نیروهای ایالات متحده در مرز کانادا? ظ می گوید این نیاز به باقی می ماند ” unmilitarized

OTTAWA — پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شناور ایده قرار دادن سربازان در کانادا و امریکا, مرز, نخست وزیر جاستین ترودو می گوید آن است که در آمریکا و کانادا منافع برای حفظ مرز unmilitarized.

او این اظهار نظر پس از بحث های اخیر بین کانادا و ایالات متحده آمریکا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شناور ایده قرار دادن نیروهای ایالات متحده در عرض 30 کیلومتر از مرز مشترک.

“کانادا و ایالات متحده از طولانی ترین unmilitarized مرز در جهان است و بسیار در هر دو از منافع ما آن را به باقی می ماند که راه. ما شده اند در گفتگو با ایالات متحده در این” ترودو تایید صحبت کردن از جلو مراحل Rideau کلبه در روز پنج شنبه.

او گفت که کانادا برجسته مزایای که دیرینه آرایش مرز برای هر دو کشور و اقتصاد “و ما احساس می کنیم که این نیاز به باقی می ماند که راه.”

منابع تایید به اخبار CTV که مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در مورد امکان beefing تا نظامی خود را از حضور در کانادا-مرز ایالات متحده با هدف کمک به نگهبانان مرزی در تلاش خود را برای گرفتن نامنظم crossers.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland تکرار ترودو مخالفت با این پیشنهاد افزود که کانادا به وضوح ابلاغ شده است که ضریب اطمینان به مقامات ایالات متحده.

“کانادا به شدت مخالف این ایالات متحده پیشنهاد و ما را ساخته اند که مخالفان بسیار روشن به ما همتایان آمریکایی و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار” Freeland گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان هیل زیر ترودو اظهارات.

“در پایان روز هر کشور خود را طول می کشد تصمیم گیری, اما ما مهم است ارزش مشارکت و ما در حال ساخت بسیار روشن کانادا موقعیت.”

گزارش نشان می دهد که نامنظم گذرگاه های مرزی از کانادا به ایالات متحده نیست بسیار رایج است. با توجه به یک 2019 گزارش از ان بی سی نیوز, آمار منتشر شده از سوی گمرک و حفاظت از مرزها نشان داد 963 نفر دستگیر شدند در حالی که عبور غیر قانونی از کانادا به ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است.

این بود که یک چشم انداز مثبت از سال 2017, زمانی که 504 نفر دستگیر عبور غیر مجاز از مرز به آمریکا از کانادا.

در ضمن کانادا چهره بسیار بالاتر از نرخ نامنظم گذرگاه های مرزی از ایالات متحده است. با توجه به مهاجرت و پناهندگان کانادا از فوریه تا دسامبر 2017, کانادا دریافت 18,059 ادعای پناهندگی از نامنظم مرز crossers. در سال 2018 این تعداد افزایش یافت و به 20,603.

در حالی که مرز باقی مانده unmilitarized کانادا است سخت تر قوانین و مقررات برای کاهش سفر بین دو کشور. تنها سفر ضروری مجاز است مانند حمل و نقل کالا و یا سفر برای کار.

“ما همچنان به همکاری با ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که مرز اقدامات ما در جای خود قرار داده و مورد احترام هستند. ما باید از مرز بسته به طور موقت به همه اما… ضروری مسافران” ترودو گفت.

“ما ادامه خواهد داد برای تنظیم به عنوان همه چیز اشکار شدن به عنوان لازم است. اما ما خواهد شد و در ادامه به دنبال بهترین مشاوره از جامعه علمی در انجام آنچه لازم است برای حفظ کانادایی امن به عنوان یک اولویت است.”

با فایل های از CTV را Michel بویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو