دو نفر کشته و حدود 40 ساختمان های تخریب شده توسط نشویل گردباد

مترو نشویل پلیس گزارش دو مرگ و میر در شرق نشویل منطقه است. نشویل آتش نشانی گفت: آن را در پاسخ به گزارش از حدود 40 ساختار فرو می ریزد در اطراف نشویل.

اداره پلیس در کوه ژولیت حومه شرق نشویل گزارش خانه های متعدد آسیب دیده و نفر مجروح شدند.

“وجود خطوط گاز که در حال نشت خطوط برق که بر روی زمین هستند و چند پاسخ گوی اضطراری در پاسخ به کسانی که مجروح” Mt ژولیت اداره پلیس گفت:.

تنسی یکی از 14 ایالت آمریکا است که رای گیری روز سه شنبه در مسابقه برای انتخاب یک نامزد دموکرات برای ایستادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

نشویل را مرکز عملیات اضطراری اعلام کرد آن را باز کرده بود یک سرپناه اضطراری با آب در حال اجرا در بازار یک کشاورز برای کمک به آوارگان و ساکنان.

مدارس بسته خواهد شد در روز سه شنبه به دلیل گردباد آسیب در طول Nashville, مترو, مدارس, گفت:, و اضافه کرد که انتخابات رای گیری سایت در مدارس باز خواهد شد.

نشویل برق شهر عام المنفعه گفت: وجود بیش از 44,000 مشتریان بدون قدرت در صبح زود با گزارش آسیب به چهار پستهای 15 اولیه خطوط توزیع و قدرت چندگانه قطب ها و خطوط.

John C لحن فرودگاه (JWN) واقع 8 مایل از مرکز شهر نشویل “پایدار آسیب قابل توجهی” با توجه به آب و هوایی شدید و چند سوله تخریب شده بود این فرودگاه گفت: در وب سایت خود را.

چند نفر در زمان به توییتر می گویند آنها بدون قدرت در منطقه است. برخی از نوشته ویدئوها از رعد و برق چشمک زن در سراسر آسمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de