انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری با کروناویروس

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون بود که مبتلا به کروناویروس جدید بیش از یک هفته پیش بود بستری در بیمارستان روز شنبه برای آزمایش.

جانسون گفت که او در بیمارستان بستری شد چرا که او هنوز علائم 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس. ورود او به نامعلومی بیمارستان در لندن نبود اضطراری.

داونینگ سنت گفت: این یک “گام احتیاطی” و جانسون باقی مانده در اختیار دولت است.

Johnson, 55, قرنطینه شده در داونینگ سنت اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 مارس 26.

جانسون ادامه داد به صندلی روزانه جلسات در بریتانیا در واکنش به شیوع و منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا.

در یک پیام در روز جمعه او گفت که او احساس بهتر است اما هنوز هم یک تب.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

جانسون دریافت مشاوره پزشکی تلفنی در طول بیماری خود اما با رفتن به بیمارستان به معنی پزشکان می توانید او را در فرد.

جانسون نامزد کری Symonds, 32, شنبه نشان داد که او به صرف یک هفته با علائم کروناویروس, هر چند او نبود تست شده است. Symonds که باردار است گفت: او در حال حاضر “در بهبود.”

دولت روز یکشنبه گفت که تقریبا 48,000 مردم تایید شده است به COVID-19 در انگلستان و 4,934 فوت کرده اند.

جانسون جایگزین ترزا ممکن است به عنوان نخست وزیر در ماه های ژوئیه و برنده توجهی پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر در یک وعده کامل به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است. اما Brexit شده است را تحت الشعاع قرار coronavirus همه گیر و فراگیر در جهان است.

جانسون دولت شد و آهسته تر از آن در برخی از کشورهای اروپایی برای اعمال محدودیت در زندگی روزمره در پاسخ به همه گیر اما بریتانیا شده است به طور موثر در مستند از مارس 23.

چند تن دیگر از اعضای جانسون دولت نیز آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله وزیر بهداشت مت هنکاک و تاریخ و وزیر بهداشت نادین Dorries. هر دو بهبود یافته اند.

اخبار جانسون ورود به بیمارستان آمد و یک ساعت بعد از ملکه الیزابت دوم ساخته نادر تلویزیونی آدرس به ملت اصرار انگلیسی ها باقی می ماند “متحد و مصمم” در مبارزه با ویروس.

نقشه کشی تشابه به مبارزه از جنگ جهانی دوم 93 سال سن ملکه گفت که “در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im