مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد و اسراف تبدیل وضعیت اتحادیه به یک فیلم اکشن

دولت از آدرس اتحادیه قرار بود سخنرانی خسته کننده.

در واقع آنها مورد نیاز نمی باشد به سخنرانی در همه. قانون اساسی ایالات متحده نیاز به تنها که رئیس جمهور “از زمان به زمان را به کنگره اطلاعات در دولت از اتحادیه و توصیه به در نظر گرفتن چنین اقداماتی به عنوان او باید قاضی لازم و مصلحت.”

قبل از وودرو ویلسون تقریبا هر رئیس جمهور نوشت: این همه بالا و سپس ارسال سند به کنگره است. پس از ویلسون تصمیم به ارائه خود را به عنوان یک سخنرانی به کنگره در دسامبر. 2, سال 1913 پس از آن رئیس جمهور را بیش از حد.

اما بسیاری از این سخنرانی هنوز هم خسته کننده عمدتا لیست سیگنالینگ اولویت های سیاست اغلب سازمان با آنچه که رئیس جمهور انجام داده بود سال گذشته هنوز هم می خواستم برای انجام و نیاز از کنگره در سال آینده است.

چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در دولت از آدرس اتحادیه خسته کننده نبود و یا ثابت. او رفتگان از برخی لفظی سنت از ریاست جمهوری به عنوان مخاطبان آمده اند تا از او انتظار می رود.

رئیس جمهور وودرو ویلسون به سال 1913 دولت از آدرس اتحادیه به کنگره است. کتابخانه کنگره در اصل از Bain اخبار سرویس

به دنبال ریاست جمهوری

چرا که رئیس جمهور پس از ویلسون خطاب به اعضای کنگره در فرد آنها تمایل به می گویند که آنها نیاز به کمک از همه کنگره و در نتیجه این بیان شد زمانی که حتی حزبی رئیس جمهور انتظار می رود به تماس برای bipartisanship.

این سخنرانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهدی وجود دارد که یک رئیس جمهور در تلاش بود برای رسیدن به سراسر راهرو.

تقریبا همه به خصوص کنگره می دانستند که رسیدن به سراسر راهرو بود در آینده حتی اگر تقریبا هیچ کس به خصوص کنگره برنامه ریزی شده به دنبال از طریق. این بخشی از روال است. قابل پیش بینی است.

چه شده است به مراتب کمتر قابل پیش بینی شده است این اثر از رسانه های جمعی به خصوص تلویزیون – در این خاص بیان.

کالوین کولیج بود بازی را تغییر در این نقطه است. در سال 1923 او اولین رئیس جمهور نشسته به یک رادیو ملی آدرس و بیان شد دولت خود را از این اتحادیه است که او به یک جلسه مشترک کنگره است.

به خصوص پس از ظهور تلویزیون– و حتی بیشتر از آن در عصر رسانه های اجتماعی را سریع طول می کشد و تمرکز بصری – رئیس جمهور می تواند به طور فزاینده ای انتظار می رود به صدا و نگاه ریاست جمهوری از جمله با ساخت تماس برای bipartisanship.

اما بخش هیجان انگیز بود به تماشای زندگی می کنند مخاطبان است که می گویند کنگره است. امروز بینندگان انتظار حزبی کنگره به تعامل نمادین و قانون برای صفحه نمایش: برای هماهنگ کردن با رنگ لباس به ایستادن نشستن و حتی صحبت کردن به رئیس جمهور به عنوان جمهوری خواه کنگره جو ویلسون را به رئیس جمهور اوباما در سال 2009.

از لحاظ تاریخی پس از آن در حالی که سخنرانی خود را هنوز هم می توانید انتظار خسته کننده و موقر با مشارکت مخاطبان است.

گروهبان. تاونسند ویلیامز (R) امواج در کنار دختر و همسرش امی (L) پس از بازگشت از استقرار در افغانستان در طول دولت از اتحادیه. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

مبالغه قوانین

رئیس جمهور تهمت تبدیل شده تا حجم خود را لفاظی و تعامل مخاطبان به طوری که من می خواهم استدلال می کنند او نمادین پا را از پشت تریبون و بخشی از تشویق بخش است. او این کار را در دو راه اصلی.

اول او با استفاده از ویژگی های خود را ترکیبی از خود منابع و سر و صدا الگوهای تسلط در کمپین بلیزرز. که زبان ساخته شده دولت از اتحادیه بیشتر از حد بیش از حد زبانی از این گفتار را از تن به طور معمول است.

حذف در جملات کوتاه در مورد آنچه شما انجام به عنوان امتیاز برای حزبی تشویق رود. ساخت این ادعا قطره به شدت با قیدها و صفت و عمل فعل است.

راش Limbaugh حرکات پس از اهدا مدال آزادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او ارائه دولت از آدرس اتحادیه. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

“از طریق مسنجر من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا — کاهش تعداد رکورد کار-قتل مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری,” او گفت: مدت کوتاهی پس از سخنرانی آغاز شد.

چند دقیقه بعد هنگامی که بحث در مورد دولت و تاثیر آن بر اقتصاد او افزود: “(و) بسیار فوق العاده متوسط نرخ بیکاری تحت دولت من است و کمتر از هر دولت در تاریخ کشور ما است.”

توجه داشته باشید که هیچ چیز در اینجا صرفا یک دستاورد یا نقطه ای از غرور و افتخار برای جمهوری خواهان برای به اشتراک گذاشتن. تن به جای نزدیک شدن به یک فیلم اکشن با یک قهرمان که “اسلش” و “بسیار فوق العاده” انجام شاهکارهای قبل از هرگز دیده می شود در “تاریخ کشور ما است.”

روز: صفحه 85 از رئیس جمهور آبراهام لینکلن دوم پیام سالانه به کنگره دسامبر 1 سال 1862 بود که با صدای بلند خوانده نشده توسط لینکلن اما وزیر از مجلس سنا. سوابق ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان RG 233.

این زبان است که مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی اما نه دولت از آدرس اتحادیه.

اسراف کلیدی است

انتخاب دوم او روز سه شنبه گفت می خواستم به در و با جمعیت و آن شور و نه از پشت تریبون.

از نمادین نظر او در واقع رفت و به جمعیت را شگفت آور و غیر منتظره و جایزه بزرگ: یک “فرصت بورس تحصیلی” برای فیلادلفیا چهارم-گریدر Janiyah Davis; مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh; و یک گروهبان ارتش عاطفی بازگشت به خانه به خانواده جوان خود را به Williamses کارولینای شمالی.

در حالی که رونالد ریگان آغاز شده سنت از گفتن داستان از مهمانان دعوت شده در گالری مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و بیشتر تا رسیدن به گالری بصری با ارائه این شگفتی را به حضور او و تاثیر او شناخته شده است.

[ دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>