ایالات متحده نظارت بر اطلاعاتی است که نشان می دهد رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحداست در معرض خطر پس از تحت یک عمل جراحی قبلی به گفته یک مقام آمریکایی با دانش مستقیم.

یک منبع دوم آشنایی با هوش با سی ان ان گفت که ما بوده است و از نزدیک نظارت بر گزارش های کیم سلامت.

کیم به تازگی از دست رفته جشن پدربزرگ او تولد در 15 آوریل است که مطرح شده حدس و گمان خود را در مورد خوب بودن. او تا به حال دیده شده است چهار روز قبل از آن در جلسه دولت.

یکی دیگر از مقام آمریکایی سی ان ان گفت شنبه که نگرانی در مورد کیم سلامت معتبر هستند اما شدت سخت است برای ارزیابی.

Daily NK یک روزنامه آنلاین مستقر در کره جنوبی است که با تمرکز بر کره شمالی گزارش داد که کیم گزارش دریافت یک سیستم قلبی عروقی روش در مارس 12.

کیم دریافت سیستم قلبی عروقی روش به دلیل “سیگار کشیدن بیش از حد و چاقی و کار زیاد” با توجه به اخبار سایت و در حال حاضر تحت درمان در یک ویلا در Hyangsan شهرستان پس از عمل.

پس از ارزیابی که کیم وضعیت بهبود یافته بود بسیاری از تیم پزشکی درمان او بازگشت به پیونگ یانگ در ماه آوریل 19 و تنها بخشی از آنها باقی مانده برای نظارت بر بهبود وضعیت با توجه به اخبار سایت. سی ان ان به طور مستقل قادر به تایید این گزارش.

یک کره جنوبی منبع سی ان ان گفت که روز شنبه این کشور رهبران بسیار آگاه از گزارش در مورد کیم وضعیت سلامت اما نمی تواند به طور مستقل بررسی جزئیات منتشر شده توسط Daily NK. منبع اذعان کرد که کیم مسائل مربوط به وزن و سیگار به خوبی شناخته شده است اما روشن ساخته که آنها در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر.

کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به خبرنگاران گفت که آنها چیزی برای تایید در گزارش در مورد کیم سلامت و این که “هیچ علائم غیر معمول” تشخیص داده شده اند در داخل کره شمالی.

کره جنوبی وحدت وزارت و وزارت دفاع داده اند “بدون نظر.”

شورای امنیت ملی و دفتر مدیر اطلاعات ملی کاهش یافته است به نظر رسیده که توسط سی ان ان در روز دوشنبه. سی ان ان نیز به خارج از سازمان سیا و وزارت امور خارجه برای نظر.

در این میان مقامات ایالات متحده شده اند رسیدن به کره شمالی کارشناسان — به ویژه کسانی که مورد مطالعه قرار کیم رژیم-به بحث در مورد برنامه ریزی احتمالی یک سوم منبع آشنا با ارتباطات سی ان ان گفت.

هنوز وضعیت باقی می ماند تیره به عنوان جمع آوری اطلاعات از کره شمالی دشوار — یکی از چالش برانگیز ترین اهداف برای ما هوش است.

کره شمالی شدیدا کنترل هر گونه اطلاعات در اطراف رهبر آن است که درمان تقریبا مانند یک الوهیت در درون کشور است. او غیبت از رسمی رسانه های دولتی اغلب جرقه حدس و گمان و شایعات در مورد سلامت خود را. کره شمالی بدون مطبوعات آزاد است و اغلب یک سیاه چاله وقتی که می آید به رهبری این کشور. تحلیلگران به شدت متکی به اسکن رسانه های دولتی اعزام و مشاهده تبلیغات, ویدئوها به هر صورت ظاهر از سرنخ.

کیم گذشته به نظر می رسد در رسانه های دولتی کره شمالی در آوریل 11. مارس 15 — کره شمالی مهم ترین تعطیلات سالگرد تولد این کشور تاسیس پدر کیم ایل سونگ — آمد و رفت بدون هیچ گونه رسمی ذکر است از کیم جونگ سازمان ملل متحد حرکات.

کارشناسان مطمئن نیستید چه چیزی را از کیم شرایطی از هر گونه جشن تجلیل از پدر بزرگ خود را. زمانی که رهبران کره شمالی نشان داده اند و نه تا به این مهم جشن در گذشته این portended عمده تحولات است. اما آن را نیز معلوم شد هیچ چیز نیست.

“شده اند وجود دارد تعدادی از های اخیر شایعات در مورد کیم سلامت (سیگار کشیدن قلب و مغز). اگر کیم است که در بیمارستان بستری آن را توضیح دهد که چرا او حاضر است: مارس 15th, جشن گفت:” بروس Klingner یک محقق ارشد در بنیاد میراث سابق سازمان سیا و معاون رئیس بخش برای کره شمالی. “اما در طول سال شده اند وجود دارد تعدادی از نادرست سلامت شایعات در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد یا پدرش. ما باید صبر کنید و ببینید.”

کیم جونگ ایل را غیبت از رژه جشن کره شمالی 60th anniversary در سال 2008 به دنبال داشت rumblings که او در سلامت فقیر. بعدا مشخص شد او یک سکته مغزی و پس از آن سلامت خود را به کاهش خود ادامه داد تا زمانی که مرگ او در سال 2011.

کیم جونگ سازمان ملل متحد ناپدید شد از چشم های عمومی برای بیش از یک ماه در سال 2014 نیز گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. او بازگشت و ورزشی عصا و روز بعد از آن کره جنوبی با هوش گفت که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

“از آن آسان است به اشتباه در این یکی” گفت: جان Delury یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه Yonsei در سئول.

هنوز با نگرانی در مورد کیم سلامت, نصب, ایالت متحده آمریکا-کره جنوبی روابط است مقامات ایالات متحده نگران منابع بگویید سی ان ان.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو کشور باید یک “رابطه” اما افزود که او می خواهد آنها را به پرداخت بیشتر برای حضور ایالات متحده در این کشور است. دو کشور از دست رفته متعدد مهلت برای کسانی که مذاکرات است. و در حال حاضر در شخص مذاکرات مانع هستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شکستن داستان و به روز شده است با گزارش های اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de