آمریکا پنتاگون رسما منتشر UFO videos

پنتاگون رسما منتشر شد سه فیلم کوتاه نمایش “ناشناس هوایی پدیده” که قبلا منتشر شده توسط یک شرکت خصوصی است.

فیلم نشان می دهد آنچه که به نظر می رسد به پرواز اشیاء ناشناس به سرعت در حال حرکت در حالی که ضبط شده توسط دوربین های مادون قرمز. دو تا از این ویدئوها شامل خدمات اعضای واکنش ترس در چگونه به سرعت اشیاء در حال حرکت. یک صدا حدس که آن را می تواند هواپیماهای بدون سرنشین.

نیروی دریایی قبلا اذعان صحت ویدئوها در ماه سپتامبر سال گذشته است. آنها رسما انتشار آنها را در حال حاضر “به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” با توجه به پنتاگون سخنگوی سو گاف.

“پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت یا سیستم” گفت: گاف در بیانیه “می کند و نه تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده.”

نیروی دریایی در حال حاضر دستورالعمل های رسمی برای چگونه آن خلبانان گزارش می تواند زمانی که آنها باور دارند که آنها را دیده اند ممکن است UFO.

نیروی دریایی ویدئوها شدند اولین بار منتشر شد از بین دسامبر مارس 2017 و 2018 به ستاره آکادمی هنر و علوم یک شرکت تاسیس سابق Blink-182, نوازنده, Tom DeLonge است که می گوید: این مطالعات اطلاعات در مورد ناشناس هوایی پدیده.

در سال 2017, یکی از خلبانان که دیدم یکی از اشیاء ناشناس در سال 2004 با سی ان ان گفت که آن را نقل مکان کرد و در راه او نمی تواند توضیح دهد.

“همانطور که من به آن به سرعت در حال شتاب به سمت جنوب و ناپدید شد در کمتر از دو ثانیه” گفت: بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده خلبان دیوید Fravor. “این بسیار ناگهانی مانند یک توپ پینگ پنگ قوی کردن دیوار. آن خواهد رسید و راه دیگر بروید.”

پنتاگون قبلا مورد مطالعه قرار ضبط هوایی برخورد با اشیاء ناشناخته به عنوان بخشی از یک پس-توقیف طبقه بندی شده برنامه ای است که راه اندازی شد در دستور سابق بهداشت ، هری رید نوادا. این برنامه راه اندازی شد در سال 2007 به پایان رسید و در سال 2012 با توجه به پنتاگون زیرا آنها ارزیابی وجود دارد که بيشتر از اولویت های است که نیاز به بودجه.

با این وجود لوئیس Elizondo, رئیس سابق طبقه بندی شده برنامه با سی ان ان گفت در سال 2017 است که او شخصا معتقد است که شواهد قانع کننده است که ما ممکن است به تنهایی.”

“این هواپیما — ما به آنها تماس بگیرید هواپیما — در حال نمایش ویژگی های است که در حال حاضر در درون ما موجودی و نه در هر خارجی موجودی که ما آگاه” Elizondo گفت: از اشیاء آنها تحقیق. او می گوید: او استعفا از وزارت دفاع در سال 2017 در اعتراض به پنهان کاری در اطراف برنامه و اپوزیسیون داخلی برای تامین مالی آن است.

رید توییتی دوشنبه بود که او “خوشحالم که” پنتاگون رسما منتشر شد ویدئوها اما که “این تنها خراش سطح از تحقیقات و مواد در دسترس است. ایالات متحده نیاز به اقدامات جدی و علمی در این نگاه و هر بالقوه امنیت ملی مفاهیم.”

و برخی از اعضای کنگره هنوز هم علاقه مند در این موضوع با سناتور دریافت طبقه بندی شده جلسه از مقامات نیروی دریایی در هواپیما ناشناس در تابستان گذشته.

“اگر خلبانان در اوشنا و یا در جای دیگر گزارش پرواز خطرات است که تداخل با آموزش و یا قرار داده و آنها را در معرض خطر و سپس سناتور وارنر می خواهد پاسخ. مهم نیست که اگر آن را در آب و هوا, بالن, مردان کوچک سبز یا چیز دیگری به طور کامل — ما نمی تواند درخواست خلبانان ما برای قرار دادن زندگی خود را در خطر بی ارزش” راشل کوهن نماینده دموکرات ایالت ویرجینیا مارک وارنر با سی ان ان گفت در آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im