ونکوور — اگر چه دولت روز دوشنبه اعلام کرد که کانادا خواهد بود بستن مرزهای خود به بسیاری از غیر شهروندان کانادایی این قانون جدید اعمال نمی به شهروندان ایالات متحده — باعث نگرانی در بریتیش کلمبیا به یکی از شلوغ ترین گذرگاه های مرزی این کشور بیشترین مرگ و میر از COVID-19.

در هر دو طرف مرز COVID-19 موارد در حال افزایش هستند. در سیاتل بیش از 6000 خانواده دریافت مواد غذایی کوپن به عنوان رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی بسته شده است. در ضمن در ونکوور چهار نفر کشته شده اند.

در لین دره مراقبت مرکز در قبل از میلاد مسیح COVID-19 شیوع گرفته شده بیشتر زندگی می کند.

“خبر غم انگیز است که ما تا به حال سه اضافی مرگ و میر است که گزارش شده بیش از چند روز گذشته” بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر گفت: در یک به روز رسانی دوشنبه.

این خبر پس از کانادا اولین کشنده مورد COVID-19 — یک مرد در 80s — اعلام شد هفته گذشته در لین دره.

شده است وجود دارد یک خوشه از موارد در تاسیسات از جمله حداقل 12 کارکنان که در حال حاضر بیمار است.

“شیوع گزارش هایی که من دریافت … بود که آنها در ادامه برای پیدا کردن موارد ظاهر,” هنری گفت.

شده است وجود دارد همچنین عفونت در مترو ونکوور سالمندان در خانه و در یک مشغول استانی, بیمارستان, اگر چه نه باید گزارش هر گونه مرگ و میر تا کنون.

بسیاری از خانواده ها در این مرکز در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا یا نه به حرکت خود عزیزان.

“همه با کمی ترس گفت:” دبرا به خود جلب کرد که خانواده در لین دره.

حدود دو و نیم ساعت رانندگی در جنوب Lynn Valley مرکز مراقبت زندگی است, مرکز مراقبت در Kirkland, Washington.

مانند Lynn Valley آن است که کانون شیوع. اما بر خلاف B. C. زندگی مراقبت مرکز شیوع کشته شدن 29 نفر است. این یکی از بزرگترین خوشه های مرگ در ایالات متحده آمریکا

و در حالی که قبل از میلاد است و 103 مورد از این ویروس واشنگتن 769.

از آنجا که این, B. C. مقامات درخواست شهروندان ایالات متحده به دور ماندن و امیدوارند اتاوا خواهد شد تجدید نظر در ممنوعیت سفر معافیت برای ایالات متحده به بازدید کنندگان است.

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که مقررات جدید در روز دوشنبه گفت که دائم کانادا ساکنان فوری اعضای خانواده از شهروندان دیپلمات های هوایی خدمه و شهروندان ایالات متحده هنوز هم برای ورود به کانادا.

وجود خواهد داشت افزایش محدودیت های پرواز, اما مرز محدودیت را اعمال نمی شود به تجارت یا تجارت است.

وقتی پرسیده شد که چرا ایالات متحده شده بود معاف از بسته شدن مرز به غیر کانادایی ترودو گفت که کانادا به عنوان نزدیک ترین همسایه این کشور مشاهده شد در طبقه بندی های مختلف از کشورهای دیگر است. او افزود که دولت نظارت بر وضعیت.

ایالات متحده در پاسخ به بحران شده است-برای انتقاد از کندی که با آن کشور واکنش نشان داد و همچنین عدم تست که انجام شده است. اوهایو وزارت بهداشت تخمین زده شده در هفته گذشته است که می تواند وجود داشته باشد تا 100,000 موارد COVID-19 در اوهایو به تنهایی اگر چه در آستانه بالا از شرایط به دست آوردن یک آزمون یعنی تنها حدود 50 تایید شده اند به ویروس.

“این ما را قوی این دیدگاه ما پیام قوی است که بازدید کنندگان از ایالات متحده آمده است به بریتیش کلمبیا” هنری گفت.

Chrystia Freeland, معاون نخست وزیر گفته است که او کاری با B. C. مقامات به طور خاص به آدرس نگرانی های خود را.

با این حال او گفت که B. C. “مانند هر استان و منطقه ای … بسیار نزدیک و بسیار متراکم اجتماعی و اقتصادی را ارتباط با آمریکا”

در این بحث همچنان بین استانی و فدرال مقامات آمریکایی را که می آید به B. C. در این میان باید به خود منزوی برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im