دیاز-Balart یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت او شده بود خود quarantining در واشنگتن پس از رای گیری روز جمعه در کف مجلس نمایندگان. او گفت که او تا به حال نه به خانه بازگشت به جنوب فلوریدا به دلیل همسر خود را از قبل موجود شرایط: حداقل فوق العاده بالا خطر است.

58 ساله کنگره گفت: او یک تب و سردرد در شنبه شب و مطلع شد “پیش” است که او آزمایش مثبت است.

McAdams در بیانیه ای گفت از غرب اردن یوتا که او تا به حال توسعه یافته “معتدل سرد مانند” علائم در شنبه شب پس از بازگشت از واشنگتن و جدا شده خود را در خانه در روز یکشنبه. او و Diaz-Balart شرکت در رای گیری در یک coronavirus پاسخ لایحه که رفت و تا اواخر روز جمعه.

McAdams’ علائم بدتر شد و او در زمان یک آزمون در یک کلینیک در روز سه شنبه با دکتر خود را آموزش. او آموخته است که روز شنبه از او تست مثبت 45 ساله از حزب دموکرات گفت.

A woman wearing a mask walks by blooming cherry trees during a global outbreak of coronavirus disease (COVID-19) in Washington, US, March 19, 2020. Reuters

یک زن با پوشیدن یک ماسک پیاده توسط شکوفه دهی درختان گیلاس در سطح جهانی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است. ایسنا

خانه در حال حاضر در زنگ تفریح و با توجه به بازگشت در هفته آینده. مجلس نانسی پلوسی را بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این تست مثبت می گذارد عملیات خانه.

بیش از چند هفته گذشته چند تن دیگر از اعضای سنا و مجلس باید خود قرنطینه پس احتمالا آینده در تماس با فرد مبتلا به کوروناویروس. اما دیاز-Balart و McAdams شد برای اولین بار به می گویند که آنها در حال آزمایش مثبت است.

“من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر” دیاز-Balart بود که برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 2002 در بیانیه ای گفت:.

“اما مهم این است که هر کس این را بسیار جدی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور جلوگیری از بیمار شدن و کاهش گسترش این ویروس,” او گفت: مراجعه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

McAdams خواست مردم به دنبال CDC توصیه و گفت: او را از خانه کار می کنند “تا زمانی که من می دانم که آن را بی خطر است برای پایان دادن به خود من-قرنطینه.

“من انجام بخشی از من که همه آمریکایی ها انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش شیوع کروناویروس” اضافه شده McAdams سابق شهردار سالت لیک سیتی که انتخاب شد به کنگره در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im