت کنترل دولت موقت. پلیس گفت: در گزارش نهایی ارائه شده به دادگاه که آنها هیچ شواهدی از حقیقت در این مورد.

کسانی که آغاز کرده بود موارد در برابر او به اتهام دروغین متوجه اشتباه خود و عذر خواهی کرد به او حسینه خواستند گفت: در حضور نور علی در یک تجمع در دسامبر 2008.

یکی دیگر از شرکت تاجر نور علی Borak املاک و مستغلات است خالد نور تاسیس مدیر عامل نور تجارت خانه ای به عنوان یک نماینده به منحصر به فرد هتل و استراحتگاه هیئت مدیره.

Chowdhury Nafeez Sarafat رئیس Padma بانک نشسته در هیئت مدیره به عنوان یک حامی مدیر.

منحصر به فرد گروه مدیر Gazi Md Shakhawat Hossain نشان دهنده منحصر به فرد شرقی Pvt Limited در هیئت مدیره.

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره خبره شرکت بیمه عمر مدیر محمد گلم سرور که موفق سرمایه گذاری در شرکت های مختلف از نور و همچنین اقدام ویرایشگر در Dainik Amader Shomoy.

سابق بانک K محمود ستار با نام مستعار Mithu ستار و محمد Forkan Uddin یکی از شرکای MM Rahman & Co حسابداران در هیئت مدیره به عنوان مدیران مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de