سازمان ملل متحد می گوید عمدتا زنان و کودکان در میان 32 کشته شده شورشیان میانمار نظامی برخورد

میانمار نظامی را انکار می کند و هدف قرار دادن غیر نظامیان و سخنگوی در روز جمعه کاهش یافته است برای پاسخ به این اتهامات است.

این Arakan ارتش شورشیان گروه به دنبال خودمختاری بیشتر برای این منطقه شده است مبارزه با نیروهای دولت برای بیش از یک سال است.

“میانمار نظامی انجام شده است تقریبا هر روز حملات هوایی و توپخانه در مناطق پر جمعیت و در نتیجه دست کم 32 کشته و 71 صدمات پس از 23 مارس اکثریت زنان و کودکان آنها نیز از بین بردن و سوزاندن مدارس و خانه” سازمان ملل متحد, حقوق بشر, دفتر سخنگوی Rupert Colville گفت: ژنو, اخبار جلسه.

او بعدها گفت که 32 نفر از غیر نظامیان است.

Colville گفت “بسیار دشوار است برای گرفتن اطلاعات دقیق از رخین” اشاره کرد که در آنجا شده بود اینترنت قطع برق در این منطقه از ماه ژوئن 2019.

“بنابراین به عنوان به که آیا گزارش تلفات ناشی از هدف قرار دادن و یا گرفتار شدند در تیراندازی بین Arakan ارتش و دولت میانمار ارتش آن را به طور کامل روشن نیست,” او گفت:.

میانمار سخنگوی سازمان Tun Tun Nyi به رویترز گفت: “ما اخبار منتشر شده از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد. شما می توانید با خواندن آنها. من فکر نمی کنم من باید به هر گونه اظهار نظر در آن است.”

پس از مقامات محلی و ساکن به رویترز گفت توپخانه در ایالت راخین را Kyauk Seik ایجاد کرد روز دوشنبه به کشته شدن هشت نفر ارتش گفت: این گزارش جعلی بودند.

کشورها از جمله ایالات متحده و بریتانیا را به نام برای پایان دادن به جنگ در رخین میان coronavirus بیماری همه گیر. میانمار گزارش شده 85 موارد COVID-19 و چهار مرگ و میر.

این Arakan ارتش اعلام آتش بس یک ماهه در آوریل همراه با دو نفر دیگر قومی گروه های مسلح با استناد به این بیماری همه گیر. نظامی را رد کرده و آتش بس با سخنگوی, گفته های قبلی آتش بس اعلام شده توسط دولت توجهی نشد رفت توسط شورشیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im