انگلستان رسیده است COVID-19 اوج بنابراین مستند خواهد ماند: وزیر بهداشت

مرگ و میر در بیمارستان رسیده است و تقریبا 9,000 با 980 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در جمعه شکل است که بیش از مرگبارترین روز تا کنون در ایتالیا کشور بدترین ضربه توسط ویروس.

در میان کسانی که آلوده شده اند که نخست وزیر بوریس جانسون که دوره نقاهت در بیمارستان پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه. دفتر خود گفت: او بهبود و روی پای خود را اگر چه خود را بازیابی شد و هنوز در مرحله اولیه است.

بریتانیا تحمیل مستند سه هفته پیش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس و دولت را تحت فشار بیشتری به جزئیات چه مدت اقدامات سختگیرانه در جنبش های گذشته خواهد بود با مردم مجبور به ماندن در خانه و بسیاری از کسب و کار قادر به کار گیرند.

وزیران باید گفت: انگلیس نیاز به تصویب اوج شیوع قبل از تغییرات می تواند ساخته شده و هنکاک گفت: اگر چه تعداد بستری شدن در بیمارستان در حال شروع به صاف کردن وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و مدارک هنوز به اعتماد به نفس آنها گذشته بدترین.

“قضاوت ما این است که ما هنوز وجود دارد. ما دیده نمی مسطح به اندازه کافی قادر به می گویند که ما رسیده ایم به اوج گفت:” رادیو بی بی سی.

برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند که اوج هنوز هم ممکن است چند هفته خاموش اما Hancock گفت: “هیچ کس نمی داند” هنگامی که از آن خواهد بود.

“وجود دارد تمام انواع پیشنهادات. کار خود را به بهترین خود را برآورد و به ما توصیه می کنند و ما باید یک بار کامل از قطعات مختلف از مشاوره های متفاوت از, دانشمندان,” او گفت:.

میزان مرگ و میر نیز انتظار می رود به افزایش بیش از چند روز آینده مقامات بهداشت هشدار داده اند, اما آنها می گویند که امیدوار است که مستند به این معنی که به طور کلی تعداد مرگ و میر خواهد شد در زیر 20,000.

در ابتدا جانسون در زمان متوسط پاسخ به شیوع بیماری از دیگر رهبران اروپایی اما تغییر رویه که پیش بینی ها نشان می دهد یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند در بریتانیا است.

دولت به آن پاسخ اولیه و عدم آمادگی و وجود انتقاد در روز شنبه از پزشکان و پرستاران که گفت: آنها نیاز به درمان بیماران مناسب و بدون تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش.

در میان کسانی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 19 کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله 11 پزشکان.

انجمن پزشکی بریتانیا که نشان دهنده پزشکان گفت: پزشکان در مواجهه با یک “دل شکستن” تصمیم بر سر اینکه آیا برای درمان بیماران بدون حفاظت مناسب و پس از قرار دادن خود در معرض خطر است.

“هیچ پزشک باید همیشه باید در راه آسیب است زمانی که آنها به کار در این بی سابقه ای در برابر این هرگز مهم تر بوده است” گفت: Dr Chaand Nagpaul این BMA شورای صندلی.

کالج سلطنتی پرستاری گفت: آن بود تماس گرفتن در مورد کمبود گفته برخی از کارکنان شد “سنگ”.

هنکاک گفت: 761 میلیون PPE موارد تحویل داده شده بود به 1.4 میلیون کارکنان که کار را برای خدمات بهداشت ملی اما وجود مسائل در حصول اطمینان از در رسیده به خط مقدم.

“وجود دارد را به وضوح بیشتر را انجام دهید تا مطمئن شوید که هر کسی که به آن نیاز دارد می شود PPE که آنها نیاز به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im