مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش به حفظ گیاهان گوشت باز اشتباهات کمبود گوشت برای کمبود مواد غذایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی الزامی برای پردازش گوشت گیاهان به باز بماند با وجود رشد coronavirus موارد در گوشت گیاهان مملو از مشکلات است. آن می تواند زندگی هزاران نفر از کارگران و جوامع خود.

حدود 5000 گوشت کارگران قرارداد COVID-19 حداقل 20 از آن فوت کرده اند و بسیاری از جوامع در نزدیکی این گیاهان coronavirus نقاط. صد USDA گوشت بازرسان قراردادی به این بیماری است.

قرار دادن بیش از هزاران در راه آسیب است با نگه داشتن گیاهان باز نیاز به مراقب باشید هزینه تجزیه و تحلیل سود — با فرض این که وجود دارد هر گونه افزایش است که ارزش از دست رفته زندگی می کند. در این صورت پاسخ به این مشکل است حداقل به این کشور حدود 16.5 میلیون گیاه خواران: منظور این است که much ado about nothing. هیچ کس در حال رفتن به گرسنگی و بدون گوشت است.

گیاهان گوشت در سراسر شمال امریکا بسته اند; برخی برای تمیز کردن عمیق و برخی به دلیل جدید کروناویروس موارد است. در اینجا تایسون, تازه, گوشت,’ گوشت پردازش های پیچیده در داکوتای شهرستان Neb. (تیم Hynds/Sioux City, مجله طریق AP)

یک کمبود در عرضه گوشت مسلم است حتی اگر گوشت فرآوری گیاهان می تواند و مطابق با سفارش اخیر به دلیل تعطیلی کارخانه و. خبر خوب این است که این کمبود ممکن است منجر به لنت نقره ای: سالم جمعیت و یک سیاره سالم.

گیاهی و رژیم غذایی سالم

در کوتاه مدت بیشتر مغذی گیاهی به جلو رژیم غذایی ممکن است کمک به بهتر کلی سلامت است. بسیاری از عوامل اساسی در جدی ترین و مرگبارترین موارد COVID-19 غذایی مرتبط: چاقی و دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی.

نژادی و نابرابری در این شرایط سیاه و مردم از آنها رنج می برند در نرخ بالاتر از مردم سفید و بسیاری دیگر از گروه های نژادی — کمک به نژادی و نابرابری در COVID-19 مرگ و میر. آنها همچنین توضیح نژادی و نابرابری های موجود در مواد غذایی مربوط به بیماری و مرگ و میر در غیر pandemic بار.


ادامه مطلب: نژادپرستی اثرات سلامت شما


یکی از ابزارهای ما برای مبارزه با این نابرابری بهتر است دسترسی به مواد غذایی سالم است. اگر تهمت می خواهد برای حل این مشکل از یک رو به کاهش عرضه مواد غذایی با توجه به شرایط کاری خطرناک در پردازش گوشت, گیاهان, او می تواند تمرکز بر حصول اطمینان از سالم جایگزین راه خود را به مصرف کنندگان صفحات.

قدرتمند لابی

از آنجا که از گوشت و دیگر صنایع قدرتمند لابی و لوبیا و عدس و میوه و سبزیجات دریافت حداقل یارانه جدید مزرعه بیل. گوشت و از سوی دیگر با یک افزایش بزرگ است.

انحراف حمایت مالی از صنعت پف کرده به آنهایی که ضروری هستند که برای سلامت انسان و متنوع فعالیت های کشاورزی و پایداری خواهد نشان دهنده یک پیروزی برای همه. پس چرا دولت آمریکا مدعی است که نگه داشتن گوشت جریان عرضه حیاتی برای مصرف کنندگان ؟

خوردن گوشت یک انتخاب است. گیاه خواران را تا پنج درصد از جمعیت. بسیاری از آمریکایی ها را انتخاب کرده اند به “جایگزین های گوشت” به طور منظم بخشی از رژیم غذایی خود را. این انتخاب منحرف کردن برخی از سود دور از صنعت گوشت است که مبارزه با متقاعد کردن قانونگذاران ایالتی به تصویب قوانین علیه استفاده از کلماتی مانند “گوشت” و “سوسیس” برای توصیف محصولات مبتنی بر گیاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد که این صنعت مشابه نفوذ بر قوه مجریه.

چرا و چگونه به طبخ لوبیا

چه مصرف کنندگان ایستاده به از دست دادن در صورت مختل گوشت عرضه ؟ آنها رنج می برند به طور موقت از عدم انتخاب. اما این چیزی است که همه ما زندگی می کنند — در هر جنبه ای از زندگی ما — که ما با هم کار کنند برای مبارزه با گسترش ویروس.

نگرانی نیز وجود دارد که مردم را گرسنه به دلیل آنها نمی دانند که چگونه به طبخ لوبیا یا عدس. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد: خیس کردن حبوبات به مدت هشت ساعت (یک شب است که ساده ترین); شستشو و اضافه کردن آب تازه به لوبیا در یک نسبت در مورد یک قسمت باقلا به چهار بخش آب و جوش; بجوش و خروش آمدن تا زمانی که لوبیا نرم; نمک را اضافه کنید. غذا خوردن.

صنعت گوشت و نه مصرف کنندگان تحت فشار قرار دادند به منظور اجرایی. آن را بعید است که بسیار بسیاری از مردم اگر این سوال را پرسید “آیا شما مایل به اجازه کسی می میرند بنابراین شما می توانید لذت بردن از بیکن ؟” می گویند بله.

این دوره خواستار انعطاف پذیری لطف و محبت و خلاقیت است. افزایش محبوبیت وگان Infinite ویدئوها صحبت می کند به باز بودن به اکتشاف.

وجود دارد دیگر مزایای بالقوه به طور دائم کاهش مصرف گوشت. آنها عبارتند از: کاهش از کارگر استثمار در یک محیط خطرناک, نرم, تاثیر تغییر آب و هوا و صرفه جویی در حیوانات زندگی می کند. استدلال مبتنی بر رفاه حیوانات ناچار منفور. اما زمانی که حیوانات و رفاه انسان همگرا ما باید با توجه به پرداخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که استوار بر یک دروغ: که کمبود گوشت است کمبود مواد غذایی. از آن شده است. تغییر رژیم غذایی ما دور از گوشت را فوری فواید و آنهایی که گذشته فراتر از این بحران است. بیایید تشخیص این لحظه به عنوان یک فرصت برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر و در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net