درک COVID-19 اطلاعات: ما باید در مقایسه با کشورهای?

تورنتو — در کمی بیش از دو ماه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19, مسابقه در اطراف جهان و تبدیل یک تعداد انگشت شماری از موارد شناخته شده به بیش از سه چهارم از یک میلیون نفر با حداقل 36,000 زندگی از دست رفته – به گزارش چهره های علمی و سلامت جوامع به طور گسترده ای موافق هستند بیش از حد کم است.

گسترش ویروس تحت فشار قرار دادند تا کشورهای متعدد به تقلا برای قفل کردن شهرستانها شاتر غیر ضروری کسب و کار و نزدیک مرزهای خود را به همه اما شهروندان خود اتخاذ برخی از اقدامات فوق العاده اعدام در چین است که ممکن است قبلا غیر قابل تصور دیگر.

محققان و صندلی اپیدیولوژی به طور یکسان در حال تجزیه و تحلیل گنجینه ای از اطلاعات برای ایجاد مدل های پیدا کردن الگوها و سرنخ در مورد اینکه آیا منحنی در حال پهن که کشور در یک سریع تر یا آهسته تر مسیر, چرا نرخ مرگ و سنین مختلف متفاوت است چه اقدامات به نظر می رسید به کار و زمانی که این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت.

سیل از اعداد و سوالات آنها افزایش می تواند خسته کننده برای فرد به طور متوسط در تلاش برای ایجاد حس از داده ها.

اپيدميولوژيستها و یک بیماری عفونی متخصص که صحبت با CTVNews.ca گفت که خیلی زود به پیش بینی و یا نتیجه گیری از داده اما بر اهمیت درک بافت اطراف آن اعداد است.

برخی از متغیرهای کلیدی را در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال در اطلاعات عبارتند از:

تست رویکرد:

برخی از کشورها و حوزه های قضایی در حال آزمایش به طور گسترده و به شدت در حالی که دیگران در حال تست بر اساس معیارهای سختگیرانه تر از سفر و علائم. وجود ندارد و معیارهای جهانی به دنبال هر چند سازمان بهداشت جهانی گفت: دولت در اوایل این ماه به “تست” حتی به عنوان کارشناسان تقسیم شدند که بیش از روش های موثر تر و بهتر استفاده از منابع است. دانشمندان موافق است که چگونه گسترده و یا محدود به یک کشور در حال آزمایش یک عامل است و در طیف گسترده ای از مورد مرگ و میر نرخ از کشوری به کشور است.

همبستگی بین ظرفیت و نتایج:

اگر تست ظرفیت افزایش پیدا می کند تعداد نتایج مثبت نیز به همان نسبت افزایش بیش از مدت مشابه? یا افزایش جدید مثبت منجر به افزایش یا کاهش کلی در صد از موارد مثبت?

منابع موجود:

کشورهای در حال توسعه ممکن است بیشتر در معرض خطر این بیماری با توجه به تعدادی از عوامل و ممکن است منابع به صورت گسترده تر تست. برعکس کشورهای با دسترسی بهتر به مراقبت نیز می تواند یک راننده در بالاتر مورد تعداد با توجه به تعداد بیشتری از آزمایشات در حال انجام یک اپیدمیولوژی گفت.

چگونه ‘تایید’ آزمون های تعریف شده و شمارش:

برخی از کشورها شامل symptomless موارد مثبت تحت “تایید”, در حالی که دیگران مانند چین و به طور خاص نیست. در همین حال برخی برآوردها نشان می دهد که بیمارانی که نشان می دهد کمی و یا بدون علائم می تواند حساب برای 60 درصد از این موارد است. معیار برای این نوع از موارد گنجانده شده همچنین می توانید در وسط گزارش. آن را یک “شکست” در داده ها است که می تواند در نتیجه یک پرش ناگهانی یا سقوط. این اتفاق در چین که باعث سردرگمی و اختلاف و همچنین با کبک به عنوان مثال. این استان به تازگی شاهد افزایش موارد تایید شده پس از آن آغاز شد از جمله آزمایشات تجویز در بیمارستان.

دولت شفافیت:

دولت اعتبار برای شفافیت نیز می تواند تاثیر سطح اعتماد در داده ها. شده است وجود دارد شک و تردید در اطراف روسیه اعداد برای مثال است که تا کنون گزارش موارد کمتر از این کشور کوچک لوکزامبورگ.

کشور-عوامل خاص:

تراکم جمعیت, جمعیت شناسی, سیگار, رای, بهداشت و درمان, ظرفیت سیستم در زمان وقوع حتی عادات فرهنگی (به عنوان مثال پستال با یک بوسه در مقابل یک دست دادن در مقابل یک کمان) نیز نمونه هایی از کشور-عواملی که ممکن است یا ممکن است بازی را چگونه شیوع توسعه.

این فقط در مورد تعداد کل موارد

در حالی که بسیاری از تمرکز شده است روزانه شمارش از موارد جدید اپیدیولوژی می گویند که اطلاعات دیگر نقاط بیشتر مفید هستند.

سینتیا Carr یک Winnipeg-بر اساس اپیدمیولوژی با دو دهه تجربه در زمینه تفسیر و توسعه پروتکل های برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های سلامت گفت: روزانه تمرکز بر روی موارد جدید می تواند حواس پرتی و جرقه های غیر ضروری وحشت.

“[به] نه گوش دادن به اطلاعات است. آنها در یک فروشگاه با 1000 نفر در کاستکو خرید کاغذ توالت” وقتی که آخرین محل آنها باید گفت یابند.

تعداد کل آزمایشات تجویز عفونت بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت بیماران و مرگ و میر در تمام شاخص های کلیدی برای دلایل مختلف توضیح داد ارین Strumpf, متخصص اپیدمیولوژی و دانشیار در دانشگاه مک گیل.

“این مطلب در مورد میزان تغییر در تعداد کسانی که بیش از این در مورد تعداد واقعی در یک روز داده شده,” او گفت:.

ميزان مرگ و بستری شدن نرخ – و اینکه آیا آنها در حال افزایش و یا کاهش در طول زمان بیشتر می دهد متن و تعادل به اطلاعات Carr اشاره کرد.

“شما هرگز باید فقط در یک قطعه از اطلاعات” Carr گفت.

“من گفته اند که از آغاز زمانی که ما خودمان را افزایش دهیم, تست ظرفیت شما را به سرعت ببینید افزایش موارد… ما در حال گرفتن بیشتر از یک دقیق مخرج بازنمایی دقیق از تعداد افراد مبتلا به این بیماری است.”

کشور در مقابل کشور: مقایسه و یا به مقایسه?

تعدادی از کشورها در گزارش خود موارد در حدود همان زمان در اواخر ماه ژانویه اما زمان و مهار اقدامات انجام شده توسط هر دولت باید در زمان شده است بسیار متفاوت است.

هر دو ایالات متحده و کره جنوبی در گزارش خود اولین مورد در تاریخ 20 ژانویه به عنوان مثال. ایالات متحده که پاسخ به همه گیر شده است به طور گسترده ای با انتقاد از گزارش بیش از 140,000 موارد و ثبت بیش از 2500 مورد مرگ و میر در حالی که کره جنوبی است که به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای سریع مهار اقدامات ثبت کرده است برخی از 9,600 موارد و 158 مرگ و میر.

اما تفاوت در تست پروتکل های تست در دسترس بودن و یک میزبان از دیگر عوامل همراه با شرایطی منحصر به فرد برای هر کشور را در سیب به سیب مقايسه پیچیده است.

هنوز هم با 177 کشور و مناطق در سراسر جهان گزارش موارد COVID-19 آن مقایسه خواهد شد اجتناب ناپذیر است.

در کوتاه مدت Strumpf گفت: آن را باید با احتیاط با این درک که خیلی از داده ها ایجاد می شود کاملا متفاوت از حوزه قضایی به حوزه قضایی و حتی در نقاط مختلف در زمان.

در عین حال کسانی که بسیار تفاوت در روش ها و رویکردهای هستند چرا مقایسه در نهایت نیاز به ساخته شده او اضافه شده است. “در نهایت مقایسه تبدیل شدن به بسیار بسیار مهم است که چگونه ما در حال رفتن به یاد بگیرند که از کل این تجربه است.”

کره جنوبی و ایتالیا به عنوان مطالعات موردی?

کره جنوبی شده است به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته برای تلاش های خود را به سرعت کنترل شیوع. مقامات وجود دارد تلف کمی زمان راه اندازی گسترده و نوآورانه روش های تست مانند درایو-از طریق تست سایت quarantining بیماران آلوده در دولت پناهگاه و با استفاده از داده های GPS در تلفن های همراه و اطلاعات کارت اعتباری را به عقب حرکات بیمار در جزئیات و هشدار به کسانی که ممکن است در این نزدیکی هست. عمومی ردیابی است که بدون جنجال اما کره جنوبی تاکتیک های تهاجمی منجر به روزانه تعداد مورد افزایش سرعت, اما همچنین کاهش سرعت با 158 و میر گزارش شده. آن نرخ مرگ ایستاده بود حدود 1.6 درصد از مارس 30. و بر خلاف بسیاری از دیگر نقاط قابل توجه شیوع آن انجام شد بدون چشمگیر shut-down یا اقدامات فیزیکی فاصله مورد نیاز برای بسیاری از جمعیت کره جنوبی از 51.5 میلیون.

هند 1.3 میلیارد نفر رفت و به “کامل” مستند سه شنبه گذشته در میان ترس این کشور کم عفونت تعداد که بود در 1,024 موارد و 29 و میر ناشی از مارس 30 نه رنگ یک تصویر دقیق داده می شود که چگونه چند نفر آزمایش شده است. حتی بیشتر در مورد این مستند فرستاده است صدها هزار نفر از مردم در حال فرار از شهرها به روستاها آمادگی برای رسیدگی به پتانسیل شیوع است. هند جامعه پزشکی و اپیدیولوژی مانند Strumpf می گویند آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از ویروس نوردد کشور به طور بالقوه با عواقب ویرانگر.

در ضمن ایتالیا است که بدترین آمار کشور در جهان از نظر تعداد مرگ و میر گزارش شده با مرگ و مير 12 درصد از مارس 30. فوق العاده بالا و مرگ و میر را می توان در بخش چگونه بسیاری از آزمونهای آماری اداره در برخی از سخت ترین آمار مناطق اما به طور کلی مرگ و میر آمار و ارقام هنوز هم بیش از دو برابر در یک هفته و اختصاص نزدیک به یک سوم جهانی مرگ و میر ناشی از مارس 30. هفته گذشته ایتالیا ثبت 919 مرگ و میر در یک روز. دولت و نهاد های مختلف مهار اقدامات از جمله سفارش تعطیلی مدارس برای مثال هنگامی که مرگ و میر 100 رسیده. زمانی که تعداد مرگ و میر پیشی 450 دولت تصویب “بزرگترین سرکوب در برابر شیوع کروناویروس در جهان غرب” به گزارش نیویورک تایمز قرار دادن کل کشور – برخی از 60 میلیون نفر – تحت قرنطینه با اقدامات اضافی اضافه شده در پس از آن روز و ماه.

در مقابل نیوزیلند خواست شهروندان خود به خانه آمده و مرزهای خود را بسته به تمام خارجی ها هنگامی که تعداد کل شناسایی موارد بود در کمتر از 50 و صفر و میر. در سراسر کشور مستند در محل قرار داده شد زمانی که این کشور هنوز هم تا به حال کمتر از 300 مورد و هنوز هیچ مرگ و میر.

“بخشی از داستان در مورد اینکه چرا ما شاهد چنین نتایج بد در ایتالیا و اسپانیا هم مرتبط هستند به این واقعیت است که آنها همیشه پشت منحنی در قرار دادن این اقدامات در محل گفت:” Strumpf توصیف آن به عنوان “بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.”

اما Carr هشدار داد در برابر ساده مقایسه از افراطی ترین نمونه است.

“آخرین فرد شما می خواهید مقایسه کنید تا خودتان به ایتالیا است چرا که آنها یک پرت,” او گفت: با اشاره به خود را فوق العاده بالا مرگ و میر در مقایسه با کانادا 1 درصد یا حتی این که برآورد 3.4 درصد است.

“است که این سناریو ما باید برنامه ریزی بر اساس دلیل آنها چیزی بسیار متفاوت در جریان است. و فقط ساده آن و رفتن “آنها را نادیده گرفته و آن را تا زمانی که خیلی دیر شده بود’ – آیا ما می دانیم که؟”

به جای آن ممکن است مفید برای یادگیری چه عواملی در حال کمک به آن پرت و وضعیت چه می توان آموخت از آن, او گفت:.

پتانسیل غیر COVID-19 متغیرهای Carr پیشنهاد کرد با توجه به شامل تعداد پزشکان و تخت های بیمارستانی به ازای هر 1000 نفر واکسیناسیون نرخ برای کسانی که بیش از 65 سال سن توزیع جمعیت تراکم جمعیت کشور سیگار رای, آیا وجود دارد “استرس زا” در حال حاضر در کشور نظام سلامت و فقر و شکاف در میان عوامل دیگر.

با توجه به 2018 داده ها از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, ایتالیا بیشتر پزشکان از کره جنوبی برای مثال کره جنوبی را به طور کلی تراکم جمعیت است که بیش از دو برابر ایتالیا. در ضمن میزان مصرف سیگار در این دو کشور تا حدودی مشابه هستند.

این واکسن آنفولانزا رای دادن برای کسانی که بیش از 65 در ایتالیا, اما, بود و فقط در بیش از 52 درصد به طور قابل توجهی پایین تر از نزدیک به 83 درصد رای برای کره جنوبی. ایتالیا نیز یکی از بالاترین درصد از افراد بالای 65 سال در جهان دوم تنها به ژاپن با توجه به بانک جهانی. داده ها نشان داد که برخی از 65 درصد از COVID-19 مرگ و میر در ایتالیا در میان کسانی که بیش از سن 70.

در عین حال چگونه این توضیح ژاپن به ظاهر کم مورد گزارش شده تعداد کم تعداد مرگ و میر گزارش شده و محدود پاسخ دولت به همه گیر تا آخر هفته ؟ ژاپن بیشتر است پرجمعیت از ایتالیا, سیگار کشیدن, نرخ و پایین واکسن آنفولانزا نرخ قابل مقایسه هستند با توجه به OECD داده و 27 درصد از جمعیت بالای 65 سال هستند.

“این می تواند باشد که هیچ یک از این عوامل تأثیر شیوع, اما آن را فقط همیشه یک ایده خوب برای دریافت متن” Carr اضافه شده در ایمیل بعد.

مانند کره جنوبی و ژاپن در مجاورت و تماس با چین خواهد به ظاهر آن را بیشتر آسیب پذیر است. برخی از تحلیلگران بر این باورند که آیا پایین گزارش ارقام با توجه به نرخ پایین تست اما در صورتی که مورد بیمارستان و هنوز هم دیدن افزایش بیماران ، این مورد نشده است. دیگران را با اشاره به ژاپن آداب رکوع به جای یک بوسه یا از دست دادن ماسک پوشیدن و بهداشت آموزش و پرورش به عنوان پتانسیل افتراق عوامل است. ماسک و رکوع نیز مشترک در کره جنوبی.

Strumpf گفت: عناصر فرهنگی ممکن است یک بخش اما سارس است که آمار در اوایل سال 2003 نیز تازه برای بسیاری از مناطق اطراف چین و به احتمال زیاد انگیزه مردم تمایل به پیروی از قوانین.

“آنها می دانند هر چقدر بد آن را می توانید دریافت و اهمیت همه تبادل و تغییر رفتار خود را به تلاش برای محدود کردن گسترش,” او گفت:.

همه این ابهامات و زمان عدم پاسخ – تاکید دو چالش در ساخت مقایسه بلکه ارزش آن است.

در ایتالیا مورد Carr به ذکر است که این منطقه شاهد یک “عظیم” شیوع آنفولانزای یک عامل کلیدی است که فشار را بر سیستم بهداشت و درمان حتی قبل از COVID-19 رخ داد.

“ما واقعا درک آنچه در جریان است در یک جمعیت – همیشه – قبل از اینکه ما همیشه در حال مقایسه خود را به آن را,” او گفت:.

“زمینه کلیدی است در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im