ایالات متحده به ارمغان می آورد اتهامات جدید علیه Huawei

واشنگتن — وزارت دادگستری اضافه کرده است اتهامات جدید علیه, چینی, غول تکنولوژی Huawei و دو از آن ایالات متحده تابعه را متهم به شرکت در توطئه برای سرقت اسرار تجاری از رقبا در امریکا دادستان فدرال پنج شنبه اعلام کرد.

مورد, می آید به عنوان برگ برنده دولت است افزایش نگرانی های امنیت ملی در مورد Huawei بزرگترین تجهیزات مخابراتی تولید کننده و لابی صهیونیست در برابر از جمله شرکت در بی سیم با سرعت بالا در شبکه های.

جدید کیفرخواست مطرح شده توسط دادستان فدرال در بروکلین می افزاید: به حقوقی گلایه در آمریکا برای Huawei که در حال حاضر با آن روبرو بانک اتهام تقلب در آن منطقه و جداگانه اسرار تجاری سرقت در دادگاه فدرال در سیاتل.

آخرین اتهامات متهم Huawei توطئه برای سرقت اسرار تجاری و مالکیت معنوی از شرکت های رقیب در آمریکا در برخی موارد دادستان گفت: Huawei کارگردانی و ارائه مشوق کارکنان خود به سرقت از رقبا با ارائه پاداش به کسانی که در آورده با ارزش ترین سرقت اطلاعات است.

این شرکت همچنین با استفاده از پروکسی از جمله اساتید در موسسات تحقیقاتی به سرقت مالکیت معنوی دادستان گفت.

یک وکیل برای Huawei را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>