بارندگی زیاد موجب هشدار سیل برای فوقانی رودخانه بریزبن با یک 4.18 متر قله در Gregors کریک فقط بعد از ساعت 11.30.

“تمدید رودخانه سطح افزایش می یابد انتظار می رود در Gregors کریک در صبح روز سه شنبه به عنوان بالادست floodwater می رسد” آب و هوا اداره گفت.

Samford ولی در بریزبن شمالی دریافت 76 نشان داده می شود در حالی که 78 mm) کاهش یافت و در کارول پارک در جنوب.

سریع آب نجات خدمه کشیده دو نفر از floodwater پشت نارون دادگاه مریفیلد درست قبل از نیمه شب, کوئینزلند آتش و خدمات اضطراری سخنگوی گفت.

در Clayfield زیادی درخت افتاده درخت بسته Sandgate جاده ها در صبح روز سه شنبه باعث سنگین تاخیر اتوبوس و انحراف به عنوان خدمه مشغول به کار برای روشن شدن صحنه است.

در مجموع 60 تماس ساخته شده بودند به صورت صوتی و کمک – 28 آذر و 20 در این ایالت جنوب غربی ،

Flooding at Myall Creek in Dalby on Sunday.

جاری شدن سیل در Myall کریک در دالبی در روز یکشنبه.اعتبار:AAP/عرضه شده توسط Ruthvik Koneru

سقوط بیش از 50 نشان داده می شود همچنین باعث اضطراری هشدار برای شهرهای غرب تووومبا که برخی از آنها ثبت شده خود را به طور متوسط مارس بارندگی در یک روز در آخر هفته.

دالبی ساکنان هشدار داده شده است به آماده شدن برای بیشتر پتانسیل سیل با Myall کریک انتظار می رود به اوج زیر سه متر در اوایل روز سه شنبه.

سیل هشدارهای در محل باقی می ماند برای مناطق ساله در تعطیلات آخر هفته و شمال کشور است. سیل دیده بان در محل در حال حاضر-خیس ساحلی حوضه بین Bundaberg و مرز NSW.

در حال بارگذاری

آب و هوا اداره پیش بینی پیتر Markworth گفت: رگبار و رعد و برق مسئول باران در سراسر ایالت جنوبی ادامه خواهد داد به کاهش.

“ما شروع به دیدن یک بیت از یک افزایش به عنوان ما به چهارشنبه و پنج شنبه و پس از آن شروع به کاهش دوباره بیش از آخر هفته,” او گفت:.

بین 10 و 45 millimetres پیش بینی به سقوط در بریزبن هر روز تا جمعه.

در ساحل کوسه تور و قلاب baited بودند که حذف شده در روز دوشنبه از همه طلا ساحل و ساحل آفتاب سواحل رنگین کمان, ساحل, Bribie جزیره و شمال Stradbroke جزیره جلوتر از وحشی آب و هوا.

متورم بیش از چهار متر انتظار می رود در روز پنج شنبه.

Tropical Cyclone Uesi تشکیل شده در دریای مرجانی در شمال غرب اروپا بود و انتظار می رود برای تقویت در روزهای آینده آن را به عنوان حرکت به سمت جنوب کالدونیای جدید.

– با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو