یونسکو Madanjeet سینگ جنوب آسیا موسسه پیشرفته حقوقی و حقوق بشری مطالعات (UMSAILS) سازماندهی پنج روز های مسکونی برنامه در همکاری با وزارت قانون و حقوق بشر از دانشگاه آسیا و اقیانوسیه از Mar 10 به 14.

به عنوان بسیاری از 58 قانون آموزان از بنگلادش و نپال و بوتان شرکت در برنامه های این سازمان در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

UAP-دانشيار Chowdhury Ishrak احمد Siddiky تحویل استقبال و سخنرانی در حالی که شریف Bhuiyan مدیر بادبان ریاست جلسه افتتاحیه.

افراد برجسته از بنگلادش و خارج از کشور تحویل و سخنرانی در جنبه های مختلف موضوع مدرسه – توسعه پایدار هدف شماره 16: صلح و عدالت و نهادهای قوی.

عدالت محمد Imman علی قاضی در استیناف بخش از دیوان عالی کشور به سخنرانی در مورد خشونت و شکنجه علیه کودکان.

پروفسور Rafiqul اسلام از دانشگاه مک کواری استرالیا مورد بحث و بررسی چالش ها نسبت به صلح و امنیت و عدالت در حالی که سانتی متر شفیعی سامی سابق امور خارجه و مشاور سابق به دولت موقت مورد بحث و جهانی دیپلماسی در جهان مدرن است.

Mizanur Rahman رئیس سابق ملی کمیسیون حقوق بشر, تحویل سخنرانی خود را در شفافیت و حکومتداری خوب. دیوان عالی کشور وکیل Shahdeen ملک مورد بحث در مورد چالش ها و چشم انداز در دسترسی به عدالت برای همه است.

دانشیار Homagni Choudhury سر از وزارت اقتصاد در دانشگاه کینگستون انگلستان آن را عمران یک Siddiq, Fatema انور و متر Shahnewaz, برک حقوق بشر و کمک های قانونی خدمات برنامه سر Shahriara سادات و حقوقی توانمند سازی و توسعه پایدار برنامه سر Faustina پریرا, در میان دیگران, روشن, شرکت کنندگان در جنبه های مختلف SDG 16.

دانشجویان شرکت کننده در ورزش های مختلف مسابقات و اجرای برنامه های فرهنگی همراه با یک مسابقه رقابت.

مراسم اختتامیه بهار مدرسه بود به ریاست ملی استاد Jamilur رضا Choudhury-معاون UAP.

دکتر کمال حسین, رئیس بادبان عدالت Hemant Laxman Gokhale, قاضی سابق دادگاه عالی هند و سابق درجه ناخدا Ishfaq الهه Choudhury خزانه دار UAP ایراد سخنرانی خود به عنوان رئیس مهمان و مهمان ویژه بود.

این برنامه به پایان رسید و با رای تشکر شده توسط Md Asaduzzaman سر از وزارت قانون و حقوق بشر UAP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو