انگلستان coronavirus برنامه کارشناس حکم: قوی حفاظت از حریم خصوصی و مزایای اضافه

انگلستان آغاز شده است trialling یک برنامه به کمک شامل گسترش COVID-19 هشدار به مردم اگر آنها را در تماس با فرد آلوده. قبل از محاکمه در جزیره موجود زنده حتی شروع دولت تحت آتش برای راه برنامه طراحی شده با گنجینه بیش از اثربخشی آن و تاثیر بر حفظ حریم خصوصی.

اما به عنوان مهندسین که تحقیقات فن آوری تلفن همراه و امنیت سایبری ما معتقدیم دلایل خوبی وجود دارد که فکر می کنم این برنامه را هر دو مفید و ارائه یک سطح معقول از حفاظت از حریم خصوصی با توجه به نتایج حاصل از آزمایش.

بریتانیا برنامه با استفاده از بلوتوث به کار هنگامی که شما را به تماس با دیگر کاربران برنامه هر یک از آنها در حال ثبت ناشناس بر روی تلفن خود را به عنوان یک بزرگ مجموعه ای تصادفی از اعداد است. اگر شما با استفاده از این برنامه برای گزارش تجربه COVID-19 علائم آن را می فرستد خود را anonymised لیست تماس های اخیر به یک NHS سرور که پس از آن می توانید به بخش خصوصی هشدار به این افراد این است که آنها ممکن است در معرض شده اند و باید خود جدا.

این رویکرد متمرکز مشابه استفاده می شود که معادل برنامه های در کشورهایی مانند استرالیا. کشورهای دیگر مانند آلمان در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک سیستم غیر متمرکز. با این رویکرد این برنامه به طور منظم محبوبیت یک لیست از ناشناس کدهای افرادی که گزارش علائم و چک اگر هر یک از آنها را مطابقت با کسانی که آن را در تماس با آمده.

تماس با ردیابی نرم افزار قادر نخواهد بود برای پایان دادن به مستند خود را به عنوان دولت در بهداشت و درمان فناوری سازمان پشت بریتانیا برنامه NHSX ساخته شده است روشن است. برای یک چیز, نیست, هر کس یک گوشی هوشمند و یا نصب نرم افزار. به جای یک برنامه اجتماعی موجب افزایش فاصله اقدامات و سنتی تماس با ردیابی که شامل مصاحبه با بیماران و دستی تماس با همه آنها به تازگی با تعامل.

اما بسیاری از مردم ابراز نگرانی در مورد چگونه – و یا حتی اینکه آیا – این نرم افزار کار خواهد کرد. نسخه آی فون از این برنامه نیاز به فعال کاربر تلفن برای ارسال و دریافت سیگنال های بلوتوث است که اجازه دهید آن را به برقراری ارتباط با دستگاه های دیگر. زمانی که برنامه استفاده شده است در حالی که این سیستم عامل به طور معمول آن تعطیل به صرفه جویی در قدرت. اپل طراحی شده تا به یک راهحل برای این به عنوان بخشی از یک قرارداد ردیابی همکاری با گوگل است اما تنها اجازه می دهد سیستم استفاده می شود برای برنامه های غیر متمرکز.

استرالیا برنامه با استفاده از یک “پس زمینه تازه کردن” ویژگی برای فعال نگه داشتن این برنامه به علاوه فشار اطلاعیه به درخواست کاربر به صورت دستی راه اندازی مجدد آن. اگر چه مقامات باید اذعان کرد که این در حال حاضر به درستی کار نمیکند محققان نشان داده اند که ثابت به نظر می رسد به حل و فصل موضوع.

انگلستان برنامه است در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه و محققان دریافته اند که نرم افزار آی فون به نظر می رسد به طور منظم دوباره فعال ارائه شده وجود دارد دستگاه های دیگر (از جمله گوشی های آندروید) نزدیکی در حال اجرا برنامه. بخشی از دلیل این آزمایشی است برای اطمینان حاصل شود که این راه حل موثر و قابل اعتماد است.

بیمه خدمات درمانی COVID-19 برنامه در حال trialled در جزیره موجود زنده.

دیگر عمده ترس است که این برنامه را نقض حریم خصوصی دادن به مقامات داده های کاربران و مکان های که پس از آن می تواند ذخیره می شود و سوء استفاده. آن است که ارزش برجسته که بریتانیا برنامه ردیابی تماس با استفاده از تلفن محل. کاربران خواسته می شود که برای اولین بار نیمی از کد پستی خود را به عنوان یک راه برای کمک به بیمه خدمات درمانی را در درک که چگونه بسیاری از مردم بیمار در یک نسبتا گسترده در منطقه و برنامه ریزی منابع درآمده است.

در اپل برنامه نمی خواهد دسترسی به محل دستگاه از طریق GPS. در گوشی های آندروید, برنامه برای درخواست اجازه برای دسترسی به محل گوشی را به دلایل فنی مربوط به سیستم عامل کار می کند. اما از آن خواهد شد ممکن است به بررسی کنید که برنامه نیست و یا دسترسی به انتقال داده های مکان. بیمه خدمات درمانی گفت: در آینده آنها را به مردم اجازه انتخاب کردن در به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات این ممکن است شامل داده های مکان.

این مدل متمرکز معنا مقامات بهداشتی دسترسی به یک لیست از دستگاه های شما اخیرا در تماس با. اما آن را نیز جلوگیری از نیاز به پخش یک anonymised لیست از افرادی که نشانههای گزارش شده. این باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیگران بگویید اگر شما بیمار هستید و با استفاده از داده های ارسال شده به برنامه خود را.

Re-شناسایی افراد از anonymised داده است نگرانی معتبر است. اما این هنوز هم نیاز به چند قطعه از اطلاعات در مورد یک فرد به کار و در حال حاضر روی سرور ذخیره نمی کند و یا مشاهده هر گونه اطلاعات متنی است که مفید خواهد بود برای دوباره شناسایی.

تجارت آف

همچنین با توجه به ارزش که دستی تماس با ردیابی شامل کسی که مصاحبه شما برای پیدا کردن نام و جزئیات تماس از همه شما به تعامل با. این مسلما حمله به حریم خصوصی بسیار بیشتر از یک برنامه با استفاده از anonymised کدهای.

با اینحال NHSX باید مردم را از نگرانی های حریم خصوصی به طور جدی و اجازه می دهد آنها را به درخواست که داده های خود را حذف و نه حفظ نامحدود برای پژوهش است. بیمه خدمات درمانی برنامه وب سایت در حال حاضر به نظر می رسد به ارائه اطلاعات ضد و نقیض در مورد اینکه آیا این خواهد بود ساخته شده است.

این مدل متمرکز نیز بهره مندی از قادر بودن به دنبال انتشار گزارش علائم بین مخاطبین است. این اجازه می دهد تا سیستم به کار کردن است که ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به این بیماری به سادگی از داشتن شده است در اطراف تعداد زیادی از افرادی که در تماس با فرد آلوده.

پیروی از این الگوهای همچنین بدان معنی است که این سیستم می تواند پیش بینی کند که آیا گزارش علائم نشان دهنده یک عفونت واقعی است یا نه و باید به کمک به شناسایی و گزارش نادرست است. آن را همچنین می توانید اجازه دهید افرادی که گفته شده است به خود منزوی می دانم که اگر آنها باید همچنان متوقف و یا گزارش برای تست. آن را سخت خواهد بود برای انجام این کار در یک راه خصوصی در یک سیستم غیر متمرکز.

همانطور که با تمام سیستم های پیچیده وجود دارد یک سری از تجارت آف ساخته شود. اما حمایت از حریم خصوصی ساخته شده است به انگلستان نرم افزار قوی هستند و موانع شکستن آنها و یا سوء استفاده از اطلاعات بالا هستند. مشکلات هنوز هم ممکن است پدیدار شود و برنامه را به نسخه فعلی ممکن است به عنوان موثر به عنوان امیدوار بود – اما آنچه که محاکمه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de