دو Coles کارکنان در ملبورن در جنوب شرق تست مثبت به COVID-19

“هر عضو تیم دریافت تشخیص مثبت مورد نیاز است برای مطابقت با تمام قرنطینه محدودیت و نمی تواند بازگشت به کار تا زمانی که آنها را یک پزشکی ترخیص کالا از گمرک. اعضای تیم که آمده اند به تماس نزدیک با تایید موارد نیز دستور به خود منزوی و به دنبال درمان های پزشکی باید به آنها نمایش هر یک از علائم” Coles در بیانیه ای گفت.

“ویکتوریا وزارت بهداشت تا به امروز مورد تأئید است که Coles متعهد شده است تمام اقدامات ایمنی لازم را در فروشگاه که در آن موارد مثبت شناسایی شده اند. مقامات بهداشتی باید نه دستور Coles که لازم است به هر فروشگاه از جمله در مواردی که اعضای تیم و یا مشتریان مبتلا هستند COVID-19.”

موارد آمده هفته پس از دیگری Coles کارکنان در یک Waurn حوضچه ذخیره شد تشخیص داده شده در معرض در یک پرواز بین المللی.

برای این ویروس به گسترش ارشد بهداشت افسر برت Sutton توصیه می کند که تماس نزدیک مورد نیاز است برای حداقل 15 دقیقه چهره به چهره و یا بیش از دو ساعت در یک اتاق سربسته.

“آزمایش های گسترده نشان داده است که افرادی که از طریق مکان های که در آن وجود دارد مورد تایید شده, شناخته شده به عنوان گاه به گاه تماس داشته باشد بسیار کم خطر انتقال و در حال حاضر توصیه می شود برای تست” دکتر ساتون در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه.

اما مردم هشدار داده شده است برای نگه داشتن یک 1.5 متر فاصله بین هر یک از دیگر برای جلوگیری از گسترش.

Coles سخنگوی مشتری و ایمنی کارکنان سوپر مارکت زنجیره ای و اولویت است. این فروشگاه در حال حاضر ramped تا تمیز کردن و ارائه دست sanitiser به کارکنان است.

سوپر مارکت ها شده اند تاخت و تاز کردن با خریداران در هفته های اخیر با بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه وحشت در خریداران. Coles استخدام 7000 اضافی مردم در دو هفته برای دیدار با تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو