OTTAWA — در میان سوال در مورد اینکه چرا اضطراری هشدار نبود صادر شده در طول ساعت های طولانی داد و بیداد که به کشته شدن حداقل 22 در نوا اسکوشیا, کنسولگری ایالات متحده در هلیفکس تایید کرده است شهروندان ایالات متحده در این استان فرستاده شدند اضافی از طریق پست الکترونیکی هشدار دهنده است.

“اطلاعات ما استفاده می شود در ما ایمیل هشدار به شهروندان ایالات متحده در روز یکشنبه گرفته شده از نوا اسکوشیا RCMP حساب توییتر. آن است که ما پروتکل – هنگامی که شرایط اضطراری رخ می دهد – هشدار به شهروندان ایالات متحده در این منطقه به وضعیت” مارسیا R. Seitz-چکيده: سندرم اهلر یک سخنگوی U. s. Consulate General in Halifax, گفت اخبار CTV در روز چهارشنبه.

خبر از این هشدار اضافی برای شهروندان ایالات متحده می آید به عنوان کانادایی در نوا اسکوشیا در حال فشار دادن مقامات برای پاسخ در مورد چرا هر ابزار در دسترس نیست استفاده می شود برای هشدار دادن به کسانی که زندگی در منطقه ای که در آن خشونت جاری شد. RCMP هشدارهای صادر شده در مورد مهاجم در Twitter و Facebook, اما هیچ هشدار اورژانس فرستاده شد.

این هشدار به طور معمول استفاده می شود برای Amber Alert کودک ربایی اطلاع فرد تلفن همراه به اطمینان حاصل شود که آنها می دانند در حال انجام اضطراری است. آنها نیز استفاده شده است در برخی از استانها به منظور تقویت اهمیت فیزیکی فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“آنها می توانند با استفاده از این هشدار را به ما هشدار می دهند در مورد COVID و [به] جداگانه و من معتقدم که مهم است. اما آنچه مهم تر است [این است که] وجود دارد مانند 19 زندگی از دست رفته” نیک Beaton که همسرش را از دست داده در طول خشونت گفت: CTV News’ رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme در روز سه شنبه.

نخست وزیر جاستین ترودو خواسته شده بود در روز چهارشنبه که آیا دولت توان ایجاد دستورالعمل برای فعال تیراندازی حوادث. او گفت که این “سوال مهم” خواهد شد که خطاب طریق بررسی است.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از خانواده هایی که عزادار باور نکردنی ضرر و زیان در حال حاضر که در حال پرسیدن سوالات خود را در مورد چگونه همه چیز می توانست متفاوت چگونه آنها ممکن است توانسته ایم به هشدار داده شده است قبلا” ترودو گفت.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در هر مرحله از راه برای محافظت از شهروندان در هر شرایطی و من می دانم که کسانی هستند که چیزهایی که ما می تواند بازتاب و صحبت کردن در مورد به عنوان یک کشور…در روزهای آینده و هفته.”

نیک Beaton و همسرش, کریستین دیدم اطلاعات از داد و بیداد در اخبار در شب شنبه. صبح روز بعد آنها فرض بر آن بود به پایان رسید و کریستین ترک خانه برای رفتن در مورد روز خود را از کار ضروری.

او بعدا کشته شد.

“ما فکر کردیم که او مراقبت گرفته شده است. اگر من تا به حال شناخته شده او در شل من می خواهم که اجازه نمی دهد به جهنم همسر من خانه را ترک کرده است که روز” نیک گفت: Beaton اخبار CTV.

در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی RCMP رئیس سرپرست کریس چرم به نظر می رسید فکر می کنم وجود داشته اضطراری هشدار صادر شده در طول حمله قبل از یک همکار به او گفت تنها کانال های رسانه های اجتماعی تا به حال استفاده شده است.

“ما باید با اتکا در توییتر به عنوان همکار من گفت: از آنجا که از لحظه ای که ما می توانیم ارتباط برقرار کند. ما آگاه است که ما باید هزاران نفر از پیروان در نوا اسکوشیا و احساس می کند که یک راه برتر راه برای برقراری ارتباط این جریان تهدید” چرم گفت.

اما توییتر است نه جهان استفاده می شود به این معنی بسیاری از نوا Scotians در تاریکی مانده در مورد هولناک داد و بیداد آشکار در اطراف آنها.

“RCMP شد, به tweeting, من نمی دانم, من نمی با استفاده از توییتر و من نمی دانم هر کسی که با استفاده از توییتر” Beaton گفت.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل نیز فشرده شده است در مورد اینکه چرا تلاش اضافی ساخته شده بودند برای حفظ نوا Scotians مطلع در میان 12 ساعت داد و بیداد. او گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در دفتر مدیریت اضطراری باید دستور به صدور چنین هشدار.

“بهداشت عمومی در دستور ما قرار داده COVID یکی از, ما خوشحال به حمایت از آنها. ما مردم و آماده است. اما ما خواسته بودند به قرار داده است که هشدار در آخر هفته” مک نیل گفت.

“من می توانم به شما بگویم که من قصد ندارم به دوم حدس بزنید چرا کسی یا سازمان انجام آنچه آنها انجام و یا انجام نمی در این لحظه در زمان. این فعال محیط زیست, من می توانم به شما بگویم. مرگ و میر تیراندازی. اجازه دهید آن را به یک فرصت به عنوان یک سازمان به توضیح است که به شما.”

صحبت به CTV News Channel در جمعه سابق RCMP بازرس لیندا Gillis دیویدسون گفت که او را مجبور به کارگردانی ارتباطات بیشتر میان داد و بیداد, حال او درگیر شده است در پاسخ.

“من فکر می کنم خط پایین در اینجا است که اگر شما یک ابزار در ابزار خود را در مورد شما با استفاده از آن” Gillis دیویدسون گفت.

با فایل های از CTV را نوح ریچاردسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو