زیر پست جدید-Brexit قوانین شروع ژانویه آینده مهاجران را مجبور به دیدار با تعدادی از معیارهای واجد شرایط برای ویزای کار از جمله مهارت های خاص و توانایی صحبت به زبان انگلیسی.

متقاضیان نیز خواهد شد نیاز به یک پیشنهاد کاری با حداقل حقوق و دستمزد آستانه 25,600 پوند حدود 33,300. (حقوق و دستمزد مورد نیاز کمتر برای برخی شغل ها با بحرانی کمبود مانند پرستاری.)

که کمتر از 30000 پوند شکل است که برخی از کارفرمایان می ترسید. اما آن می تواند با این وجود یک اثر سرما بر استخدام برای شغل که انگلیسی ها به نظر می رسد می خواهید برای جلوگیری و در زمانی که بسیاری از اقتصاددانان می گویند این کشور به طور موثر در اشتغال کامل.

مهاجرت یکی از نیروهای محرک پشت 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم. و پس از آن رای مهاجرت از داخل قاره اروپا کاهش یافته است. اما با بیشتر مهاجران در حال حاضر آمدن به بریتانیا از خارج از اتحادیه اروپا از از درون جبهه محافظه کار دولت است به طور مستمر موفق به خوبی به وعده های خود برای کاهش خالص مهاجرت ،

روز چهارشنبه دولت گفت که این امر اولویت افراد با مهارت ها و که کارفرمایان را مجبور به جداسازی خود را به ظاهر پایان ناپذیر عرضه نیروی کار ارزان.

“امروز یک لحظه تاریخی برای کل کشور,” خانه, منشی, Priti پاتل که حواله شامل مهاجرت در بیانیه ای گفت. “ما در حال پایان دادن به رایگان جنبش کنترل گرفتن از مرزهای ما و ارائه به مردم را اولویت با معرفی جدید انگلستان امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم که به طور کلی مهاجرت اعداد پایین.”

او گفت: سیستم جدید خواهد بود “جذب درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان تقویت اقتصاد و جوامع ما و رها کردن این کشور را به پتانسیل کامل.”

بیش از 3 میلیون مهاجر از اتحادیه اروپا در حال حاضر در بریتانیا خواهد بود و مجاز به ماندن در حالی که ویزا طرح برای میوه چینان و دیگر farmworkers گسترش خواهد یافت در زمان 2020 برداشت از 2500 تا 10000 مکان.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو