دو کانادایی مبتلا COVID-19 در کشتی کروز

تورنتو — یکی دیگر از دو کانادایی در میان 39 مسافر که تست مثبت برای جدید کروناویروس در حال حاضر به نام COVID-19 در قرنطینه کشتی کروز در ژاپن است.

امور جهانی کانادا تایید شنبه 10 کانادایی روی الماس شاهزاده کشتی تشخیص داده شده اند با این ویروس است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در سراسر جهان آلوده 45,000 دیگران است.

“پزشکان وجود دارد در هیئت مدیره کشتی و تجهیزات پزشکی در حال restocked برای مراقبت از مسافران در طول این دوره” جهانی امور سخنگوی Krystyna Dodds در بیانیه ای گفت.

“ما به طور فعال نظارت بر وضعیت و در تماس با کانادایی و خانواده خود را به ارائه کمک های کنسولی, تا حد امکان, در حالی که احترام به تصمیمات مقامات ژاپنی به عنوان آنها این مدیریت اضطراری برای بهداشت عمومی.”

حداقل 174 مسافر باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. برآورد 3,700 مردم به دام افتاده روی عرشه کشتی است که بزرگترین خوشه ای از موارد مثبت در خارج از چین است.

در مجموع 255 کانادایی ها هنوز در این کشتی است که باقی خواهد ماند قرنطینه در آب های یوکوهاما تا فوریه. 19.

مسافران آلوده با COVID-19 حذف شده از کشتی و درمان در بیمارستان.

در میان کسانی که قرنطینه در کشتی هستند گرگ و روزماری Yerex یک زن و شوهر از بندر دوور, Ont. که اعتراف آنها شروع به دریافت یک کمی هم بزنید دیوانه اما هنوز هم در ارواح خوب است.

“ما در واقع انجام این کار خیلی خوب است. خورشید در حال درخشیدن است ما باید یک نمایش بزرگ از کوه. فوجی” روزماری گفت: CTV News Channel در روز سه شنبه. “من خیلی نگران است.”

کشتی ارائه شده تحت نظارت پیاده روی بر روی عرشه برای مسافران اما گرگ و روزماری تصمیم به ماندن در کابین “و فقط لذت بردن از هوای تازه در ما بالکن به جای” روزماری گفت.

روز دوشنبه یکی دیگر از کانادا و شوهر روی عرشه کشتی گفت: CTV را اوان جزایر که “سطح استرس شروع به افزایش است.”

“ما می توانید ببینید آمبولانس آمدن و رفتن. امروز به خصوص بد است. ما تا به حال خیلی بیشتر مسافران و خدمه کارکنان پایین آمدن با این ویروس و آنها در حال حذف تمام طول روز طولانی” Trudy کلمنت روز دوشنبه گفت:.

“وجود سه کانادایی دیگر که فقط بالاتر از ما و تجارت ما اخبار پشت و جلو … آنها از همان طرز فکر که ما عبارتند از: این (است که) این است که یک جای خوب می شود.”

مسافران در حال محدود به اتاق خود را با وعده های غذایی خود را تحویل داده شده توسط اعضای هیات پوشیدن ماسک و دستکش. قرنطینه شروع on Feb. 4 و دو هفته گذشته یک دوره زمانی توصیه شده توسط WHO.

اما bioethicist و دانشگاه تورنتو استاد کری بومن وجود دارد گفت: نگرانی های اخلاقی در مورد دولت ژاپن تصمیم به نگه داشتن مسافران یک کشتی که در آن نزدیک به 200 نفر را تبدیل به بیمار است.

“حتی اگر این استدلال می توان آنها آلوده کردن هر یک از دیگر است که تبدیل شدن به یک کمی سخت به این باور روانی و استرس های عاطفی آن را بسیار سخت برای توجیه که” بومن گفت.

با فایل های از CTV را Alexandra جونز و جکی Dunham

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>