تورنتو — نزدیک به یک میلیون کانادایی را برای ثبت بیمه اشتغال (EI) در یک هفته و صف های طولانی را شروع کرده اند به نظر می رسد در سرویس کانادا مکان در منطقه تورنتو.

در تاسیسات واقع در نزدیکی دانشگاه و Bathurst خیابان ها خط کشیده شده در اطراف گوشه با هر کسی که تلاش برای حفظ برخی از فاصله فیزیکی در حالی که انتظار برای کمک به.

کسانی که در خط می گویند آنها سعی کردند به درخواست آنلاین اما با تجربه مشکلات به طوری که آنها تصمیم به آمدن به دفتر.

یک منبع دولتی می گوید CTV News تورنتو 929,000 برنامه ها را بین ماه های مارس 16 مارس 22. به طور معمول در مورد 45,000 برنامه های کاربردی خواهد بود دریافت در مقایسه با هفته است.

Service Canada, COVID-19

یک نفر که با این نسخهها کار در مهمان نوازی گفت که او در خط به رها کردن رکورد خود اشتغال و مطمئن شوید که آن را به درستی پردازش.

“برای افرادی مانند ما که بدون پرداخت هیچ درآمد” رونی زو گفت.

جرمی Tindal گفت که او فرار ما از EI در ماه ژانویه و در حالی که او شده است به طور فعال به دنبال اشتغال بسیاری از گزینه های “خشک شده.” او گفت که او می خواهد به می دانم که اگر او واجد شرایط برای هر گونه کمک های اضافی با توجه به وضعیت اقتصادی است.

“هیچ کس از پاسخ دادن به هر چیزی و البته اجاره قرار است در چند روز آینده.”

هفته گذشته نخست وزیر جاستین ترودو گفت که سرویس کانادا دریافت بیش از 500000 برنامه های کاربردی. دولت وب سایت که در آن مردم می توانند برای EI می گوید که با توجه به بالا بودن تعداد برنامه های کاربردی کاربران ممکن است تجربه مشکلات فنی.

“ما در حال حاضر دریافت تعداد زیادی از EI برنامه های کاربردی” توجه کنید در این سایت می گوید. “اگر شما قادر به دسترسی به سیستم ما با توجه به مشکلات فنی لطفا بعدا دوباره سعی کنید. ما آگاه هستند از این مسئله و تلاش برای حل آن است.”

در همان زمان افرادی که دعوت به سرویس کانادا با سوالات مربوط به برنامه های کاربردی خود را قرار داده شده بر روی نگه دارید برای مدت طولانی از زمان. یک نفر در رسانه های اجتماعی گفت: آنها در خط چهار ساعت به منظور دریافت سوال خود پاسخ داده است.

دیگران گزارش سیگنال مشغول است و قادر به دریافت از طریق و یا انتظار در خط.

هفته گذشته تعداد برنامه بودند دو بار به عنوان بالا که تعداد مدعیان بیکاری در ماه مارس در سال 2019 با توجه به آمار کانادا از جمله هر دو به طور منظم و مرخصی استعلاجی EI برنامه های کاربردی.

تعدادی از سرویس کانادا مکان برنامه ریزی و توسعه سایت ها بسته شده است. ساکنان می تواند جستجوی خود را کد پستی در وب سایت دولت برای تعیین اگر نزدیکترین مرکز باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو