پکن – ایالات متحده توصیه می شود در برابر همه سفر به چین در روز جمعه پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک ویروس جدید است که به بیش از یک دوجین کشور یک اورژانس جهانی. تعداد موارد مشخصی بیش از ده برابر در یک هفته از جمله بالاترین مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته روز جمعه گزارش داد.

وزارت امور خارجه سفر مشورتی گفت: آمریکایی ها در حال حاضر در چین در نظر گرفتن خروج با استفاده از تجاری به معنی و درخواست شده است که همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل تاخیر در سفر “در رمان coronavirus.”

“مسافران باید آماده برای سفر و محدودیت قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت. حمل و نقل تجاری را کاهش داده و یا به حالت تعلیق در راه و از چین ،

چین شمارش 9,692 تایید موارد با مرگ و میر 213 از جمله 43 جدید مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق این موارد شده اند در هوبئی استان و آن استان ووهان کانون شیوع. هیچ مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

در هفت روز در نیمه شب سهشنبه ملی کمیسیون بهداشت گزارش 596 مورد شده اند “درمان و از بیمارستان مرخص شد.”

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد تعریف اضطراری بین المللی به عنوان یک “رویداد فوق العاده ای” که به منزله یک خطر به کشورهای دیگر و نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ.

چین برای اولین بار اطلاع داد که در مورد موارد ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر. هجده کشورهای دیگر از موارد گزارش شده به عنوان دانشمندان مسابقه به درک دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است و شدت آن چگونه است.

کارشناسان می گویند وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که ویروس در حال گسترش در میان مردم در چین و اشاره کرده اند که با نگرانی موارد در کشورهای دیگر-از جمله ایالات متحده, فرانسه, ژاپن, آلمان, کانادا, کره جنوبی و ویتنام — که در آن نیز وجود داشته اند موارد جدا شده از انسان به انسان انتقال است.

صحبت با خبرنگاران در ژنو در روز پنج شنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus با اشاره به نگران کننده گسترش این ویروس در بین افراد خارج از چین است.

“دلیل اصلی این بیانیه است نه به خاطر آنچه که اتفاق می افتد در چین اما به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر,” او گفت:. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت که در حال آمادگی برای مقابله با آن است.”

“این بیانیه است نه رای عدم اعتماد به نفس در چین,” او گفت:. “در حالی که همچنان به اعتماد به نفس در چین ظرفیت برای کنترل شیوع بیماری است.”

اعلام یک اورژانس جهانی به طور معمول به ارمغان می آورد بیشتر پول و منابع, اما همچنین ممکن است سریع عصبی دولتها برای محدود کردن سفر و تجارت به کشورها را تحت تاثیر قرار. این بیانیه همچنین از تحمیل بیشتر بیماری گزارش مورد نیاز در کشور است.

چین در سازمان ملل ژانگ ژوئن گفت: یکشنبه شب در نیویورک که “ما هنوز در مرحله بحرانی در مبارزه با کروناویروس” اما تاکید کرد که این بیماری همه گیر است که هنوز هم عمدتا محدود به چین و خواست جامعه بین المللی در برابر هر واکنش افراطی.

ژانگ به خبرنگاران گفت: “ما هنوز در حال ساخت و ارزیابی ما” از این که اعلام.

“در حالی که ما درک می کنیم نگرانی های کشورهای دیگر ما نیز باید گوش دادن به مشاوره از مدیر کل که” چه کسی گفت که او تا به حال اعتماد به نفس کامل در چین تلاش ها در مبارزه با این بیماری همه گیر و “وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت” ژانگ گفت.

او گفت: چین قدردانی “دوستانه ژست های ساخته شده توسط جامعه بین المللی” در ارائه تجهیزات پزشکی و “آنچه که مورد نیاز فوری” به خصوص در هوبئی استان و ماسک و محافظ لوازم پزشکی از جمله ،

در پی متعدد شرکت های هواپیمایی لغو پروازها به مقصد چین و کسب و کار از جمله استارباکس و مک دونالد به طور موقت بسته شدن صدها نفر از مغازه ها Tedros گفت که نمی توصیه به محدود کردن مسافرت و یا تجارت به چین است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که با دخالت سفر و تجارت بین المللی,” او گفت:. او افزود که رئیس جمهور چین متعهد شده بود برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس فراتر از مرزهای آن.

در روز پنج شنبه, فرانسه تایید کرد که یک پزشک بود که در تماس با یک بیمار مبتلا به ویروس جدید بعدها آلوده خود را. دکتر در حال حاضر تحت درمان در یک اتاق ایزوله در بیمارستان پاریس. شیوع متخصصان نگران هستند که گسترش ویروس های جدید از بيماران به سلامت کارگران می تواند سیگنال به ویروس در حال تبدیل شدن به اقتباس به انسان انتقال است.

روسیه اعلام کرد که بسته شدن آن 4,185-کیلومتر مرز با چین به مغولستان و کره شمالی در محرومیت عبور برای محافظت در برابر شیوع ویروسی جدید. آن را به حال شده است عملا بسته به دلیل قمری تعطیلات سال جدید اما مقامات روسی گفت: بسته شدن خواهد بود تمدید تا 1 مارس.

در همین حال ایالات متحده و کره جنوبی تایید اولین مورد از فرد به فرد گسترش ویروس. مرد در ایالات متحده است به 60 سال شیکاگو زن که مریض شدم از این ویروس پس از بازگشت از سفر به ووهان چین شهر است که کانون شیوع.

در مورد کره جنوبی بود 56 ساله که تا به حال تماس با یک بیمار که مبتلا به این ویروس جدید در اوایل.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با تماس نزدیک مانند در درون خانواده موارد به افرادی که ممکن است تا به حال کمتر قرار گرفتن در معرض ویروس در ژاپن و آلمان نگران کننده است.

در ژاپن یک مرد در 60s خود را گرفتار این ویروس پس از کار به عنوان یک راننده اتوبوس به دو گروه تور از ووهان. در آلمان یک مرد در 30s شد و بیمار پس از یک همکار چینی از شانگهای که پدر و مادر به تازگی بازدید از ووهان آمد به دفتر خود را برای یک جلسه کسب و کار. چهار کارگر دیگر بعد از آن آلوده شد. این زن تا به حال نشان داده شده است هیچ علائم این ویروس تا پرواز خود را به عقب به چین است.

“این نوع از زنجیره انتقال است که ما نمی خواهیم برای دیدن” گفت: ماریون Koopmans یک بیماری عفونی پزشک متخصص در مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس در هلند و عضو که کمیته اضطراری.

جدید virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در چین بودند از بیمار وجود دارد در طول 2002-2003 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی شدید یک پسر عموی این ویروس جدید است. هر دو از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن, Jamey Keaten در ژنو ادیت Lederer در سازمان ملل متحد ایلین Ganley در پاریس, فرانک Jordans در برلین ماری یاماگوچی در ژاپن و کیم تانگ-hyung در سئول, کره جنوبی در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو