OTTAWA — Evacuees از ووهان رود را برای ورود به کانادا جمعه صورت دو هفته از جداسازی به عنوان آنها محدود به خود اختصاص داده متل اتاق در کانادا نیروهای پایگاه در جنوب انتاریو که در آن آنها نظارت خواهد کرد نشانه هایی از رمان coronavirus.

مقامات بهداشت عمومی و اعضای نیروهای مسلح گفته اند که آنها امید به حفظ کانادا evacuees به عنوان امن و راحت به آنها می تواند در طول 14 روز اجباری و جداسازی نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون برای محافظت در برابر ممکن است گسترش عفونت بیماری است.

که به شرح زیر در حال حاضر با داشتن تحمل بی سابقه قرنطینه در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی در مرکز شیوع.

“از آن خواهد شد بسیار پر تنش برای آنها” فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu پنج شنبه هشدار داد.

وجود خواهد داشت و سلامت اجتماعی و روانی پشتیبانی در دسترس آنها قرار می گیرد و حتی انزوای بیشتر بر پایه حتی از هر یک از دیگر.

“این بخشی از استرس بودن در یک قرنطینه وضعیت” Hajdu گفت.

“افراد را مجبور به پیدا کردن راه هایی را به اشغال خود با حرکت بسیار کمی در این پایگاه است.”

کانادا دارای نه نام را برای بهداشت عمومی اورژانس در پی coronavirus اما اقتدار به عنوان بخشی از اورژانس را تحت قرنطینه فدرال قانون برای حفظ آن از بازگشت از ووهان از خروج از پایگاه.

تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد هر یک از 176 کانادایی یون هیئت دولت برای اولین بار-چارتر پرواز از ووهان نشان دادن نشانه هایی از این بیماری است.

آنها را سوار اتوبوس های کوتاه به یوکان تسلیم یک 290-اتاق متل در این پایگاه به طور معمول این سایت متعلق به پرسنل نظامی و خانواده های آنها. وجود دارد آنها را محدود به اتاق خود در طول دوره قرنطینه و تحویل داده می شود وعده های غذایی آماده کرد.

خانواده را هم باقی می ماند.

Hajdu گفت: کارکنان از جمله کسانی که از صلیب سرخ مراجعه کنید اتاق برای بررسی سلامت خود و رفاه.

مردم تحت قرنطینه داده خواهد شد لباس, پوشک, نوزاد, فرمول, بازی و چیزهای دیگر به آنها نیاز است.

این اتاق معمولا با یک یا ملکه اندازه تخت اما نظامی شده است و مشغول مرتب کردن اتاق به جای خانواده به طوری که آنها می توانند با هم بمانند. آنها هر یک از ویژگی های خود را کامل حمام, اینترنت پر سرعت, یک تلویزیون با دی وی دی پلیر و همچنین به عنوان یک یخچال و مایکروویو.

مقامات نظامی باید به مردم اطمینان در منطقه CFB ترنتون که خطر انتقال کم است.

“این عودت سالم هستند کانادایی” مسلح ، -ژنرال اندرو Downes, جراح عمومی کانادا نیروهای مسلح گفت: عوام و سلامت کمیته جمعه. “این خطر وجود دارد البته که یکی یا بیشتر از آنها ممکن است در معرض این ویروس اما من فکر می کنم که کم خطر است.”

در اوایل این هفته, Ontario افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر دیوید ویلیامز هشدار داد که مسافران باید نظارت برای بیش از فقط علائم ممکن است از رمان coronavirus.

“ما به دنبال در امکانات وجود دارد” ویلیامز روز دوشنبه گفت در تورنتو است.

“آیا این کافی است که آن را خوب خوابیدن و مناسب مواد غذایی ؟ همه کسانی که روز به روز نیازهای در حال رفتن به ملاقات کرد چرا که این افراد در آینده نیاز به کار گرفته می شود که در راه است.”

پس از دو هفته زمانی که تهدید ویروس تجلی خود را در نهایت تصویب evacuees گرفته خواهد شد به اتاوا و مونترال یا تورنتو, فرودگاه برای آخرین مرحله از سفر خانه.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 6, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو