مخفی FBI کارمند در وب nabs وینیپگ زن در تلاش برای خرید سلاح شیمیایی

WINNIPEG — یک وینیپگ زن شده است محکوم به شش سال در زندان برای تلاش برای انتخاب کنید تا یک سم در داکوتای شمالی.

با توجه به سوابق دادگاه 37 ساله Sijie لیو التماس گناه در ایالات متحده دادگاه منطقه به یک تعداد از تلاش برای به دست آوردن یک سلاح شیمیایی.

قضاوت مورخ 22 ژوئن نشان می دهد دو تن دیگر از اتهامات عنوان شده علیه او رد شد.

اسناد دادگاه می گویند بین 15 فوریه 2019 و 5 مارس 2019, لیو تماس مخفی FBI کارمند در “وب تاریک.”

پرونده در دادگاه می گویند متهم ابلاغ او می خواست برای به دست آوردن یک سم و تجهیزات حفاظتی با خیال راحت به رسیدگی شیمیایی. در اطراف Feb 12, 2019, این درخواست موافقت می گوید: او به منظور قرار داده شده به صورت 10 میلی لیتر از سم صحن ماسک و دستکش با یک آدرس حمل و نقل در Pembina, North Dakota.

اسناد دادگاه مشخص نیست سم دستور داد.

در استشهاد توسط FBI Special Agent استیون Noldin در مارس 5, 2019, سوار یک لیو سفید سوبارو با, Manitoba صفحه از طریق عبور از مرز در Pembina. Noldin می گوید او ارائه Nexus کارت شناسایی و گفت: مرز گارد او در حال رفتن برای خرید روز در گرند فرک.

Noldin استشهاد می گوید اجرای قانون مشاهده سوبارو وارد در یک بسته وانت در Pembina. آن گفت: با توجه به ماموران لباس شخصی در داخل کسب و کار, لیو با استفاده از یک نام جعلی, Julie Chen. استشهاد گفت: او را برداشت تا شش بسته برای Julie Chen و یکی برای یک “دوست” Sijie لیو.

عامل خاص می گوید لیو دستگیر شد بر او خروج با کوچک مسطح لود شده با بسته بندی و حمل و نقل به امنیت.

Noldin می گوید قبل از او سوال شد او اعلام کرد به افسران “من می دانم آنچه من اشتباه بود.”

استشهاد نیز می گوید: بعد از او شنید می گویند “که او را شکسته است و قانون دستگیر شد” هنگامی که تماس با کسی که شناخته شده به عنوان ،

لیو است که در بازداشت در زندان شهرستان Cass در فارگو اما پرونده در دادگاه می گویند او می تواند برگزار شود وجود دارد تا زمانی که او را می توان منتقل شده به کانادا به خدمت حکم او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de