مغلوب ساختن پیشی جستن شرط بندی بزرگ در زندگی حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است یکی از بزرگترین افزایش در بودجه به صورت حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش در تاریخ معاصر است.

به عنوان یک سیاست آموزش و پرورش محقق که مطالعات اقتصادی و اشتغال تاثیر شغلی و ویژگی های آموزش و پرورش در دبیرستان به اعتقاد من این پیشنهاد پتانسیل زیادی برای باز کردن فرصت های شغلی جدید به ویژه برای دانش آموزانی که ممکن است می خواهم برای رفتن به کالج و یا نمی حق دور.

تحقیقات من نشان داده است که بهترین سرمایه گذاری در آموزش فنی و شغلی است هنگامی که آن را هدفمند به سمت مدارس که طراحی تمام آموزش های اطراف در حال توسعه مسیرهای شغلی می گویند که برق و یا به عنوان یک پرستار دستیار. حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش نیز می تواند در بهبود دبیرستان فارغ التحصیلی و اشتغال هنگامی که آن را یکپارچه با موضوعات هسته ای و کار ارائه می دهد مبتنی بر یادگیری است.

صرف دو خواهد بود

کاخ سفید می خواهد به حدود دو برابر کل فدرال تعهد به ارائه متحده با بودجه برای آموزش فنی و شغلی – از حدود 1.2 میلیارد دلار در سال مالی جاری به حدود 2.1 میلیارد دلار برای سال مالی 2021.

این پیشنهاد نخستین بار در بیش از 20 سال است که فدرال سرمایه گذاری در آموزش فنی و شغلی می تواند تغییر در راه پس از کاهش به دو دهه گذشته بود.

برای مثال در سال 2004 کل بودجه از طریق Carl D. پرکینز قانون – قانون فدرال است که معاملات با حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش صرف شد 1.7 میلیارد. توسط مالی سال 2020 آن را به حال کاهش یافته است به $1.2 میلیارد دلار است. تنظیم برای تورم باعث کاهش و حتی بزرگتر.

مشارکت دانش آموزان در آموزش فنی و شغلی نیز کاهش یافته است در طول دوران بدون فرزند چپ پشت 2002 قانون فدرال است که مورد نیاز افزایش درصد دانش آموزان مهارت در ریاضی و خواندن 2014. در ضمن تاکید بر آزمایش تحت سلطه سیاست های آموزش و پرورش در طول همان دوره زمانی که حفظ تمرکز در آزمایش افراد مانند ریاضی و خواندن و کمتر توسعه حرفه ای.

این پیشنهاد همچنین خواستار تخصیص 83 میلیون دلار به رقابتی کمک های مالی به کشورهای. پیشنهاد رقابتی کمک های مالی نشان می دهد که دولت را به صندوق متحده با نوآورانه ترین طرح های. این است که در مقایسه با فقط دادن پول بر اساس چگونه بسیاری از دانش آموزان یک دولت ممکن است در خدمت است که چگونه بسیاری از بودجه فدرال برای ویژگی های آموزش و پرورش اختصاص داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می خواهد به دو برابر هزینه های مرتبط با H1-B ویزا – ویزا اجازه می دهد که برای استخدام کارگران موقت از خارج از کشور با مهارت بالا هستند که در تامین کوتاه مدت در ایالات متحده در این پیاده روی می تواند افزایش اضافی $100 میلیون یا بیشتر. این ایده در اینجا به نظر می رسد به استفاده از درآمد جمع آوری شده از برنامه های که با استفاده از استعداد از خارج از کشور برای سرمایه گذاری در آموزش دانش آموزان در اینجا در ایالات متحده است.

کل مدرسه مدل?

تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزانی که در سه دوره آموزشی در یک مسیر شغلی کسب درآمد بیشتر در دهه بعد از مدرسه بالا نسبت به مشابه دانش آموزان که یک گروه مرتبط با حرفه و ویژگی های دوره های آموزش.

این تحقیقات به طور کامل نمی تواند توضیح دهد که چرا این درآمد سود رخ می دهد. اما این می تواند باشد که مهارت های خاص است که دانش آموزان در به دست آوردن شغل و ویژگی های آموزش و پرورش هستند به احتمال زیاد به پاداش با دستمزد بالاتر اگر آن مهارت در تقاضا.

با مقایسه این تنها ویژگی های برنامه های آموزش و پرورش است که تحقیقات نشان داده منجر به بهبود نرخ فارغ التحصیلی و دستمزد بالاتر در کل مدرسه ،

کل مدرسه رویکرد به ویژگی های آموزش و پرورش هستند که در آن همه دانش آموزان شرکت در برخی از قالب های حرفه ای و یا ویژگی های آموزش و پرورش است.

اکثر دانش آموزان برای دسترسی به ویژگی های آموزش سنتی در مدارس یا مراکز که به اشتراک گذاشته شده در سراسر مدارس و که در آن دانش آموزان صرف بخشی از روز مدرسه خود را. این رایج ترین راه دسترسی دانش آموزان ویژگی های آموزش و پرورش در ایالات متحده که در آن توسعه است بنابراین به احتمال زیاد به رخ می دهد. اما هیچ شواهد قوی است که این مدل موثر در بهبود فارغ التحصیلی دبیرستان و یا اشتغال یا درآمد بعد از مدرسه. همه از بهترین شواهد می آید از بالا و تخصصی مدارس مانند کسانی که در کانتیکات و ماساچوست و یا از حرفه ای آکادمی که ترکیب علمی و فنی ترم و سازماندهی آن را در اطراف یک موضوع مشترک است.

اما کمتر از 5 درصد از این کشور را دانش آموزان دسترسی به یک متخصص حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش مدرسه است. اگر نوآوری کمک های مالی طراحی شده بودند را وادار به افزایش دسترسی به تخصصی و حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش مدارس و یا با کیفیت بالا و حرفه ای و دانشکده های آن می تواند پول خوبی به سر برد.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز است.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو