توییتهایی مقایسه با ایالات متحده و کانادا مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر اعتصاب عصب

تورنتو — به عنوان کشور در سراسر جهان نبرد COVID-19 روش های مختلف سیاسی رهبران مقامات بهداشت و شاهد هستند که چگونه این بیماری همه گیر است که افشای مسائل عمده در درون مربوطه خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

یکی سابق ایالات متحده بیمه اجرایی توييتها — که متهم به صنعت بیمه از هزینه های “بزرگ” پول به تطهیر محاسن سیستم کانادا — کشیده اند با توجه به این موضوع و نابرابری بین کانادا و آمریکا یکی است.

“میان امریکا #COVID19 فاجعه من باید پاک آمده در مورد دروغ, من گسترش را به عنوان یک بیمه درمانی exec: ما صرف بزرگ $$ به فشار این ایده است که کانادا تنها-سیستم پرداخت افتضاح بود و سیستم در ایالات متحده بسیار بهتر است. این یک دروغ و ملت COVID پاسخ آن را اثبات کند” وندل پاتر توییتی در روز پنج شنبه.

“در اینجا حقیقت: ما در صنعت روابط عمومی و لابی گروه AHIP عرضه همکاران من و من با گیلاس برداشت داده ها و حکایات را به مردم فکر می کنم کانادایی صبر بی وقفه برای مراقبت از خود. این یک دروغ & من همیشه حسرت زیانی من برای مردمی در هر دو طرف مرز.”

پاتر یک مدافع برای بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات و مدیکر برای همه صرف نزدیک به 15 سال انجام شرکت روابط عمومی با شرکت بیمه Cigna پارسیان و اما در سمت چپ بعد از دیدن دست اول راه این صنعت مشغول به کار علیه سلامت, منافع, با توجه به وب سایت خود را. بیش از یک دهه قبل او افشا در کنگره شهادت در راه شرکت های بیمه کمک به افزایش در ایالات متحده هزینه های مراقبت های بهداشتی.

در سراسر صنعت گسترده تر ایالات متحده صرف نزدیک به ما 30 میلیارد دلار در سال 2016 در مراقبت های بهداشتی, تبلیغات, با توجه به مطالعه منتشر شده در سال گذشته در مجله انجمن پزشکی آمریکا. این مقدار دو برابر آنچه در صنعت صرف دو دهه قبل است.

پاتر و AHIP بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در اوایل سال جاری یک مطالعه منتشر شده توسط Annals of Internal Medicine نشان داد که ایالات متحده در نظام سلامت صرف چهار برابر بیشتر از کانادا فقط در هزینه های اداری به تنهایی.

و با توجه به کانادا موسسه اطلاعات سلامت (CIHI) کانادا حدود 10.7 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در مراقبت های بهداشتی در سال 2018 یا $6,448 هر فرد در حالی که ایالات متحده حدود 16.9 درصد از تولید ناخالص داخلی خود و یا $13.722 هر فرد است.

پاتر گفت که کانادا بود دست زدن به همه گیر بهتر از ایالات متحده, که در آن COVID-19 موارد پیشی گرفته اند 2.38 میلیون و ثبت مرگ و میر, آمار 121,979 که از 25 ژوئن با توجه به اخبار CTV’ data tracker. کانادا ثبت کرده است بیش از 102,000 موارد و 8,484 مرگ و میر.

بر اساس سرانه ایالات متحده است دیدن در مورد 719 موارد مثبت برای هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با 271 کانادایی در هر 100 ، 000. ایالات متحده در حال ضبط نزدیک به 37 مرگ و میر برای هر 100 ، 000 نفر در حالی که کانادا گزارش بیش از 22 نفر در هر 100000 نفر.

COVID-19 موارد و مرگ و میر در کانادا و ایالات متحده

“در کانادا هیچ کسی تبدیل به دور از پزشکان به علت کمبود بودجه. در امریکا گزاف صورتحساب یک ویژگی تعریف از سیستم” او در توییتر خود نوشت موضوع.

“به یاد داشته باشید در کانادا وجود دارد شرکت می پردازد deductibles و یا شرکت های بیمه همیشه. مراقبت رایگان است در نقطه ای از خدمات. و کسانی که گذاشته در کانادا نمی, چهره نگران از دست دادن سلامت خود را بیمه. در ایالات متحده میلیون ها نفر در حال از دست دادن شغل خود و پوشش و به مرگ می ترسم.”

نظرات خود را با ترکیبی از نقد و ستایش به عنوان برخی از کاربران به اشتراک گذاشته حکایات شخصی خود تجربه با هر دو سیستم و دیگران بودند انتقادی از آسیب در حال حاضر انجام می شود.

“من از کانادا زندگی و کار در ایالات متحده آمریکا است. من تا به حال 2 عمل جراحی سینوس در زندگی من یکی در هر کشور است. عمل جراحی من در کانادا توسط محبوب ترین ENT? رایگان. من عمل جراحی در ایالات متحده آمریکا توسط محبوب ترین ENT? $65,000.00” نوشت یک کاربر که اضافه شده است که او خوش شانس بود کارفرمای خود را تحت پوشش بیمه سلامت بسیاری از ایالات متحده خود را در لایحه.

“را “زیانی” شما را نگه داشته و سیاست های دست نخورده که به کشته شدن هزاران نفر. آیا شما احساس می کنید به طور مستقیم مسئول است ؟ “زیانی” به نظر می رسد…نور” کاربر دیگری پاسخ داده است.

در اوایل این ماه 70 ساله آمریکایی که نزدیک به درگذشت COVID-19 مشترک خود را در فصل 181-صفحه US$1.1 میلیون بیمارستان لایحه پس از 62 روز در بیمارستان است. صورتحساب خود را شامل US$100,000 در اتهامات در طول دو روز هنگامی که او به نظر می رسد نزدیک به مرگ است.

با وجود پاتر را مطلوب مقایسه به آمریکا — که دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده و یکی از بالاترین تعداد مرگ و میر سرانه در جهان-کانادا آمار و ارقام هنوز هم بسیار بالا در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

کانادایی ها بوده است به خصوص وحشت زده از آنچه اتفاق افتاده است در صدها کشور را در دراز مدت مراقبت از خانه. نسبت مرگ و میر در این امکانات را اختصاص بیش از 80 درصد از تمام COVID مربوط به مرگ و میر در کشور است. گزارش صادر شده توسط CIHI روز پنجشنبه در بر داشت که بسیاری شد و در حدود دو برابر متوسط نرخ از 16 سایر کشورهای توسعه یافته است. با مقایسه مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات ساخته شده 31 درصد از تمام مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به CIHI مطالعه است.

هنوز هم برای آمریکایی ها که تا به حال مشکل دسترسی به COVID آزمون و نگران صورتحساب های پزشکی در حالی که بیکار طول همه گیر پاتر توييتها که بیش از 113K دوست دارد و بیش از 72K رسانهها به نظر می رسد به اعتصاب عصب.

“شما اطلاعات زیادی در مورد یک سیستم مراقبت های بهداشتی هنگامی که یک بحران جهانی بازدید & ملل مختلف نتایج مختلف. کانادا تنها-سیستم پرداخت است صرفه جویی در زندگی. ایالات متحده سود محور شرکت مدل شکست خورده است” او هنوز توییتی.

“من حسرت توهین کانادا سیستم برای بقیه زندگی من است.”

Infographics توسط Mahima سینگ