توییتر ممنوعیت پست های که dehumanise مردم در ارتباط با بیماری های

این شرکت به رویترز گفت که تغییر سیاست بود و نه در واکنش به شیوع این ویروس باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 اما بخشی از آن تلاش مستمر برای به روز رسانی قوانین خود را در برابر نفرت انجام شده است.

“ما نمی تواند پیش بینی کرده اند که این اتفاق می افتد از نظر coronavirus” Jerrel پترسون توییتر سر از سیاست ایمنی گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

توییتر شده است تحت فشار برای تمیز کردن نفرت محتوا در آن پلت فرم های رسانه های اجتماعی تحت موشکافی بیش تلاش خود را برای رسیدگی به اطلاعات غلط و سوء استفاده مربوط به شیوع کروناویروس.

رویترز جستجو برای موهن ضوابط مربوط به ویروس در توییتر پیدا کردم پست که به نام مردم چین “مادون انسان” یا تشبیه آنها به حیوانات. شیوع آغاز شد که در چین گسترش یافته و به حدود 80 کشور و منطقه و کشته شدن بیش از 3000 نفر است.

پترسون گفت: سه دسته جدید اضافه شده بود نه به خاطر وجود گزارش های بیشتر از نفرت زبان در این مناطق اما به دلیل پتانسیل برای آفلاین آسیب برساند.

توییتر نفرت انگیز رفتار سیاست در حال حاضر ممنوعیت حمله یا تهدید دیگران بر اساس دسته بندی مانند نژاد و گرایش جنسی سن و ناتوانی و یا بیماری های جدی است. این به روز رسانی خواهد شد به این معنی است که این حملات لازم نیست به صورت هدفمند در یک فرد یا گروه خاص.

در حال حاضر حتی “اگر آن را به یک صدای جیر جیر آن را ندارد @ذکر است که تشبیه یک گروه بر اساس سن و ناتوانی و یا بیماری به ویروس و یا میکروب یا کرمهای چیزی که کمتر از انسان است که می تواند در نقض سیاست ما در حال حاضر” پترسون گفت.

اعلام سیاست جدید در یک پست وبلاگ در توییتر گفت: هر متخلف توییتهایی باید برداشته شود. توییتهایی فرستاده می شود قبل از شنبه را نیز باید حذف شود اما نمی خواهد به طور مستقیم در نتیجه حساب تعلیق آن گفت.

در ماه جولای سال 2019 توییتر گسترش قواعد آن به ممنوعیت زبان تلقی به “dehumanize” مردم بر اساس دین است. بین ماه های ژانویه و ژوئن سال گذشته توییتر را گزارش شفافیت وجود دارد گفت: تا به حال شده است 48 درصد افزایش در حساب گزارش به صورت بالقوه نقض آن نفرت انجام سیاست. توییتر گفت: آن گرفته شده بود اقدام در 584,429 منحصر به فرد به حساب نفرت انجام موارد نقض.

توییتر همچنین اعلام کرد که آن را آزمایش یک نوع جدید از محتوا است که از بین می رود بعد از 24 ساعت شبیه به داستان ویژگی Facebook Inc را Instagram و اولین نکردم با ضربه محکم و ناگهانی وارز اسنپ چت.

توییتر سخنگوی لورن الکساندر گفت که این زودگذر محتوا نیز می تواند موضوع را به شرکت های نفرت انگیز انجام قوانین.

فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت پارسیان که انباشته سهام این شرکت است فشار برای تغییرات در توییتر از جمله حذف اجرایی جک دورسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de