زیرزمینی آتش برای ماه ها در زباله تخلیه

این سلولها پوشش داده شده با یک لایه ضخیم از خاک رس برای مهار دود و بوی آن سازمان حفاظت محیط زیست هشدار داد ممکن است نیاز به کشف به خاموش کردن آتش بیشتر تشدید بوی و احتمالا انتشار دود.

در حال بارگذاری

برو گروه سخنگوی Steve Murphy گفت و جامع فرآیند طی آن 102 سوراخی در سراسر سایت قرار گرفت برای پیدا کردن آتش سوزی.

“این یک روند سریع شناسایی آتش سوزی مورد نیاز حفاری به داخل زمین و با استفاده از مانیتورینگ حرارتی و گرما امضا” آقای مورفی گفت.

“سه روش اصلی وجود دارد ما می توانیم این را; ما می توانید تمرین کردن و سیل همراه با آب; ما می توانیم گرسنگی را از اکسیژن و یا ما می توانید حفاری همه چیز.”

آقای مورفی داد هیچ نشانه ای که به عنوان گزینه مورد علاقه بودن اما گفت که آن را به یک مقدار قابل توجهی از زمان برای خاموش کردن آتش سوزی بدون در نظر گرفتن روش.

“ما در حال صحبت کردن در روز, ما در حال صحبت کردن در چند هفته اگر نه بیشتر,” او گفت:.

“ما درک ساکنان می خواهند بدانند که دقیقا چه مدت این است که رفتن را به, اما ما در حال رفتن به مطمئن شوید که این است که درست انجام شود.”

“آنچه ما نیاز به گفتن است که وجود دارد به هیچ وجه مواد شیمیایی سمی در حال سوختن است. ما درک ساکنان نگران قوی بو و ما عذر خواهی کرد که اما ما stringently بررسی هر یک کامیون که در می آید.”

آن را کمی تسلی برای ساکنان که باید تحمل بوی خفه کننده برای ماه می باشد.

علامت فلفل زندگی در ملک همسایه سایت و گفت: بوی غیر قابل تحمل شده است.

Residents say they've been choked by a "toxic" smell for months.

ساکنان می گویند که آنها خفه شده توسط “سمی” بوی ماه.اعتبار:Jason جنوبی

“ما در یک خط مستقیم به محل های دفن زباله وجود ندارد و حتی 500 متر از ما جلو حیاط به این نکته” آقای فلفل گفت.

“ما تا صبح باز کردن درب جلو و ما در حال برخورد با یک انفجار از این بوی سمی.

“ما برای اولین بار متوجه آن در اواخر اکتبر و سپس آن را واقعا لگد در آمده نوامبر است.”

“در طول ماه های دسامبر و ژانویه دوره زمانی که آن را بسیار گرم بود و باد می وزد, ما می خواهم که به ما بسته درب های نزدیک کف دریچه مطمئن شوید که پنجره بسته شد و توقف در حال اجرا کولر.”

یکی دیگر از ساکنان دیدن Brister نام آن را یک تجربه هولناک است.

“ما کاملا وحشت زمانی که ما متوجه وجود زیرزمینی آتش سوختن خیلی نزدیک به خانه ما” Ms Brister گفت.

“این فوق العاده سمی و بوی. ما نمی توانیم با استفاده از خنک کننده آبی تهویه مطبوع به دلیل آن را sucks تمام هوا را بدتر می کند.

“من حتی تا به حال به شروع به خشک کردن لباس ها در جست و خیز کردن خشک کن چون من نمی توانید آنها را بدون بو گرفتن به آنها است.”

در ماه ژانویه سازمان حفاظت محیط زیست از نصب, تهویه نظارت بر واحدهای در خانه از ساکنان دو همسایه این سایت پس از شکایت که تاریخ این منطقه کیفیت هوا به عنوان خوب.

برو ادامه داد: برای نظارت بر کیفیت هوا اما آقای فلفل هنوز هم نگرانی.

Extinguishing the fires will take several weeks.

خاموش کردن آتش را از چند هفته.اعتبار:Jason جنوبی

“من سه ماهه کودک من نگران تنفس این در. من می دانم که آنها آزمایش کیفیت هوا برای در حالی که کمی و گفت: خوب بود اما هنوز هم وجود دارد چیزی در هوا ساخت این بوی ناپاک و هیچ کس نمی داند آنچه در آن است” آقای فلفل گفت.

“چه سوختن? چه مواد شیمیایی در حال قرار دادن این بوی?

“من تا به حال یک سرفه خشک و تحریک گلو و حالت تهوع. هیچ کدام از این ها را برای شما اتفاق افتاده است و نباید آن را ادامه داده اند.”

در ماه دسامبر سازمان حفاظت محیط زیست صادر شده برو با پاک کردن متوجه نیاز مداوم کیفیت هوا نظارت و انتشار نتایج و همچنین اقدامات به نگه داشتن جامعه آگاه است.

آن را نیز نیاز به آن را به انجام ارزیابی ریسک و ارائه طرح به سازمان حفاظت محیط زیست است که نشان می دهد چگونه از آن جلوگیری خواهد شد بیشتر نقاط.

این گروه همچنین با انتشار یک بیانیه رسمی هشدار برای عدم اطلاع سازمان حفاظت محیط زیست از این حادثه بلافاصله.

آقای مورفی گفت: این اولین بار است که یک کانون کشف شده در این سایت و شرکت در از دست دادن به توضیح دهید که چگونه دو فنر در یک بار.

“تا زمانی که ما وجود دارد آن را سخت به بگویید. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان اکسیژن اصطکاک و مقوا ایجاد کامل مواد تشکیل دهنده” آقای مورفی گفت.

در حال بارگذاری

محل های دفن زباله است که هیچ غریبه ای به بحث و موضوع کشیده شده بیرون نبرد قانونی حتی قبل از آن باز می شود.

در ماه اوت سال 2010 برو گروه riled مردم محلی زمانی که آن را برای اولین بار پرچم این پیشنهاد به نوبه خود از معادن قدیمی سایت به محل های دفن زباله.

پیشنهاد دریافت بیش از 650 اعتراض و زدم پشت توسط Brimbank شورای VCAT.

با این حال دادگاه عالی دستور داد این موضوع شنیده می شود دوباره و VCAT متعاقبا برو برو جلوتر به نوبه خود این سایت را به محل های دفن زباله.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net