نگرانی از تاثیر سطوح بالایی از مهاجرت از اتحادیه اروپا شد یکی از کلیدی رانندگان پشت بریتانیا 2016 رای به ترک بلوک و دولت گفت: این طرح را به طور کلی مهاجرت اعداد پایین.

سیستم جدید را اختصاص امتیاز برای مهارت های خاص مدارک حقوق و یا حرفه و تنها به ویزا به کسانی که امتیاز کافی است. آن را به زور از 1 ژانویه تا سال 2021 و درمان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا یکسان است.

“برای اولین بار در دهه انگلستان باید کنترل کامل بر که می آید به این کشور و چگونه سیستم مهاجرت ما عمل” دولت گفت: در سند سیاست تنظیم برنامه های خود را.

شهروندان اتحادیه اروپا نمی خواهد نیاز به ویزا برای ورود به انگلیس به عنوان یک بازدید کننده تا شش ماه.

دفتر خانه گفت: این امر به دنبال یک توصیه شده در ماه گذشته توسط مهاجرت کمیته مشورتی (MAC) یک نهاد مستقل است که به توصیه دولت به کاهش حداقل کلی حقوق و دستمزد آستانه برای مهاجران ماهر به 25,600 پوند ($33,330) یک سال از 30,000 پوند است.

کارگران ماهر نیاز برای دیدار با معیارهای خاص از جمله مهارت ها و توانایی انگلیسی صحبت می کنند دولت گفت: کسانی که متقاضی باید یک پیشنهاد کار.

وجود خواهد داشت هیچ ورودی خاص مسیر برای کم کارگران ماهر کاری دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که کاهش تعداد مهاجران.

“ما نیاز به تغییر تمرکز از اقتصاد ما به دور از تکیه بر نیروی کار ارزان از اروپا و به جای تمرکز بر سرمایه گذاری در تکنولوژی و اتوماسیون. کارفرمایان نیاز به تنظیم” سند سیاست گفت.

مک برآورد تاثیر دولت برنامه ریزی شده حقوق و دستمزد و مهارت آستانه معنی حدود 70 درصد از منطقه اقتصادی اروپا که به شهروندان وارد شده اند در بریتانیا از سال 2004 را نداشته اند واجد شرایط برای ویزا.

دانش آموزان تحت پوشش این امتیاز بر اساس سیستم دولت گفت: در حالی که وجود خواهد داشت ابتکار جداگانه برای دانشمندان و فارغ التحصیلان ملی خدمات سلامت کارگران و کسانی که در بخش کشاورزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو