دو ما خدمات اعضای کشته و شش زخمی در حمله خودی در افغانستان

این ضربات در روز شنبه بین نیروهای افغان و سربازان آمریکایی منجر به مرگ و میر در هر دو طرف اما تلفات جزئیات در طرف افغانستان بودند به اشتراک گذاشته نمی شود.

این درگیری پس از شکست یک ترکیب ما و نیرو های افغان تکمیل یک “کلید-رهبر نامزدی” در مقر اداری ولایت ننگرهار را شیرزاد منطقه یک سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت.

“گزارش در حال حاضر نشان می دهد یک فرد در یک افغان مدرسه را آتش ترکیب آمریکا و نیرو های افغان با یک مسلسل” سرهنگ سانی لگت گفت: این بیانیه است.

“ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات و علت یا انگیزه این حمله مشخص نیست در این زمان,” او اضافه شده است.

طالبان نه مسئولیت این حمله و مقامات ارشد بودند بررسی اگر آن را یک حمله خودی اغلب شناخته شده به عنوان “سبز بر آبی” حملات شده اند که از ویژگی های منظم از جنگ در افغانستان است.

“مهاجم که باز آتش نیز کشته در برخورد” گفت: سهراب قادری عضو شورای ولایتی در ولایت ننگرهار کشته شدند.

قادری گفت: ستاد با جنگنده نفوذ کرده بود خود را در میان ده ها تن از اعضای نیروهای امنیتی افغان درگیر در مفصل-عملیات اما نمی گویند که گروه های شبه نظامی متعلق به.

شده اند وجود دارد کمتر از این حوادث در سال های اخیر به عنوان آمریکایی ها گرفته اند بیشتر از یک نقش حمایت با نیروهای پیشرو در مبارزه است.

هر چند در سال گذشته بالای آمریکا و فرمانده ناتو در افغانستان, General Austin میلر جان سالم به در تیراندازی توسط طالبان infiltrator در افغانستان ، یک افغان به طور کلی راه رفتن در کنار او کشته شد.

آخرین تیراندازی قیاس با آمریکا و طالبان مذاکره کنندگان فشار برای صلح.

ننگرهار را برای سرمایه گذاری و متخلخل مرز با کشور همسایه پاکستان که در خدمت به عنوان دژ محکم برای دولت اسلامی در افغانستان هر چند طالبان همچنین کنترل بخش هایی از استان است.

در مورد 14,000 ما نیروهای مستقر در افغانستان به عنوان بخشی از رهبری آمریکا و ناتو ماموریت به کمک و مشاوره نیروهای افغان و انجام مبارزه با تروریسم عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im