دو زغال و برق آبی پروژه های در حال کاوش برای Qld

دولت فدرال می گوید که می خواهد به صرف $6 میلیون در دو کوئینزلند تولید برق پروژه ها – از جمله یک coal-fired power plant – به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش قیمت برق.

حدود 2 میلیون نفر شده است را کنار بگذارند برای مطالعه پیش امکان سنجی در 1.5 گیگاوات برق آبی گیاه به توسعه به عنوان بخشی از برنامه ریزی Urannah آب طرح در حالی که تا 4 میلیون دلار پشتیبانی خواهد کرد یک مطالعه امکان سنجی برای یک 1GW “بالا و پایین بودن راندمان تولید گازهای گلخانه ای” زغال سنگ گیاه در بیلیس کرسردس.

Energy Minister Angus Taylor says the two projects will help meet the power needs of those in central and north Queensland.

وزیر انرژی آنگوس تیلور می گوید: این دو پروژه کمک خواهد کرد که با قدرت نیازهای کسانی که در مرکز و شمال کوئینزلند.اعتبار:لویی Douvis

“ما در حال حمایت از دو امیدوار کننده نسل جدید پروژه برای ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه قدرت که در شمال کوئینزلند اقتصاد نیاز به رشد و پیشرفت” معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک گفت.

وزیر انرژی آنگوس تیلور گفت: پروژه های مهم بودند برای دیدار با نیازهای قدرت از مردم در مرکز و شمال کوئینزلند.

“ما برنامه ریزی برای باز کردن قفل سرمایه گذاری در جدید و قابل اطمینان ظرفیت تولید افزایش خواهد یافت رقابت نگه داشتن چراغ و قیمت های پایین تر برای حمایت بهتر از ما تجاری و صنعتی بخش به طوری که آنها می توانید استرالیا بیشتر باقی می ماند و بین المللی رقابتی,” او گفت:.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>