توکیو — ایالات متحده می گوید: آمریکایی ها روی یک قرنطینه کشتی کروز خواهد بود پرواز بازگشت به خانه در یک پرواز اجاره یکشنبه, اما آنها روبرو خواهد شد یکی دیگر از دو هفته قرنطینه.

حدود 380 آمریکایی ها روی الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر انداخت در یوکوهاما شهر بندر جنوب غربی توکیو. تا کنون 285 نفر از کشتی را آزمایش مثبت برای این ویروس جدید که در چین آغاز شد و پس از 67 مورد جدید پیدا شد شنبه.

مسافران شده اند قرنطینه در کشتی از فوریه. 5. که 14 روز در قرنطینه است که با توجه به پایان روز شنبه.

اجاره هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن اواخر یکشنبه و آمریکا مسافران پرواز خواهد شد به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا با برخی از ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس سفارت آمریکا در توکیو گفت: در نامه ای به مسافر و خدمه بود که آنلاین پست شنبه.

هر کس یک معاینه قبل از مجاز در پرواز اجاره و کسانی که نشان می دهد علائم بیماری نمی شود مجاز به هیئت مدیره هواپیما سفارت گفت.

پس از ورود به ایالات متحده, همه از مسافران نیاز به رفتن را از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه نامه ای گفت: — به این معنی که آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

“ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان خود در ایالات متحده ،

وزارت امور خارجه ایالات متحده خواست آمریکا مسافران برای بازگشت به خانه.

“برای تحقق دولت ما مسئولیت به شهروندان ایالات متحده تحت قوانین ما و شیوه و همچنین به منظور کاهش بار بر روی سیستم بهداشت و درمان دولت ایالات متحده توصیه های فراوانی از احتیاط است که شهروندان ایالات متحده پیاده و بازگشت به ایالات متحده برای بیشتر نظارت” این گروه در بیانیه ای گفت.

یکی از مسافران آمریکایی متیو اسمیت است که به tweeting روی عرشه کشتی از جمله عکس ها از مواد غذایی به مسافران داده شده است ابراز ناامیدی در آنچه که او به نام “مردی” دولت آمریکا پرتاب شد به قرنطینه روی عرشه کشتی.

اسمیت در مورد شکایت داشتن برای شروع جدید 14 روز در قرنطینه حتی اگر او با توجه به این کشتی هفته آینده.

“بنابراین در اینجا چیزی است: به عنوان طولانی به عنوان برنامه رسمی توسط مقامات بهداشتی است که برای آزادی آن دسته از ما که هنوز سالم از قرنطینه را در کمتر از چهار روز چرا من می خواهم به دخالت است که با در نظر گرفتن پیشنهاد از مقامات ایالات متحده به پرواز ما را به تراویس” او گفت در توییتر.

آمریکا مسافران نخواهد بود و تنها آنهایی که رو به یک دوم قرنطینه ، هنگ کنگ دولت روز شنبه اعلام کرد که آن را تنظیم برای بازگرداندن ساکنان روی عرشه کشتی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در یک پرواز اجاره و که آنها نیاز به اقامت در یک مرکز قرنطینه برای دو هفته پس از ورود.

نامه ای به آمریکایی ها در الماس شاهزاده هشدار داد: “باید شما را انتخاب کنید برای بازگشت این منشور پرواز شما خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان.”

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه گفت که کسانی که بیش از 80 سال و یا با زمینه ای شرایط پزشکی و همچنین به عنوان کسانی که اقامت در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید اقامت در تعیین تسهیلات در ساحل.

به طور جداگانه دولت ژاپن روز شنبه گفت که یک پرواز اجاره را به ژاپنی از ووهان — شهرستان چینی در مرکز شیوع ویروس — را ترک جمعه و بازگشت جمعه. که خواهد بود پنجم مانند هواپیما برای ژاپن است.

علاوه بر این موارد در کشتی کروز ژاپن گزارش 55 دیگران است. سه مورد جدید گزارش شده شنبه در استان واکایاما در ژاپن و هشت گزارش شد در توکیو.

——

آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو