دیده بان هسته ای سازمان ملل admonishes ایران برای مسدود کردن دسترسی به سایت های

ایسنا اولین گزارش روز دوشنبه که آژانس برنامه ریزی شده به موضوع دوم گزارش علاوه بر آن به طور منظم به روز رسانی فصلنامه در ایران فعالیت rebuking ایران کمتر از همکاری کامل در کل و برای عدم اعطای بازرسان سازمان ملل متحد دسترسی به یک یا چند سایت های مورد علاقه.

به طور منظم گزارش نشان داد که ایران ذخایر اورانیوم کم غنی شده نزدیک به سه برابر از ماه نوامبر به بیش از یک تن که تهران همچنان به نقض کلیدی محدودیت از آن به طور پیوسته فرسایش ایران در واکنش به تمدید تحریمهای آمریکا علیه آن از واشنگتن کشیده از توافق در مارس سال 2018 است.

فوق العاده دوم گزارش شیرجه زده آژانس بین المللی انرژی اتمی باز سوالات و ایران و محرومیت از دسترسی به سایت های که دو دیپلمات ارشد گفت: بر این باور هستند که فعال شده است که در اوایل 2000s.

“من قضاوت آن را لازم را برای تولید دومین گزارش از آنجا که من فکر کردم این وضعیت به اندازه کافی جدی به شایستگی این حرکت در بخشی از من” جدید آژانس بینالمللی انرژی اتمی رئیس رافائل Grossi که در ماه دسامبر به رویترز گفت در مصاحبه ای در پاریس.

دوم محرمانه آژانس بینالمللی انرژی اتمی گزارش به کشورهای عضو دیده رویترز گفت: ایران ارائه نشده دسترسی به آژانس تا دو مکان … و نه درگیر در اساسی بحث برای روشن شدن آژانس سوالات مربوط به امکان اعلام نشده هسته ای و مواد هسته ای ایران-فعالیت های مرتبط.

“ما اصرار داشت و با وجود تمام تلاش های ما ما شده اند قادر به دریافت کنید که پس از این وضعیت نیاز به در قسمت یک گام از آنجا که این بدان معنی است که ایران محدود کردن توانایی آژانس برای انجام کار خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است تهران خواهد معکوس دوره پس از اعلام هیئت مدیره در دیدار هفته آینده در وین.

دقیقا چه فکر کردم به اتفاق افتاده در سه سایت که هیچ کدام آژانس به بازدید قبل نامشخص است.

آنها نیز مختلف به سایت در تهران که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل جلب توجه در سال 2018 خواستار آن یک “راز اتمی انبار” که در آن آژانس بینالمللی انرژی اتمی بعد از آن اثری از اورانیوم.

بحث و مذاکره با ایران با هدف تبیین آن اثری از اورانیوم که پردازش شد – اما نه غنی شده – ادامه دارد با وجود این آژانس قبلا تشویق ایران به انجام بیشتر.

SANITISING

گزارش دوم گفت: آژانس بینالمللی انرژی اتمی باز سوال است آیا طبیعی اورانیوم مورد استفاده قرار گرفت در یکی از این سه سایت که آژانس هنوز به آن می گویند می خواهد به بازدید.

در یکی از دو نفر دیگر سازمان دیده است را فعالیت “را از اوایل ماه جولای سال 2019 به بعد است که سازگار با تلاش برای پاکسازی بخشی از محل سکونت” را گفت.

اصطلاح “پاکسازی” است که اغلب استفاده می شود به معنی ساخت و ساز و یا تخریب کار در نظر گرفته شده برای حذف آثار از مواد هسته ای.

دیپلمات که با نوک انگشتانش کردن رویترز در مورد دوم گزارش گفت: این سازمان به دنبال سایت های که – مانند تهران که در آن ذرات اورانیوم یافت شد – بودند که در یک گنجینه اطلاعات در ایران در گذشته فعالیت های هسته ای ایران که اسرائیل خواستار “اتمی archive” است که در آن می گوید آن عوامل توقیف شده در ایران است.

یک منبع دیپلماتیک گفت: یکی از سایت ها بود مريوان. این منبع همچنین گفت که آژانس در تلاش بود برای اثبات یک ممکن است در گذشته نظامی پروژه.

پس از مدتها قبل از معامله آژانس تا به حال اطلاعات نشان می دهد که “در مقیاس بالا انفجاری آزمایش های مربوط با دقت بالا انفجار سیستم های مناسب برای هسته یک بمب هسته ای انجام شد در منطقه مريوان حداقل یکی بود که در سال 2003. بایگانی به نظر می رسد حاوی اطلاعات حمایت و یا در حال گسترش است.

ما سازمان های اطلاعاتی و آژانس بین المللی انرژی بر این باورند که جمهوری اسلامی تا به حال یک راز هماهنگ سلاح های هسته ای برنامه ای است که آن را متوقف و در سال 2003 تا 2015 قرارداد.

که آن نیز تقریبا از زمان که در آن تبعید گروه مخالف ایرانی در معرض وجود ایران زیرزمینی غنی سازی اورانیوم در مجتمع نطنز. وحی مطرح بین المللی هشدار در مورد تهران, covert, فعالیت های هسته ای ایران که آن را بعدا اعلام به آژانس.

روز سه شنبه دوم گزارش نیز گفت: جمهوری اسلامی ایران به اطلاع آژانس بینالمللی انرژی اتمی که آن را “نمی خواهد به رسمیت شناختن هر گونه اتهام در گذشته فعالیت می کند و نظر خود را موظف به پاسخگویی به چنین اتهامات”.

در حالی که تا سال 2015 معامله را به خود جلب کرد یک خط در زیر ایران در گذشته فعالیت های اتمی, آژانس را عناصری دستور نیز باید حساب همه مواد هسته ای و فعالیت های. اگر قبلا آیتم های ناشناخته می آیند به نور آن بررسی.

“من به سادگی پرسیدن که آنها را مطابق با تعهدات خود را” Grossi گفت.

این معامله که لغو تحریم های بین المللی علیه تهران در ازای محدودیت بر غنی سازی اورانیوم و دیگر فعالیت های هسته ای ایران است که با هدف نگه داشتن تهران حداقل یک سال دور از جمع آوری به اندازه کافی مواد شکافت پذیر برای یک بمب اتمی اگر به دنبال یک.

ایران همیشه داشتن یک سلاح هسته ای برنامه و می گوید که هرگز به دنبال ساخت بمب اتمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im