این آخرین ما شلیک در جنگ لفظی بین دو بزرگترین اقتصاد نشان می دهد افزایش گونه های در روابط در زمانی که کارشناسان می گویند سطح بی سابقه ای از همکاری مورد نیاز است برای مقابله با کروناویروس بحران است.

“اگر آن را یک اشتباه اشتباه اشتباه است. اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره منظورم سپس مطمئن شوید که وجود دارد باید عواقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او نداد در چه اقدامات ایالات متحده ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران ارشد را متهم به چین از عدم شفافیت پس از coronavirus را شکست اواخر سال گذشته در شهر ووهان. در این هفته او به حالت تعلیق کمک های سازمان جهانی بهداشت آن را متهم بودن “چین-محور.”

واشنگتن و پکن بارها و بارها sparred در بیش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا lavished ستایش در چین و همتای خود Xi Jinping برای پاسخ خود را. اما او و دیگر مقامات ارشد نیز با اشاره به آن به عنوان “چینی ویروس” و در روزهای اخیر ramped تا خود را بدهند.

آنها همچنین با عصبانیت رد زودتر تلاش های برخی از مقامات چینی به سرزنش منشاء این ویروس در آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی منتقدان می گویند که در حالی که در چین انجام شده به شدت در ابتدا و هنوز هم باید پاک آمده در مورد آنچه اتفاق افتاده است او در حال حاضر به دنبال استفاده از پکن برای کمک به منحرف کردن از کاستی های خود را پاسخ و امکان استفاده از رشد ضد چین و احساسات در میان برخی از رای دهندگان خود را برای سال 2020 دوباره انتخابات را پیشنهاد داد.

در همان زمان, اما, مقامات کاخ سفید در حال آگاه از واکنش احتمالی اگر تنش بیش از حد گرم می شود. ایالات متحده است که به شدت متکی به چین برای حفاظت شخصی تجهیزات به شدت مورد نیاز توسط پزشکی آمریکا کارگران و تهمت نیز می خواهد برای حفظ یک-برنده معامله تجارت در مسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تا همین اواخر آمریکا-چین شده بود رابطه خوبی با استناد به چند میلیارد کشاورزی توافقنامه با هدف خنثی کردن تلخ جنگ تجاری. “اما پس از آن همه ناگهانی شما در مورد شنیدن این” او گفت:.

او گفت: چینی ها بودند “خجالت” و حال سؤال این بود که آیا آنچه اتفاق افتاده است با کروناویروس بود “یک اشتباه کردم که خارج از کنترل و یا آن را به عمد انجام شده?”

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو” او گفت:.

ووهان آزمایشگاه

تهمت نیز مطرح شده سوال در مورد یک ووهان ویروس شناسی آزمایشگاهی که فاکس نیوز در این هفته گزارش شده بود به احتمال زیاد توسعه یافته coronavirus به عنوان بخشی از چین در تلاش برای نشان دادن ظرفیت خود را برای شناسایی و مبارزه با ویروس ها. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت به دنبال تعیین اینکه آیا ویروس ناشى از یک آزمایشگاه است.

به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی رد شایعات که این ویروس ممکن است به صورت مصنوعی سنتز در یکی از آزمایشگاه و یا شاید فرار از چنین امکانات.

سرگردان کردن موضوع از coronavirus تهمت نیز استفاده می شود جلسه کاخ سفید را به یک ضربه تند وشدید زدن در فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و سابقه طولانی در چین به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور سابق.

در حالی که تاکید خود را مقابله و تجارت سیاست های چین مغلوب ساختن پیشی جستن خود را با استفاده از نام مستعار “خواب آلودگی جو” به صورت رقیب خود گفت: اگر بایدن برنده کاخ سفید که چین و کشورهای دیگر “را در کشور ما است.

تهمت نیز دوباره شک و تردید در چین تلفات آن تجدید نظر شد تا در روز جمعه. چین گفت: 1,300 مردم از coronavirus در ووهان – نیمی از کل – شمارش شدند اما رد اتهامات از یک پوشش ،

ایالات متحده تا کنون بزرگترین تعداد از تایید coronavirus موارد با بیش از 720,000 عفونت و بیش از 37,000 مرگ و میر.

حتی دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که هدایت و روشنی از جنبه های سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در جلسات سوال از چین را داده است.

نشان دادن یک نمودار است که چین مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر بود که بسیار پایین تر از عمده کشورهای اروپایی و ایالات متحده او به نام چین اعداد “غیر واقعی” و گفت: آن را به حال یک “تعهد اخلاقی” به ارائه اطلاعات معتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im