تورنتو — با وجود گزارش های جدید است که مقامات ایالات متحده در حال بررسی امکان coronavirus مخفیانه تولید شده در یک آزمایشگاه وجود دارد این است که هیچ شواهد علمی برای حمایت از این نظریه.

دانشمندان به مطالعه این ویروس در حال حاضر در کنار کسانی که شایعات و به جای اشاره به خفاش ها به عنوان likeliest منبع نشان می دهد که COVID-19 ایجاد شده توسط طبیعت است و نه انسان.

در سطح مولکولی ویروس, آرایش ژنتیکی شباهت به یک است که در حال حاضر وجود دارد در خفاش نعل اسب در چین استان هونان. این کشف که توسط چند مطالعات مستقل نیست کاملا تعجب آور است. خفاش ها را غیر منتظره ای بالا ظرفیت بندر ویروس ها شده اند و مربوط به گذشته شیوع بیماری از جمله آمريکا MERS و ابولا.

دانشمندان معتقدند که این ویروس ممکن است گسترش از خفاش ها به واسطه حیوانات — احتمالا سگ های ولگرد و مار یا pangolins-قبل از آلوده کردن انسان است. این واقعیت که اولین موارد COVID-19 شد مربوط به یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان به فروش می رسد که گونه های عجیب و غریب تنها تقویت این پژوهش است.

بیشتر به طور مستقیم یک تیم از آمریکا و انگلیس و استرالیا محققان صاف کردن رد این تصور که این ویروس بود به نحوی تولید شده در آزمایشگاه.

مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله Nature Medicine یافت که این ویروس در زمانی که تست شده توسط کامپیوتر شبیه سازی به نظر نمی رسد برای اتصال به خوبی به سلول های انسان است. محققان مشخص شد که اگر کسی می خواست برای ایجاد یک ویروس خطرناک قادر به گسترش در میان انسان خود را شبیه سازی نشان می دهد که این ویروس به سادگی کار نمی کند.

“تجزیه و تحلیل ما به وضوح نشان می دهد که SARS-CoV-2 است که یک آزمایشگاه ساخت یا هدفمند دستکاری ویروس” نوشت: محققان در مقاله است.

بی اساس آنلاین شایعات آغاز شده است که در حاشیه های وب سایت ها شده اند و دامن زده شده توسط سیاستمداران ایالات متحده از جمله سناتور جمهوری خواه از آرکانزاس تام پنبه اشاره است که ووهان به بالا-امنیت بیماری های عفونی و آزمایشگاه است که مورد مطالعه قرار coronaviruses و خفاش ها.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo علنا این باورند در مورد آزمایشگاه نزدیکی به ووهان بازار در مصاحبه با فاکس نیوز.

“ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس, بازار بود,” Pompeo گفت. موسسه واقع شده است و حدود 13 کیلومتر از بازار است.

مقامات آمریکایی آسوشیتدپرس گفت که سفارت آمریکا در پکن پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در ووهان آزمایشگاه در سال 2018 اما تاکید کرد هیچ شواهدی وجود ندارد که این ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

اخبار CTV علم و فناوری متخصص دن ریسکین گفت: این غیر معمول نیست که آزمایشگاه خواهد انجام چنین تحقیقاتی. چین در حال مطالعه coronaviruses و خفاش ها همیشه از شیوع سارس از اوایل 2000s.

“من فکر می کنم آن را به ما نشان می دهد که دانشمندان می دانستند این بود. البته آنها مطالعه خفاش ها. البته آنها مطالعه coronaviruses. مردم شده اند فریاد در بالای ریه های خود را برای سال است که شیوع کروناویروس در حال آمدن است” ریسکین گفت CTVNews.ca اشاره به گذشته شیوع از هشدارهای رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci و رئیس جمهور سابق آمریکا جورج دبلیو بوش است.

“این دلیل است که آنها در حال برنامه ریزی برای از بند باز کردن آن بر روی انسان است. این دلیل است که آنها در تلاش بودند تا ما را نجات دهد.”

سیاسی زاویه

حتی اطلاعاتی ایالات متحده مقامات تردید در نظریه که ویروس ساخته دست انسان.

روز دوشنبه پنتاگون بالا, عمومی, Gen. علامت Milley گفت: آمریکا در نگاه به این احتمال که COVID-19 تولید شده در آزمایشگاه پس از توجه به “بسیاری از شایعات و حدس و گمان است.”

“بسیاری از اطلاعات” است و نگاه به نظریه Milley گفت و نشان داد که “وزن شواهد” طرف با دانشمندان که می گویند این ویروس شروع به طور طبیعی.

اما Milley نمی رفتن تا آنجا که به ارائه یک پاسخ قطعی.

“ما نمی دانیم که برای برخی,” او گفت:.

روز چهارشنبه یک روز پس از بالا کل نظرات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد یک نظریه پتانسیل برای اولین بار گزارش شده توسط Fox News با استناد به چندین منابع بی نام بیمار که صفر شد یک کارگر در ووهان آزمایشگاه که گسترش این ویروس به جمعیت عمومی است.

سی ان ان اعلام کرد یک نسخه از این داستان نشان می دهد که مقامات ایالات متحده در حال کاوش امکان, اما آن را بیش از حد به زودی برای هر گونه تصمیم گیری.

“بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان…ما در حال انجام یک معاینه کامل از این وضعیت وحشتناک,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از گزارش.

ایالات متحده آمریکا رنج می برد که بالاترین COVID-19 مرگ و میر در جهان است و بیشترین تعداد موارد و تهمت — که لقب ویروس “ویروس چینی” — است بارها و بارها سرزنش چین برای شیوع.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن متهم کرد که از عدم به “تماس از چین به عدم شفافیت” در روزهای اولیه از شیوع و لغو میلیاردها دلار ارزش سرمایه گذاری برای آژانس سلامت سازمان ملل متحد.

Wayne Petrozzi استاد بازنشسته از سیاست در دانشگاه رایرسون گفت: وجود دلایل قانونی به شک و تردید از چین پاسخ. گزارش پیشنهاد کرده اند که دولت چین سانسور کلمات خاصی از رسانه های اجتماعی در آغاز شیوع این بیماری در اوایل 2000s چین infamously پوشش شیوع سارس رفتن تا آنجا که برای مخفی کردن بیماران از که محققان.

Petrozzi گفت: این مهم نه به تلفیق نگرانی واقعی در مورد چین به عدم شفافیت با شایعات بی اساس که این ویروس تولید شده توسط انسان است.

“این یک مشکل است که جداگانه و به غیر از برخی از مزخرف تئوری توطئه در مورد برخی از سلاح بیولوژیکی به اشتباه فرار از آزمایشگاه” او گفت:.

روز پنجشنبه ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper رد شایعات که این ویروس از یک آزمایشگاه است. در مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد Esper گفت: او بسیار ندارد ایمان در چین شفاف در مورد شیوع اما “اکثریت انداز در حال حاضر این است که این طبیعی است که آن آلی است.”

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه آشکار متهم چین تولید COVID-19 در یک آزمایشگاه. اما با رئیس جمهور رو انتخاب مجدد این سقوط Petrozzi گفت که او نگران است که مسئول این ویروس خواهد شد به طور فزاینده ای ثابت در چین یک کشور مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ناودان در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

“آن را تنها بدتر خواهد شد چرا که آنچه که وجود دارد برای او را از دست بدهد؟”

دانشمندان چینی گفته اند که این ویروس در سرچشمه مرطوب بازار در ووهان. اما برخی از سیاستمداران چینی را شناور خود را بی اساس, شایعه, نشان می دهد که این ویروس سرچشمه در آمریکا بود و به نوعی به ارمغان آورد به چین احتمالا توسط ارتش آمریکا است.

Lijian Zhao, سخنگوی چین وزارت امور خارجه است توییتی یک گزارش که ادعا به ارائه “شواهد” که این ویروس آغاز شده در آمریکا در گزارش منتشر شده در یک وب سایت پر از دروغ از جمله تئوری های توطئه در مورد 9/11.

با فایل های از آسوشیتد پرس

ویرایش شده توسط CTVNews.ca تولید کننده مایکل Stittle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im