‘تاسف’ لایحه زندگی یک زندگی شگفت انگیز

در بین او زندگی می کردند در نه شهر در پنج قاره تبدیل کردن در بیش از 90 کشور به گزارش برخی از رویدادهای بزرگ زمان ما از جمله بهار پراگ جنگ ویتنام به انقلاب ایران و گروگان های درام, وحشیانه ظهور صدام حسین سریلانکا تامیل جنگ, جنگ برای پایان دادن به آپارتاید و مدنی درگیری در رودزیا که منجر به ظهور رابرت موگابه و زیمبابوه.

در طول او اجتناب شود همه بیش از حد معمول روزنامه نگاری شکست تفکر “از آنجا که من اینجا هستم, من بیش از حد یک بازیکن است.” او به رسمیت شناخته شده است که او تنها نقش بود و به آن بگویید که چگونه از آن بود.

هارتلی متولد شد و در تاریخ 1 اوت سال 1936 در سیاتل و در بسیاری از زندگی شخصی او بود به عنوان پیچیده به عنوان برخی از مهم داستان او تحت پوشش. از جمله این واقعیت است که – به رغم باب hawke’s سرزنش – او شروع به لایحه هارتلی به هر حال.

او تنها فرزند وکیل ویلیام تخم Davis من و خود را بسیار جوان تر از همسر سوم هلن و با توجه به همان نام خود را به عنوان پدر. او تنها سه زمانی که پدرش درگذشت و هنگامی که هلن بعد از ازدواج دوباره به مردی به نام وارن هارتلی, شوهر جدید به طور رسمی به تصویب لایحه تغییر نام خود را از ویلیام تخم دیویس دوم به ویلیام دیویس هارتلی.

هنگامی که وارن هارتلی فوت کرد و پنج سال بعد از هلن ازدواج یک مرد نظامی سابق توماس Leary, که او نیز درگذشت در مدت پنج سال. بیل همیشه می گفت که در حالی که او تا به حال محبت بزرگ برای توماس و بسیار کمی برای Warren, بزرگترین پشیمانی بود که او تا به حال هیچ حافظه از پدر خود در همه. او همیشه به شوخی اظهار تاسف کرد که “تخم دیویس” را ساخته اند یک نام بزرگ برای یک روزنامه نگار تلویزیون.

با الهام از مادرش نوشتن رادیو پخش نوشتن سفر ستون برای روزنامه های محلی و درگیر بودن در تئاتر او نشان داد استعداد برای نوشتن و بازیگری در طول تحصیلات خود را در دو سیاتل مدارس دولتی برای اولین بار در ماگنولیا مدرسه و سپس ملکه آن ،

William D. Hartley at CNBC.

William D. هارتلی در CNBC.

او کشیده شده بود به روزنامه نگاری پس از داستان او نوشت: برای مدرسه روزنامه جوان آدری هپبورن در شهر با تئاتر تولید بازی جی جی, بعد برای تبدیل شدن به یک ضربه فیلم موسیقی. او به یاد می آورد که چگونه ریزه اندام زرق و برق دار و جذاب بازیگر سخاوتمندانه به او زمان به نقض نوجوان خواهد بود-اخبار شکاری.

آن را به حال شده است برای یک نظامی, تصادف, جهان ممکن است به دست آورده اند به طور کامل از لایحه نوشتن استعداد. او به اتمام یک هنر در رشته, در رشته مطالعات دولتی در کالج دارتموث در نیوهمپشایر در آمریکا بورس تحصیلی. این به معنای سه سال خدمات پس از فارغ التحصیلی.

“یک روز من احمقانه وارد سر من در یک نقطه بحرانی در مسیر یک قطعه فلزی سیار پرواز در سراسر کشتی,” او گفت:. آسیب به عضلات چشم چپ او باعث دو دیدگاه را دیدم او را به صرف سال آخر خود را در ساحل و پایان دادن به آنچه که او احساس شده بود “یک نیروی دریایی غنچه حرفه ای”.

نظامی از دست رسانه ها را به دست آورید. پس از دو سال آموزش روزنامه نگار هنر و صنعت در سن دیگو شب تریبوناو صرف 15 سال با وال استریت ژورنال هم به عنوان یک خبرنگار و رییس دفتر مستقر در نیویورک و لندن و توکیو و سنگاپور.

او سپس به ژوهانسبورگ خاورمیانه و بازگشت به نیویورک به عنوان رئیس دفتر برای واشنگتن-بر اساس US News & World Report, قبل از ساخت اولین حرکت خود را به تلویزیون در سال 1983 با دو سال روی لئامت دادن به عنوان لنگر با در حال حاضر از بین رفته بار کسب و کار, یک کسب و کار اخبار و برنامه های تلویزیون.

بعدی خود نقش به عنوان لنگر برای سی ان ان در نیویورک, سمان جای خود را در رادیو و تلویزیون. بیش از 10 سال آینده های خوش مشرب ویژگی های سفیدی قفل و صدای فرمانده شد و بناست ،

در سال 1995 یک رقیب شبکه کشف استعداد خود و او به هنگ کنگ به لنگر برای CNBC آسیا بالا بردن مشخصات خود را حتی بیشتر. روی لئامت دادن با مریل لینچ به عنوان یک خبرنگار و مدیر آن, آسیایی, TV عملیات بسته رنگارنگ حرفه ای در سال 2001.

ثابت, سفر مهلت و تعهد طولانی مدت داستان تولید, سنگین, شخصی, تلفن, با دو دختر ازدواج شکست خورده و بدون فرزند. او نوشت: در سال 2008 کالج مراسم کتاب این بود که از زندگی او تا به حال انتظار می رود زمانی که فارغ التحصیل شد. “جای هیچ خانه دائمی برای سال هیچ ابتلا به روزانه 7.45 برای Grand Central, بدون فرزند را به گزاف گویی در زانو من.”

لایحه عاشق استرالیا از لحظه ای که نیروی دریایی ایالات متحده ویرانگر او روی به عنوان یک افسر عرشه میره به بندرگاه سیدنی در سال 1959. هنگامی که او به معنای واقعی کلمه ضربه به هدر در هنگ کنگ کتابفروشی در جولای سال 2001 او به رسمیت شناخته شده لهجه بلافاصله و گفتگو آغاز شده است. او در secondment از دانشگاه ملبورن در حال توسعه برنامه های آموزشی برای کارکنان در یک هتل محلی است.

“او بعد از ترک یک پیام به او تماس بگیرید تا من و ما برای شام رفت و من فقط کشیده شده به هدر می گوید. “او بازی جذاب و بسیار جالب برای صحبت کردن. او بزرگ قصه گو اما این روزنامه نگار در او بدان معنی است که او می خواست به شنیدن داستان خود را پس از آن نبود همه در مورد او.”

آنها بازگشت به ملبورن در سال 2004 با بیل انجام برخی از کار به صورت محلی و نوشتن کسب و کار و درگیر شدن با استرالیا و آمریکا. عشق خود را از کشور جدید خود او را دیدم در نهایت گرفتن تابعیت.

در سال 2011 در یک منحرف طنز بزرگ مغز و حافظه به آرامی شروع به تسلیم شدن به نابسامانی از آلزایمر و زوال عقل است. او مبارزه را شجاعانه اما درگذشت Elanora مراقبت از سالمندان در برایتون با هدر در کنار او در 21 دسامبر 2019.

“این چنین ترحم به دیدن این لایحه من عاشق آرامی محو” به یاد می آورد هدر.

“او با محبت و مهربان و باهوش که به زندگی یک زندگی شگفت انگیز و از طریق کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار, نویسنده, خبرنگار خارجی و تلویزیون لنگر یک شهروند واقعی از جهان است.”

گریم Johnstone نویسنده و روزنامه نگار, دوست ویلیام هارتلی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im