ایالات متحده در گزارش اول کمبود دارو به شیوع ویروس

واشنگتن — آمریکا مقامات بهداشتی گزارش دادند که برای اولین بار در ایالات متحده کمبود دارو به شیوع ویروسی است که اخلال در تولید در چین, اما آنها کاهش یافته است به شناسایی تولید کننده و یا محصول است.

غذا و دارو گفت: در اواخر روز پنجشنبه که دارو ساز به تازگی در تماس با مقامات در مورد کمبود آن سرزنش در تولید موضوع را با دارو را عنصر کلیدی. تنظیم کننده تاکید کرد که داروهای جایگزین در دسترس هستند برای درمان بیماران است.

FDA قبلا گفته آن را به حال رسیده به 180 تولید کنندگان مواد مخدر و از آنها خواست تا برای بررسی زنجیره تامین خود را و گزارش هر گونه احتمالی. آژانس همچنین گفته است: شناسایی 20 مواد مخدر تولید شده و یا منابع به طور انحصاری از چین اما از آن کاهش یافته است به نام آنها.

FDA است دلیل خوبی برای نیست, انتشار اسامی مواد مخدر روبرو بالقوه کمبود گفت: رزماری گیبسون نوشت که کتاب “چین Rx” در این کشور و نقش آمریکا در مراقبت های بهداشتی.

“مردم ممکن است با عجله به آن را خرید و آن را ایجاد یک وضعیت بدتر” گفت: گیبسون یک مشاور ارشد در گروه پژوهشی اخلاق زیستی هیستینگز مرکز. “در زمینه کمبود جهانی, شما باید بسیار مراقب باشید.”

بیش از 83,000 COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر جهان نزدیک به 79,000 از آنها را در سرزمین اصلی چین است. مقامات دولتی وجود دارد باید به شدت محدود سفر و اعمال سختگیرانه قرنطینه اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

محدودیت در حرکات مردم و کالا شده اند تحمیل حداقل 90 کشور و اخلال در جریان مواد مخدر و مواد اولیه گفت: Nicolette Louissaint مدیر اجرایی بهداشت و درمان آماده یک گروه غیر انتفاعی بودجه توسط توزیع کنندگان مواد مخدر دولت و بنیادها که آهنگ تاثیر شیوع و بلایای طبیعی است.

برای دهه صنعت داروسازی منتقل شده تولید به چین و هند و کشورهای دیگر را به استفاده از نیروی کار ارزان تر و مواد. امروز حدود 80 درصد از مواد مورد استفاده در ایالات متحده داروهای ساخته شده در خارج از کشور با توجه به فدرال آمار و ارقام. هند و دیگر کشورهای آسیایی را تکیه بر دارو و مواد تشکیل دهنده را به تمام generic قرص.

چین رتبه دوم در میان کشورهای که ارسال مواد مخدر و داروهای بیوتکنولوژی به ایالات متحده آمریکا با توجه به FDA. آن را نیز بالا صادر کننده تجهیزات پزشکی و تجهیزات به آمریکا

کشور تولید کننده عمده ای از آنتی بیوتیک ها برای بازار ایالات متحده و همچنین مواد و داروها به صورت مشترک شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی گفت: Louissaint.

این ویروس که منجر به سخت محدودیت های مسافرتی در شهرستانها چینی خانه را به بیش از 60 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار است طیف وسیعی از صنایع است. برخی از کارخانه ها سعی کرده اند برای راه اندازی مجدد و اجرا به مشکلات گرفتن مواد خام و اجزای آنها نیاز دارید.

چین کارخانه های ساخت مواد اولیه دارویی و داروهای هنوز عامل با برخی از تلاش برای تولید به مراتب بیشتر از حد معمول و دیگران هنوز در تلاش برای رسیدن کارگران به عقب Louissaint روز جمعه گفت. حامل محموله هنوز هم حمل و نقل این محصولات از چین به کشورهای دیگر, او گفت:.

“چالش برانگیز است” اما خوشبختانه بنادر چین باقی مانده اند باز Louissaint گفت.

او افزود که FDA اعلام کمبود را نشان می دهد FDA را پیگیری تلاش های در حال کار و داروسازان در حال برقراری ارتباط با آژانس است.

FDA گفت: هیچ گزارش پزشکی دستگاه کمبود مربوط به کوروناویروس. با این حال این سازمان گفت: چندین چینی دستگاه تولید امکانات هستند که “منفی” با شیوع این بیماری با توجه به مشکلات نیروی انسانی از جمله کارگران شده اند که قرنطینه.

FDA گفته است که در تماس با 63 دستگاه تولید کنندگان چینی است که امکانات تولید “ضروری” دستگاه های پزشکی. در حالی که با اشاره به افزایش سفارشات, ماسک, ماسک دستکش و دیگر دنده محافظ رگولاتور وجود دارد گفت: هیچ گزارش کمبود آن موارد در ایالات متحده آمریکا

تحت یک قانون سال 2012 داروسازان نیاز به اطلاع FDA تولید و یا منابع مسائل است که می تواند ایجاد کمبود دارو. این سازمان اشاره کرد این هفته که تولید کنندگان تجهیزات پزشکی موظف هستند که توسط قانون و “لازم نیست برای پاسخ هنگامی که FDA درخواست اطلاعات در مورد پتانسیل زنجیره تامین اختلالات.”

——

جانسون گزارش از ترنتون نیوجرسی. AP نویسنده برنارد Condon کمک از نیویورک است.

——

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im