بازارهای ایالات متحده دچار بدترین روز در دو سال در coronavirus نگرانی

تورنتو — بازارهای سهام ایالات متحده دچار بدترین روز در بیش از دو سال روز شنبه در حالی که کانادا شاخص سهام در بازار بورس نوشته شده در سه رقمی کاهش نگرانی ناشی از افزایش موارد جدید از رمان coronavirus در خارج از چین است.

بازار سقوط در واکنش به تقویت اقتصادی عدم قطعیت ناشی از شیوع بیماری در بیشتر کشورهای توسعه یافته مانند ایتالیا و کره جنوبی گفت: Craig Fehr کانادا بازارهای استراتژیست ادوارد جونز.

او انتظار دارد که بازار ادامه خواهد داد به فرار تا زمانی که این ویروس به نام COVID-19 موجود است و یا تا حدودی حل شود. او گفت: سرمایه گذاران می توانند پیدا کردن آرامش در این واقعیت است که تاثیر به احتمال زیاد خواهد شد به طور موقت اگر چه معلوم نیست چه مدت آن طول می کشد.

رشد تولید ناخالص داخلی در چین و در سطح جهانی خواهد شد در پایین تر از آنچه قبلا پیش بینی شده و احتمالا وجود خواهد داشت یک تجدید نظر رو به پایین در شرکت های بزرگ درآمد. اما Fehr فکر نمی کند که این ویروس می تواند کاتالیزور برای یک رکود در بازار است.

“من فکر نمی کنم این که جرقه مشتعل بازار خرس” او در مصاحبه ای گفت:.

“من فکر می کنم این قطعا می تواند یک حرکت اصلاحی در سطح کاتالیزور اما در پایان روز, زمینه اصول اقتصادی نه تنها در شمال امریکا بلکه در سراسر جهان بودند بیشتر در روند صعودی از روند نزولی.”

S&P/TSX شاخص مرکب تعطیل 280.79 امتیاز یا 1.6 درصد در 17,562.74 بزرگترین افت از ماه اوت.

در نیویورک میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 3.6 درصد با از دست دادن 1,031.61 امتیاز در 27,960.80. S&P 500 شاخص پایین بود 3.4 درصد یا 111.86 امتیاز در 3,225.89 در حالی که شاخص Nasdaq composite به 3.7 درصد یا 355.31 امتیاز در 9,221.28.

دلار کانادا معامله برای 75.31 سنت ما در مقایسه با متوسط 75.62 سنت ما در روز جمعه.

مواد شد تنها بخش در TSX به دست آوردن عنوان افزایش قیمت طلا به هفت سال به بالا. این پناهگاه امن تجارت این فلز گرانبها مانع تورنتو بازار سهام از حفظ بزرگتر زیان دیده در جنوب مرز به عنوان معدن به دست آورده led توسط Eldorado طلا که سهام رسید 10.2 درصد است.

آوریل طلا قرارداد شد تا US$27.80 در ایالات متحده$1,676.60 دلار در هر اونس و مه مس قرارداد پایین بود 3.1 سنت در ایالات متحده$2.58 یک پوند.

مراقبت های بهداشتی و انرژی هر یک از دست رفته بیش از چهار درصد در روز با Cronos Group Inc. کاهش بیش از 10 درصد پس از شاهدانه تولید سه ماهه خود را اعلام کرد نتایج انتشار به تعویق خواهد افتاد.

Cenovus انرژی, Inc. از دست 5.4 درصد ضعیف تر قیمت نفت خام ناشی از تقاضای تجدید نگرانی های ناشی از کوروناویروس.

آوریل خام قرارداد بود پایین US$1.95 یا 3.65 درصد در ایالات متحده$51.43 در هر بشکه و مارس گاز قرارداد پایین بود 7.4 سنت در ایالات متحده$1.84 هر mmBTU.

Teck منابع با مسئولیت محدود. سهام سقوط کرد 2.7 درصد پس از این شرکت گفت: آن را قفسه بندی هر دلار آمریکا را با 20 میلیارد cenovus پروژه به دلیل تنش ها بر سر حقوق محیط زیست, تغییر آب و هوا و توسعه منابع.

روز دوشنبه بازار ضعف می آید روز پس از آنها آمار رکورد, که همچنین باعث شد برخی از سرمایه گذاران به فروش و متبلور سود.

Fehr گفت: برخی از چشم انداز مورد نیاز است که در ارزیابی های بزرگ رو به پایین حرکت حتی اگر تمام دستاوردهای سال محو شد در یک روز در داو.

“این فقط یک نوسان گذرا بر روی رادار در این مرحله اما دلیل اساسی زمینه است در این مرحله به طور دائم دچار اختلال توسط این, من فکر می کنم سرمایه گذاران می توانید برخی از اعتماد به نفس که این است که شاید یک روز به عقب برگشت اما این است که احتمالا بیشتر در کوتاه مدت نسبت به بلند مدت در طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im