از دانشگاه آکسفورد تیم تجربی محصول به نام “ChAdOx1 nCoV-19” یک نوع شناخته شده به عنوان یک نوترکيب ویروسی بردار واکسن و یکی از حداقل 70 بالقوه COVID-19 نامزد عکس تحت توسعه زیست فناوری و تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان است.

حداقل پنج نفر از کسانی که در تست های اولیه در مردم است.

آکسفورد دانشمندان در روز جمعه گفت: آنها داوطلبان استخدام برای مرحله اولیه – فاز 1 – آزمایش های انسانی خود و در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید بود که در جای خود قرار داده “در معرض خطر”. این به این معنی عکس تولید خواهد شد در اعداد بزرگ در خطر بی فایده است اگر آزمایشات نشان می دهد که آنها کار نمی کنند.

“ما شروع کرده اند در معرض خطر ساخت این واکسن فقط در یک مقیاس اندک … اما با یک شبکه ای از تولید کنندگان به عنوان بسیاری از هفت مکان های مختلف در سراسر جهان” آدریان هیل استاد و مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد به خبرنگاران گفت: در جلسه.

“هدف این است که حداقل یک میلیون دوز توسط در ماه سپتامبر هنگامی که ما همچنین امیدواریم که اثر (trial) نتایج.”

او گفت: سه نفر از همکاران برای تولید بودند در بریتانیا دو در اروپا و یکی در هند و در چین است.

دانشمندان گفتند اولیه هزینه های تولید خواهد بود و در “ده ها میلیون نفر” از پوند و اذعان کرد سرمایه گذاری خطر ابتلا به فشار دادن پیش با تولید قبل از تایید.

آنها اطلاعات خود را تامین مالی.

بیش از 2.14 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و 143,744 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

هیل تیم گفت: آنها برنامه ریزی برای شروع ایمنی و پس از آن در اواسط مرحله آزمایش اثر بخشی از توانایی های بالقوه خود COVID-19 واکسن در بزرگسالان با سن بین 18 و 55 در عرض چند هفته.

آنها سپس برنامه ریزی برای گسترش گروه آزمایشی به گروه های سنی بالاتر بعد و امید برای اجرای مرحله نهایی دادگاه با حدود 5000 داوطلب در اواخر تابستان.

تپه و شرکت او-محققان – از جمله سارا گیلبرت آکسفورد استاد vaccinology – گفت: آنها را “درجه بالایی از اعتماد به نفس” است که بشر محاکمه ChAdOx1 شات را نشان می دهد نتایج مثبت در حفاظت در برابر COVID-19 عفونت است.

آنها اذعان کرد که بسیاری دیگر از تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان شد همچنین کار بر روی بالقوه واکسن تنها با یک جمعیت به احتمال زیاد به طور کامل موفق باشد.

“ما هرگز نمی تواند برخی از این چیزها در حال رفتن به محل کار” گیلبرت گفت: جلسه. “نظر من این است که من فکر می کنم این یک فرصت بسیار قوی از کار.”

خواسته شده که شات – اگر ثابت به کار – ممکن است قادر ساخته شود به طور گسترده ای در دسترس عموم تپه گفت: بهترین سناریو خواهد بود برای تنظیم به اعطای آن را “اضطراری با استفاده از تصویب” – چیزی است که می توان ظرف شش ماه فراتر از نقطه که در آن داده ها نشان می دهد که آیا آن موثر است.

او گفت که می تواند به معنای حدود شش هفته از ماه سپتامبر زمانی که تیم امید به مثبت داده های آزمایشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de