سه کمیته با ارشد معلمان از دانشگاه ها بر روی آنها تشکیل خواهد شد به همراه آزمون در سه جریان –علوم و مطالعات کسب و کار و علوم انساني با توجه به پیشنهاد.

آن را می گوید همه دانشگاه های دولتی استفاده می شود به عنوان آزمون مراکز. نامزدها خواهد بود و مجاز به انتخاب خود مراکز. اگر یک دانشگاه انتخاب شده است با عنوان آزمون مرکز توسط دانش آموزان بیشتر از آن ظرفیت اضافی به دانش آموزان منتقل خواهد شد به نزدیک ترین مرکز.

پس از نتایج منتشر شده این دانشگاه را مجاز به اضافه کردن خود به خود شرایط را برای پذیرش در اعلامیه های جداگانه اما نه به آزمون دوباره این پیشنهاد می گوید.

تنها بخش مانند معماری هنرهای زیبا و موسیقی برگزار خواهد شد آزمون عملی آن می افزاید.

این UGC ارسال پیشنهاد به رسانه ها روز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای گفت که تمام دانشگاه های مورد توافق برای راه اندازی جدید آزمون پذیرش سیستم این سال است.

جدید سیستم مرکزی راه اندازی خواهد شد “با اعتماد به نفس کامل” در سیستم های قدیمی و اجازه می دهد که دانشگاه ها برای حفظ تمایز این پیشنهاد می گوید.

UGC رئیس Kazi Shahidullah گفت: bdnews24.com که دانشگاه خواسته شده است به پاسخ در فوریه در صورتی که هر گونه اعتراض به پیش نویس پیشنهاد.

مختلف کمیته تشکیل خواهد شد و در هفته اول ماه مارس برای پیدا کردن چالش های جدید سیستم به شمار در راه اجرای آن است.

“آنها را در تصمیم گیری پس از چک کردن همه چیز را در جزئیات” Shahidullah گفت.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک دانشگاه اشیاء, او گفت:, “هیچ کس مطرح است اعتراض تا به حال. اما هر کس خود را ساز. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ساز و یا هر گونه دیگر اعتراض آنها باید به ما اطلاع در این ماه است.”

به همراه تست های راه اندازی خواهد شد در این سال حتی اگر یک دانشگاه بیان رزرو او اضافه شده است.

“ما خواهد شد راه اندازی به همراه آزمون در این سال مهم نیست که چگونه بسیاری از ما در هیئت مدیره” Shahidullah گفت و اشاره کرد که یک سیستم مرکزی را به سهولت رنج از دانش آموزان است.

او فکر می کند “به” دانشگاه خواهد در نهایت شی به سیستم جدید است.

“این buet را از دست ندهید VC گفت که او سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن [دولت],” Shahidullah گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو