دو سوم از کانادایی ها پشتیبانی از بسته شدن کسب و کار دوباره به اگر COVID-19 موارد سنبله: بررسی

تورنتو — به عنوان دانشمندان و سیاست گذاران پیش بینی موج دوم COVID-19 بعد از این سال یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اکثریت کانادایی ها پشتیبانی از بسته شدن غیر ضروری کسب و کار دوباره به اگر موارد سنبله.

نظرسنجی جدید انجام شده توسط Nanos تحقیقات برای اخبار CTV بررسی 1,049 کانادایی در هفته گذشته و در بر داشت که دو سوم از پاسخ دهندگان پشتیبانی و یا تا حدودی از حمایت دور دیگری از کسب و کار بسته شدن در این رویداد از یک افزایش قابل توجهی در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

چهل و دو درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که حمایت از این تعطیلی در حالی که یکی دیگر از 28 درصد گفت: آنها تا حدودی حمایت از آنها. در حدود یک در چهار کانادایی مخالفت (16 درصد) و یا تا حدودی مخالف (11 درصد) این ایده.

پشتیبانی برای خاموش کردن کسب و کار در طول موج دوم بود قوی در انتاریو (53 درصد) و ضعیف ترین در کبک (24 درصد). کسانی که مسن تر از 55 — که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس — شد حمایت بیشتری از تعطیلی در 77 درصد از جوانان کانادایی در سن 18 تا 34 در 64 درصد پشتیبانی می کند.

کسب و کار شد و ضربه سخت در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر مجبور به بسیاری از شاتر ترک میلیون ها کانادایی بدون شغل.

برای جبران حقوق از دست رفته دولت فدرال است doled پرداخت ماهانه 2000 دلار به بیش از 8 میلیون کانادایی بدون کار از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) پس از مارس. در جولای 3, بیش از $53.5 میلیارد دلار تا به حال پرداخت شده است.

در اواسط ماه ژوئن دولت فدرال تمدید CERB با هشت هفته ارائه زمان بیشتری را برای کارگران به دنبال یک شغل. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت به دنبال راه هایی برای تشویق به بازگشت به کار به جای ماندن در خانه و باقی مانده در برنامه.

در ماه های اخیر کسب کرده است به آرامی به حالت عادی بازگشت به استان خود را گسترش لیست از که کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است.

Canada Masks 03

4-در 5 پشتیبانی اجباری ماسک

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بسیاری از کانادایی ها در حمایت اجباری پوشیدن ماسک در همه فضاهای عمومی با 54 درصد در حمایت و 25 درصد تا حدودی حمایت شده است. نزدیک به یک پنجم از پاسخ دهندگان گفت: آنها مخالف (11 درصد) و یا تا حدودی مخالف (نه درصد) اجباری ماسک صورت.

پشتیبانی به صورت اجباری صورت ماسک بود در بالاترین انتاریو در 65 درصد است. در حالی که Ontario برتر داگ فورد بارها رد این ایده تورنتو — که حساب برای 12 درصد از کانادا در مجموع caseload — به تازگی آن را اجباری برای پوشیدن یک ماسک صورت در تمام محصور فضاهای عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و حمل و نقل عمومی.

اتاوا شهردار گفت که او می خواهم به یک قانون مشابه اگر آن را پشتیبانی شده توسط این شهر بالا است.

حمایت اجباری ماسک در پایین در چمن زار که هنوز هم دیدم اکثریت از پشتیبانی 68 درصد است.

یک گروه از کانادا پزشکان و دانشمندان بوده است هل دادن ماسک به طور اجباری در تمام فضاهای عمومی گفت: گام این است که یک راه ساده و موثر برای سرکوب شیوع. بسیاری از مقامات حمل و نقل در حال حاضر توصیه می شود و یا نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک از جمله در ونکوور, اتاوا, همیلتون و Guelph.

Canada Masks 02

کانادایی ها در انتظار موج دوم

تعداد روزانه موارد COVID-19 شده است به طور پیوسته روند نزولی برای ماه می باشد. برای مثال کشور گزارش 286 موارد جدید COVID-19 در 30 ژوئن قابل ملاحظه قطره از 772 جدید موارد ممکن است 30.

اما اپیدیولوژی شده اند هشدار برای ماه است که بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد چگونه coronaviruses گسترش موج دوم از مواردی است که به احتمال زیاد در زمستان و یا پاییز.

این پیام به نظر می رسد به resone در میان کانادایی ها. با توجه به Nanos نظرسنجی نزدیک به نه در 10 کانادایی می گویند موج دوم COVID-19 عفونت در شش ماه آینده به احتمال زیاد (57 درصد) و یا تا حدودی به احتمال زیاد (32 درصد). فقط پنج درصد می گویند این احتمال وجود دارد با سه درصد گفت: آن را تا حدودی به احتمال زیاد نیست.

روش

Nanos انجام یک RDD دوگانه قاب (زمین – و همراه-خطوط) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,049 کانادایی 18 سال یا بیشتر سن بین 28 ژوئن و جولای 2nd 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. شرکت کنندگان به طور تصادفی استخدام با تلفن با استفاده از عوامل زنده و اداره یک نظرسنجی آنلاین. نمونه شامل هر دو زمین – و همراه-خطوط در سراسر کانادا است. نتایج آماری بررسی می شود و وزن بر اساس سن و جنسیت با استفاده از آخرین اطلاعات سرشماری و نمونه است که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی به عنوان نماینده کانادا.

افراد به طور تصادفی به نام تصادفی با استفاده از رقمی شماره گیری با حداکثر پنج تماس پشت. حاشیه خطای این نظرسنجی ±3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20. این مطالعه به سفارش اخبار CTV و پژوهش انجام شده توسط Nanos پژوهش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de