توصیه های تماس متحده برای نشان دادن یک “سیر نزولی” از COVID-19 یا موارد مثبت تست برای بیماری بیش از 14 روز قبل از اقدام با برنامه ریزی که به تدریج باعث محدودیت در کسب و کار است که توقیف شده است به بلانت گسترش ویروس.

“ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. رئیس جمهور گفته بود در اوایل این ماه او می خواست برای بازگشایی اقتصاد با “انفجار بزرگ.”

این برنامه مجموعه ای از توصیه ها برای دولت فرمانداران و نه دستور. در این معنا, آن را نشان دهنده یک backdown با مغلوب ساختن پیشی جستن, که در روز دوشنبه اصرار او در مجموع قدرت به طور مستقیم متحده به دوباره باز یا بسته باقی می ماند. مسئولیت برای چنین تصمیم گیری نهفته است با دولت نه فدرال و مقامات.

با تعهد بر فرمانداران این طرح همچنین به تهمت سیاسی پوشش و اگر نه همه چیز به خوبی می رود. رئیس جمهور جمهوری خواه که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر مواجه شده است و انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن جدیت این ویروس در اوایل هفته از وقوع.

توصیه های جلب انتقاد از ران Klain که رهبری واکنش دولت اوباما به ابولا و توصیه کرده است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

“این یک برنامه است. آن را به سختی پاورپوینت او گفت:” در توییتر با اشاره به این نمی شامل مقررات مربوط به سطح شیب دار تا تست و یا تنظیم یک استاندارد خاص برای سطوح از بیماری اقتصادی قبل از باز کردن.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: تست شد کلید برای باز کردن این کشور است. “کاخ سفید را مبهم و متناقض سند می کند هیچ چیز را برای رئیس جمهور عدم گوش دادن به دانشمندان و تولید و توزیع ملی تست سریع” او در بیانیه ای گفت.

دستورالعمل جدید به طور موثر به پایان حداقل برای برخی از ایالتها 30 روزه فدرال ویروس کاهش قوانین که قرار بود به ماندن در محل را از طریق پایان ماه آوریل است. آمده است که باید ملاقات معیار می تواند حرکت به فاز اول بازگشایی در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. برخی از 29 متحده می خواهد در یک موقعیت برای دوباره باز کردن و به زودی او گفت:.

‘طبیعی’

قبل از آنها انجام می دهند که این دستورالعمل نشان می دهد بیمارستان ها یک “قوی تست برنامه” است که شامل آنتی بادی آزمایش در محل را برای بهداشت و درمان کارگران دستورالعمل می گویند.

متحده باید توانایی راه اندازی غربالگری و تست سایت برای افراد با علائم و همچنین تماس با ردیابی قابلیت های و امکانات بهداشت و درمان باید قادر به تامین حفاظت فردی دنده به طور مستقل و رسیدگی به موج اگر COVID-19 مورد افزایش دوباره.

در اولین مرحله از دوباره باز کردن این دستورالعمل ها می گویند گروه های بیش از 10 نفر باید اجتناب شود اگر فاصله مناسب اقدامات عملی نیست. غیر ضروری سفر باید حداقل رسانده, telework باید تشویق شوند و زمینه های مشترک در دفاتر بسته شده است.

مدارس باقی مانده در فاز 1 اما سالن بزرگ مانند فیلم و تئاتر و رستوران ها و استادیوم ورزشی و اماکن عبادت می توانید باز کنید “سخت فیزیکی فاصله پروتکل.”

بیمارستان ها شده اند که ضربه های سخت و بحران بهداشت و درمان ممکن است سر از بیمار اعمال جراحی الکتیو و ورزشگاه می تواند دوباره باز با پروتکل های جدید. میله باید بسته باقی می ماند در آن گفت.

در فاز دوم قابل اجرا به استانها و مناطق با “هیچ مدرکی ارتجاعی” در موارد دستورالعمل های توصیه گروه از بیش از 50 اجتناب شود که در آن اجتماعی فاصله عملی نیست. غیر ضروری سفر می توانید رزومه در حالی که مدارس و جوانان اردوگاه می reconvene و بارها با “کاهش ایستاده-اتاق اشغال” ممکن است دوباره باز کنید. بیمارستان ها نیز ممکن است از سر بیمار اعمال جراحی الکتیو. از جمله روش های مهم برای بیمارستان ها درآمد.

مرحله سوم شامل محدودیت نیروی انسانی از محل کار, اما,,,, Dr دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار که در زمان نقش سرب در طراحی این دستورالعمل گفت که “جدید” را در محل باقی می ماند: نیاز به بالاتر استانداردهای بهداشت و فضای بیشتری بین مردم برای جلوگیری از بدون علامت گسترش ویروس.

مقامات کاخ سفید ساخته شده یک نقطه برجسته پشتیبانی از Birx, بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, برای این طرح است. مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها تشکر بارها و بارها از این تریبون.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن به اقتصاد آمریکا رفتن دوباره پس از coronavirus shutdown چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار. بیش از 20 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در آمریکا در ماه گذشته و بیش از 90 درصد از کشور را تحت اقامت در خانه سفارشات.

“یک مستند طولانی مدت همراه با مجبور رکود اقتصادی را تحمیل بسیار زیاد و گسترده تلفات در بهداشت عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: در آن می تواند منجر به یک افزایش شدید در سوء مصرف مواد مخدر و سوء مصرف الکل خودکشی و بیماری های قلبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو