انگلستان PM بوریس جانسون صرف شب در ICU; نه در یک

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون صرف شب در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن با کروناویروس جدید, اما نه در یک ونتیلاتور ارشد وزیر دولت گفت: به عنوان فشار رشد در این دولت به انتشار جزئیات بیشتر از جانسون بیماری است.

جانسون بستری شد به سنت توماس ” بیمارستان دیر یکشنبه, 10 روز پس از او تشخیص داده شد با COVID-19 اولین عمده جهان رهبر تایید می شود به ویروس. منتقل شد به بخش ICU دوشنبه پس از خود بیماری بدتر شده است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت جانسون است که اکسیژن داده شده اما “نخست وزیر است نه در ونتیلاتور.”

او گفت: “نمی دانم که آیا نخست وزیر ذات الریه که توسعه اغلب در بیماران سخت ترین ضربه از coronavirus.

گوو گفت جانسون “دریافت بسیار بهترین مراقبت از این تیم در سنت توماس” و ما امیدوار است و نماز با او هستند و با خانواده اش.”

“ما به شدت امیدوار است که بوریس می توانید speediest امکان بازیابی” گفت: گوو است که در انزوا در خانه بعد از یک عضو خانواده نشان داد خفیف علائم کروناویروس.

جانسون نامزد کری Symonds که باردار است که خودش دوره نقاهت بعد از coronavirus علائم.

بریتانیا هیچ پست رسمی از معاون نخست وزیر اما وزیر امور خارجه Dominic Raab تعیین شده را بیش از به طور موقت.

“دولت کسب و کار ادامه خواهد داد” Raab گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. او گفت جانسون از او خواسته بود تا “به deputize برای او که در آن مورد نیاز در رانندگی به جلو برنامه های دولت برای شکست coronavirus.”

زوال جانسون بهداشت در زمان های بسیاری در بریتانیا ، روز دوشنبه بعد از ظهر او در توئیتر خود نوشت که او در روحیه خوبی و تشکر از خدمات بهداشت ملی برای مراقبت از او و دیگران با این بیماری است.

دولت مواجه شد تماس سهشنبه به شفاف تر در مورد جانسون بیماری در میان ادعاهای آنها underplayed جدیت آن.

این معمول نیست برای سلامت جزئیات از نخست وزیر می شود ساخته شده به جز در زمان بحران. حتی پس از آن اطلاعات گاهی اوقات نازل شده است. زمانی که وینستون چرچیل دچار یک بیماری ناتوان کننده از سکته مغزی در سال 1953 دولت آن را نگه داشته تا راز چرچیل بازیافت.

جانسون بوده است قرنطینه در خیابان داونینگ اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 مارس 26.

او ادامه داد: در طول بیماری خود را به نگرانی برخی از همکاران خود را. با انگلستان هنوز هم با نزدیک شدن به اوج شیوع کروناویروس و دولت رو به اتهاماتی که به آن عمل نمی کند به زودی به اندازه کافی برای قرار دادن این کشور به مستند جانسون و وزرای خود را تحت فشار هستند.

جانسون به ریاست روزانه جلسات در شیوع تا روز یکشنبه. او منتشر شد چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا اصرار انگلیسی ها در خانه بمانند و اجتماعی رعایت فاصله اقدامات برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

نگرانی در حال رشد بود در مورد جانسون رفاه تا کنون پس از او نوشته شده یک پیام جمعه که در آن او به نظر می رسد چشم قرمز و برافروخته گفت که او احساس بهتر است هر چند هنوز تب.

جانسون سابق ارتباطات مدیر خواهد والدن گفت: نخست وزیر تمایل به سعی کنید به سرباز طریق بیماری به جای در نظر گرفتن یک استراحت.

“او بسیار صبور و می تواند یک کمی bloody-minded در مورد این نوع از چیزی” والدن به بی بی سی گفت.

خبری که جانسون منتقل شده است در بخش مراقبت های جلب ابراز پشتیبانی از سراسر جهان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است.”

“او واقعا یک دوست خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “او واقعا چیزی بسیار ویژه — قوی, resolute, ترک نمی کند, نمی دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دو “شرکت پیشرو” برای تماس با مقامات در لندن در مورد درمان که می تواند کمک کند. او را شناسایی کند اما گفت: “ما تماس همه بوریس را پزشکان و خواهیم دید که چه چیزی را به جای خود اما آنها آماده برای رفتن.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک صدای جیر جیر که او ارسال حمایت خود را به جانسون خانواده اش و “مردم در این زمان دشوار است. من آرزو می کنم او خوب است.”

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با ارسال تلگراف مایل جانسون کامل و سریع بازیابی کرملین گفت. “من مثبت است که انرژی خود را خوش بینی و حس شوخ طبعی کمک خواهد کرد که مبارزه با بیماری” پوتین نوشت.

کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم بود که نگه داشته اطلاع در مورد جانسون بیماری است.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

دولت روز دوشنبه گفت که 51,608 مردم شده بود را تایید کرد به کروناویروس در بریتانیا 5,373 از آنها فوت کرده اند.

بریتانیا نانوشته قانون اساسی ندارد یک قانون روشن برای چه اتفاقی می افتد اگر یک نخست وزیر ناتوان می شود و یا می میرد. هفت نخست وزیران فوت کرده اند در اخیر بود که در سال 1865.

جانسون واگذاری Raab برای پر کردن در برای او روشن چیزهایی که در حال حاضر, اما این به آن معنا نیست Raab خواهد به طور خودکار بیش از همیشه باید یک رهبر جدید مورد نیاز خواهد بود. اگر روشن شد Johnson نمی تواند بازگشت به شغل خود حزب محافظه کار می تواند انتخاب رهبر جدید خود که تبدیل شدن به نخست وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im