انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون شده است و از بیمارستان مرخص شد یک هفته پس از بستری به دلیل “مداوم” COVID-19 علائم یک خیابان داونینگ گفت: یکشنبه.

“PM مرخص شده از بیمارستان برای ادامه بهبودی خود را در Chequers,” او گفت:.

Chequers رسمی کشور محل اقامت نخست وزیران.

جانسون در بیمارستان بستری شد یکشنبه گذشته و منتقل شد به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه. او به مدت سه شب در ICU و دریافت “استاندارد اکسیژن درمان” با توجه به سخنگوی خود را ندارد و نیاز به مکانیکی و یا تهاجمی تهویه.

این سخنگو گفت که به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله بازگشت به کار.

جانسون تصمیم به ادامه کار پس از او تشخیص داده شد با COVID-19 سوال شد توسط برخی از زمانی که او در بیمارستان بستری شد.

جانسون اعلام کرد او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در 27 مارس ، او گفت که او دچار “علائم خفیف” و ادامه می دهد پیشرو کشور — در حالی که خود منزوی در آپارتمان خود در خیابان داونینگ. 55 ساله در نظر گرفته شد به سنت توماس ” بیمارستان در لندن 10 روز بعد.

روز شنبه ساعت با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از خدمات بهداشت ملی کارکنان در سنت توماس ” در بیمارستان. “من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من,” او گفت:.

این ساعت را نامزد کری Symonds ابراز مشابه قدردانی در روز یکشنبه. در یک سری از توییت Symonds تشکر بیمه خدمات درمانی کارکنان: “من نمی توانم تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی کافی است. کارکنان در سنت توماس ” بیمارستان شده اند باور نکردنی است. من هرگز قادر به بازپرداخت شما و من هرگز متوقف خواهد شد ضمن تشکر از شما.”

Symonds باردار است با زن و شوهر اولین فرزند شده است و جدا از این ساعت در خود به انزوا و بستری شدن در بیمارستان.

“وجود دارد در هفته گذشته بودند که بسیار تاریک است. قلب من می رود به همه کسانی که در شرایط مشابه بیمار نگران در مورد عزیزان خود” Symonds اضافه شده است.

قدرت که COVID-19 رخ داد نخست وزیر انگلستان را تکان داد که در آن ویروس ادعا کرده 9,875 مرگ و میر تا کنون با توجه به شمارش توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی. تقریبا 79,000 مردم باید آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im