آژانس سازمان ملل متحد خواستار $1 تریلیون کشورهای در حال توسعه بدهی

جهان اقتصادهای در حال توسعه که در حال حاضر در حال مبارزه با یک سرعت در حال رشد بدهی باید در حال حاضر مقابله با یک رکورد جهانی رکود کاهش قیمت نفت و کالا صادرات و تضعیف ارزهای محلی.

در همان زمان آنها نیاز به صرف پول بیشتر در بهداشت و درمان و به محافظت از خود نیستند. برخی از 64 کشورهای کم درآمد در حال حاضر صرف بیشتر در بدهی نسبت به سلامت خود سیستم با توجه به UNCTAD.

“این جهان است که در آن به صورت پیش فرض توسط کشورهای در حال توسعه در بدهی های خود اجتناب ناپذیر است” ریچارد Kozul-رایت مدیر UNCTAD را تقسیم بر جهانی شدن و استراتژی های توسعه گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با روزنامه نگاران.

در یک گزارش خواستار یک طرح برای از بین بردن کشورهای در حال توسعه بار بدهی UNCTAD برآورد نقدینگی خود را تامین منابع مالی مورد نیاز با توجه به همه گیر به میزان حداقل 2.5 تریلیون دلار.

بالا-درآمد کشورهای در حال توسعه باید بدهی تعهدات بین $2 به $2.3 تریلیون دلار در سال 2020 و 2021 به تنهایی در حالی که متوسط و کم درآمد کشور باید بدهی تعهدات از 700 میلیارد دلار به $1.1 تریلیون.

داشتن ریخت و برخی از $8 تریلیون دلار به محرک خود را برای اقتصاد این گروه از 20 کشورهای ثروتمند (G20) در هفته گذشته با تعلیق دوجانبه بدهی پرداخت توسط فقیرترین کشورهای جهان تا پایان سال است.

“این داور می تواند پایین جاده” Kozul-رایت گفت. “شما گسترش مشکل و شما تظاهر آن را برای رفتن به دور در دو یا سه سال زمان اگر رشد در اقتصاد جهانی است. ما فکر نمی کنیم این است معتبر.”

UNCTAD محاسبه G20 بدهی توقف را پوشش 20 میلیارد دلار از بدهی های عمومی به رسمی دو جانبه طلبکاران. اضافی 8 میلیارد دلار شامل خواهد بود اگر همه طلبکاران خصوصی پیوست ابتکار و بیشتر از 12 میلیارد دلار اگر همه چند جانبه طلبکاران را به عنوان به خوبی.

‘بدهی های جهانی معامله’

که دارای تاثیر کمی در جهان در حال توسعه کلی بدهی بار آژانس گفت و پول نیاز به پرداخت می شود با علاقه در پایان تعلیق.

آن را به نام “بدهی های جهانی معامله” است که خواهد عطا اولیه یک سال بدهی standstills در صورت درخواست, که می تواند تمدید شود پس از بررسی و شامل اقامت در همه طلبکار اجرای اقدامات است.

بدهی و ساختار برنامه را دنبال کنید برای اطمینان از بدهی های بلند مدت توسعه پایدار یک فرایند است که نیاز به توجهی لغو بدهی.

با استفاده از به عنوان یک معیار مورد پس از جنگ آلمان را دیدم که حدود نیمی از بدهی خود را لغو UNCTAD محاسبه این رقم برای کشورهای در حال توسعه خواهد بود در حدود $1 تریلیون.

مستقل بدهی اقتدار خواهد نظارت بر این روند به جای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی که در میان کشورهای فقیر’ پیشرو طلبکاران و بنابراین بی طرف نیست با توجه به UNCTAD.

Kozul-رایت گفت: آن را در جهت منافع کشورهای ثروتمند برای حمایت از یک برنامه اجازه می دهد کشورهای در حال توسعه به تمرکز منابع خود را در مبارزه با کروناویروس جدید به جای بدهی خارجی خود را.

“این است که یک موسسه خیریه ورزش,” او گفت:. “سلامتی همه گیر خواهد شد و در نهایت ضربه های زیادی از جنوب. اگر که اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود یک مقاومت از نظر سلامت به کشورهایی که فکر می کردند که به نوعی به فتح این ویروس. که تقریبا اجتناب ناپذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im