رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اقدام به توضیح رابطه پیچیده بین دولت فدرال و ایالات متحده عنوان شده توسط تدوین کنندگان در سال 1787.

“[Y], ou می توانید آن را federalist,’ شما می توانید آن را ‘قانون اساسی’ اما من اسم آن را ‘قانون اساسی’,” او گفت: در یک جلسه توسط Coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه همراه با چندین نفر دیگر او ساخته شده است که به تازگی برجسته یکی از مسائل کلیدی است که تحت تاثیر آمریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس: فدرالیسم.

در آن ابتدایی ترین شرایط “فدرالیسم” است که در قانون اساسی راه از توزیع قدرت تصمیم گیری. قانون اساسی کمک های مالی دولت ملی قدرت برای انجام فعالیت های خاص و ذخایر بقیه دولتی تصمیم گیری به ایالات متحده.

اما چه کسی به چه چیزی است که همیشه روشن.

در طول coronavirus بحران رئیس جمهور ساخته شده است اظهارات متناقض در مورد چه کسی مسئول جنبه های کلیدی این کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

برای مثال در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت او به قدرت به منظور متحده برای بازگشایی اقتصاد او همچنین اصرار داشت که این فرمانداران مسئولیت مدیریت coronavirus تست. از دیدگاه من به عنوان یک قانون اساسی محقق مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اتفاقی در بهترین و خلاف قانون اساسی و در بدترین حالت.

اما آنچه که رئیس جمهور نقش وقتی که می آید به هدایت ملت از طریق همه گیر? چقدر قدرت دولت استانداران را داشته باشد ؟ چه کسی مسئول است ؟

Parceling قدرت

یکی از سخت ترین کارها رو به تدوین کنندگان زمانی که آنها در پیش نویس قانون اساسی شد, توزیع مناسب قدرت. آمریکایی ها تجربه زندگی تحت حکومت بریتانیا به آنها آموخت که قدرت متمرکز در یک واحد اجرایی می تواند منجر به ظلم و ستم. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها تمایلی به اعطای قدرت بیش از حد به یک رئیس جمهور.

این بی میلی منعکس شد در مقالات کنفدراسیون. مقالات تصویب شد پس از اعلام استقلال اما قبل از اینکه قانون اساسی به مقدار زیادی از قدرت به ایالات متحده و تقریبا هیچ قدرت به دولت ملی.

در عین حال آمریکایی اوایل حکومت تحت مقالات نشان داده شده است که فردی متحده می تواند موفق به کار با هم برای غلبه بر مشکلات بزرگ مانند امنیت ملی است.

آنچه که روشن شد به پدران موسس این بود که یک قدرت مرکزی است که اغلب لازم برای هماهنگ کردن پاسخ فردی متحده به بزرگ اقتصادی و مسائل امنیتی که چهره ملت است.

از تدوین کنندگان’ راه حل برای این مشکل این بود که به کمک مالی دولت ملی قدرت برای تنظیم شهروندان اما نه برای تنظیم متحده خود را. قرار داده و در شرایط اساسی ترین کنگره و رئیس جمهور فاقد قانون اساسی قدرت را بگویید متحده چه باید بکنید.

قانون اساسی به دولت فدرال توانایی برای رسیدگی به مسائل ملی مانند دفاع و سیاست خارجی و سیاست های پولی. این دولت حفظ قدرت به آدرس رفاه شهروندان خود. این شامل تنظیمات بهداشت و آموزش و پرورش سیاست و حتی تنظیم انتخابات است.

مدیریت روابط

قانون اساسی تعادل بین دولت فدرال و قدرت است که هنوز هم در شار. تغییرات عظیم در سیستم فدرال به این معنی است که دولت ملی در حال حاضر طول می کشد در چالش است که تدوین کنندگان قانون اساسی نمی توانست تصور. برای مثال دولت ملی محافظت از سلامت انسان با تنظیم محیط زیست و کمک می کند تا توانایی ما برای برقراری ارتباط با ارائه استانداردهای یکنواخت برای فن آوری های اینترنت.

به عنوان یک نتیجه از رئيس جمهور اتحاد گسترده تر قدرت نسبت به پیش بینی. هنوز بخش بزرگی از رئیس جمهور اجرایی و وظایف اداری شامل مدیریت ارتباط بین دولت ملی و دولت.

رئیس جمهور نمی تواند قانون اساسی, موضوع بخشنامه به نیاز متحده برای رسیدگی به مشکلات خاص و یا فرماندهی فرمانداران به اداره برنامه های خاص. اما ریاست جمهوری دولت می تواند تشویق متحده به اتخاذ سیاست های خاصی مانند یکنواخت استانداردهای آموزش و پرورش.

گاهی اوقات این اتفاق می افتد با ارائه متحده با فرصت ها برای بودجه فدرال اما اتصال شرایط برای دریافت وجوه آن. برای مثال دولت اوباما به طور معمول با استفاده از بودجه فدرال برای تشویق متحده به اتخاذ مورد نظر خود را در مراقبت های بهداشتی سیاست.

پدران موسس در امضای قانون اساسی ایالات متحده نقاشی توسط هوارد چندلر کریستی. معمار کنگره

هماهنگی مشترک

فدرالیسم است که اغلب به عنوان یک درگیری بین دولت ملی و دولت. در عین حال بسیاری از مناطق که در آن اقدام هماهنگ بین تمام سطوح دولت رخ می دهد به طور منظم.

مراقبت های بهداشتی یک مثال نخست است. در حالی که کشورهای دارای قانون اساسی قدرت به تنظیم های بهداشتی و رفاهی وجود دارد یک سابقه طولانی از ملی دخالت دولت در سیاست های بهداشتی.

تاریخی بحران مانند رکود بزرگ و جنگ جهانی برجسته این واقعیت است که هر دولتی است که به معنی به آدرس تمام نیازهای پزشکی خود شهروندان است. هر رئيس جمهور پس از فرانکلین دلانو روزولت استفاده کرده است دولت ملی برای گسترش یا بهبود مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است.

از تدوین کنندگان اهمیت دولت ملی در زمان بحران. هر دو جیمز مدیسون و الکساندر همیلتون اذعان کرد نیاز به متحد ملی به رهبری زمانی که کشور با آن مواجه تهدید شرایطی. مدیسون گفت: در Federalist Papers “عملیات دولت فدرال خواهد بود گسترده ترین و مهم در زمان جنگ و خطر; کسانی که از دولت در زمان صلح و امنیت است.”

Coronavirus مانند یک اورژانس است.

تقسیم حاکم

چه همه از این قانون اساسی تاریخچه معنی ملت در پاسخ به COVID-19?

ابتدا مطابق با قانون اساسی و اصول ملی دولت ایالات متحده$2 تریلیون پاسخ لایحه تا حد زیادی در جهت ارائه کمک به افراد و نهادهای خصوصی. مفاد این لایحه که مربوط به دولت و دولت های محلی به سادگی به ارائه فرصت ها برای بودجه فدرال.

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حفظ اقتدار به اداره بودجه. رئیس جمهور تهمت به استفاده از این قدرت برای انجام کارهایی مانند مستقیم کمک نظامی به آمریکا و استراحت قوانین تنظیم موافقت دولت برای coronavirus تست. او همچنین اعلام کرده است راهنمای متحده برای استفاده از زمانی که بازگشایی اقتصاد از دولت است.

اما مطابق با قانون اساسی فرمانداران باید تشخیص اینکه آیا برای اجرای این دستورالعمل است.

این بدان معنی است که آن است که هنوز هم تا به فردی متحده به سادگی سیاست هایی که حفاظت از سلامت و رفاه شهروندان خود را در طول این زمان بحران. برخی از کشورهای در حال همکاری نزدیک با کاخ سفید و دیگران در حال هماهنگی پاسخ آنها تلاش با کشورهای همسایه.

بنابراین اگر آمریکا در پاسخ به کروناویروس بحران خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند و تکه تکه و دولت خاص و شاید این همان چیزی است که تدوین کنندگان در نظر گرفته شده.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im