مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عربستان سعودی: کاهش عرضه نفت و یا از دست دادن ما حمایت نظامی

در مارس 2 تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عربستان شاهزاده محمد بن سلمان است که مگر اینکه سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) آغاز شده برش تولید نفت او خواهد بود ناتوان برای جلوگیری از قانونگذاران از تصویب قانون خروج نیروهای نظامی آمریکا از این کشور چهار منابع آشنا با این موضوع به رویترز گفت.

تهدید به upend 75 سال اتحاد استراتژیک آن بوده است که قبلا گزارش شده بود که مرکزی به ما فشار مبارزات انتخاباتی که منجر به جهانی نقطه عطفی برای مقابله با اسلش نفت به عنوان عرضه و تقاضا سقوط در بیماری همه گیر کوروناویروس – به ثمر رساند و یک پیروزی دیپلماتیک برای کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل پیام به ولیعهد 10 روز قبل از اعلام کاهش تولید. پادشاهی را عملا رهبر بود تا ناگهان با تهدید که او دستور داد دستیاران خود را به بیرون از اتاق به طوری که او می تواند در ادامه بحث در خصوصی به گفته ایالات متحده منبع بود که در جریان بحث و گفتگو با مقامات ارشد دولت افغانستان ،

تلاش مصور مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل قوی برای محافظت از ما در صنعت نفت از یک تاریخی قیمت بحران به عنوان دولت تعطیل اقتصاد در سراسر جهان برای مبارزه با ویروس. آن را نیز منعکس گفتن برگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن دیرینه انتقاد از روغن کارتل که او لعنتی برای بالا بردن هزینه های انرژی برای آمریکایی ها با کاهش عرضه است که معمولا منجر به افزایش قیمت بنزین. در حال حاضر تهمت بود درخواست اوپک به بریده بریده خروجی.

ارشد مقام آمریکایی به رویترز گفت که دولت به اطلاع رهبران عربستان که بدون تولید کاهش “خواهد بود وجود دارد هیچ راهی برای متوقف کردن کنگره آمریکا از اعمال محدودیت های است که می تواند منجر به خروج نیروهای ایالات متحده.” رسمی خلاصه استدلال از طریق انواع کانال های دیپلماتیک به گفتن رهبران عربستان: “ما در حال دفاع از صنعت خود را در حالی که شما در حال از بین بردن ماست.”

ایسنا خواسته تهمت درباره مذاکرات در مصاحبه شنبه شب در کاخ سفید که در آن خطاب به رئیس جمهور طیف وسیعی از موضوعات مربوط به این بیماری همه گیر. پرسید: اگر او گفته ولیعهد که ما ممکن است کشیدن نیروهای خارج از عربستان سعودی, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی باید به او بگویید.”

“من فکر کردم او و رئیس جمهور پوتین, ولادیمیر پوتین, بسیار معقول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها می دانستند که آنها تا به حال یک مشکل و پس از آن این اتفاق افتاده است.”

او گفت: تاج شاهزاده محمد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها با داشتن یک زمان سخت ساخت یک معامله. و من telephonically با او و ما قادر به رسیدن به یک توافق” برای تولید کاهش نسبت ناروا گفت.

عربستان سعودی را به دولت و رسانه ها, دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. گزارش رسمی که نخواست نام برد و تاکید کرد که این توافقنامه به نمایندگی از همه کشورهای به اصطلاح اوپک+ گروه از کشورهای تولید کننده نفت که شامل اوپک به علاوه یک ائتلاف به رهبری روسیه است.

“عربستان سعودی و ایالات متحده و روسیه نقش مهمی در اوپک+ روغن برش توافق اما بدون همکاری از 23 کشور که در قرارداد این امر اتفاق نمی افتاد گفت:” عربستان رسمی که کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد بحث میان آمریکا و عربستان رهبران.

هفته قبل مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با ولیعهد و محمد سالی که گذشت: کوین کرامر و دن سالیوان معرفی کرده بود قانون برای حذف همه ما نیروهای, موشک های پاتریوت و ضد سیستم های دفاع موشکی از پادشاهی مگر اینکه عربستان سعودی با کاهش تولید نفت. پشتیبانی برای اندازه گیری شد و به دست آوردن شتاب در میان کنگره خشم بیش از موقع عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت. پادشاهی باز کرده بود تا شیپور خاموشی در مارس رها کردن یک سیل نفت خام به عرضه جهانی پس از روسیه حاضر به تعمیق کاهش تولید در خط با قبلی اوپک عرضه شد ،

در مارس 12, تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن, بزرگترین کشورهای تولید کننده نفت خارج از ایالات متحده توافق کردند که به بزرگترین تولید برش تا کنون مذاکره. اوپک و روسیه و دیگر متفقین تولید کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) و یا در حدود 10 درصد تولید جهانی. نیمی از این حجم در آمد از کاهش 2.5 میلیون بشکه در هر عربستان سعودی و روسیه که بودجه بستگی بالای نفت و گاز درآمد.

با وجود توافق برای کاهش یک دهم از تولید جهانی قیمت نفت همچنان به سقوط به پایین تاریخی. ما آینده نفت کمتر از $0 هفته گذشته به فروشندگان پرداخت می شود و خریداران برای جلوگیری از تحویل گرفتن نفت آنها تا به حال هیچ جایی برای ذخیره. برنت جهانی نفت معیار کاهش نسبت به 15 دلار در هر بشکه – یک سطح دیده نمی شود پس از سال 1999 قیمت نفت سقوط از عنوان بالا به عنوان $70 در آغاز سال است.

معامله برای کاهش عرضه می تواند در نهایت به افزایش قیمت به عنوان دولت ها در سراسر جهان شروع به باز کردن اقتصاد خود و تقاضای سوخت افزایش می یابد با افزایش سفر. هر چه تاثیر مذاکرات علامت یک نمایش فوق العاده ای از ما نفوذ جهانی نفت خروجی.

کرامر جمهوری خواه سناتور داکوتای شمالی گفت: انتخاب او به ناروا در مورد این قانون به برداشت ما حفاظت نظامی از عربستان سعودی در مارس 30, سه روز قبل از رئیس جمهور به نام تاج شاهزاده محمد.

پرسید که آیا تهمت و گفت: عربستان سعودی از آن می تواند از دست دادن ما حمایت نظامی آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette به رویترز گفت که رئیس جمهور این سایت متعلق حق استفاده از هر ابزار برای محافظت از ما تولید از جمله “حمایت از ما برای دفاع از خود نیاز دارد.”

همکاری استراتژیک قدمت آن به سال 1945 زمانی که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت ملاقات با پادشاه عربستان عبدالعزیز بن سعود در USS Quincy یک رزمناو نیروی دریایی. آنها توافق رسیده است: ما نظامی حفاظت در مقابل دسترسی به ذخایر نفت عربستان. امروز ایالات متحده در حدود سه هزار سرباز در این کشور و نیروی دریایی ایالات متحده است ناوگان پنجم محافظت صادرات نفت از این منطقه است.

عربستان سعودی متکی به ایالات متحده برای سلاح و حفاظت در برابر رقبای منطقه ای از جمله ایران است. پادشاهی آسیب پذیری اما در معرض اواخر سال گذشته در یک حمله توسط 18 هواپیماهای بدون سرنشین و سه موشک های کلیدی نفت عربستان امکانات. واشنگتن مقصر ایران; تهران آن را تکذیب کرد.

سیزده عصبانی سناتورها

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا استقبال کاهش قیمت نفت گفت: بنزین ارزان قیمت بودند شبیه به یک کاهش مالیات برای رانندگان است.

که پس از تغییر عربستان سعودی اعلام کرد در اواسط ماه مارس آن را پمپ یک رکورد 12.3 میلیون بشکه – رها کردن قیمت جنگ با روسیه است. انفجار عرضه آمد که دولت ها در سراسر جهان صادر شده و اقامت-صفحه اصلی سفارشات خرد کردن تقاضای سوخت – و روشن ساخته است که شرکت های نفتی آمریکا ضربه خواهد بود سخت در قیمت نفت خام سقوط. سناتور از نفت در ایالات متحده به خشم آمدند.

در مارس 16, کرامر بود که در میان 13 سناتور جمهوریخواه که با ارسال نامه ای به تاج و تخت شاهزاده محمد یادآوری او را از عربستان سعودی استراتژیک تکیه بر واشنگتن است. این گروه همچنین خواستار تجارت وزیر ویلبر راس به بررسی اینکه آیا عربستان سعودی و روسیه بودند شکستن تجارت بین المللی قوانین جاری شدن سیل در بازار ایالات متحده با نفت است.

در مارس 18, سناتور – یک گروه که شامل سالیوان از آلاسکا و تد کروز از تگزاس برگزار شد نادر تماس با شاهزاده Reema بنت بندر بن سلطان عربستان سعودی سفیر ایالات متحده است. کرامر به نام گفتگو “وحشیانه” به عنوان هر یک سناتور مفصل آسیب به کشورهای خود را’ صنایع نفت.

“او آن را شنیده و از هر سناتور وجود دارد هیچ کس در آن برگزار شد پشت” کرامر به رویترز گفت.

سفارت نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کرامر گفت: شاهزاده خانم رله نظرات خود را به مقامات در عربستان سعودی از جمله وزیر انرژی. سناتور گفت: شاهزاده خانم که پادشاهی رو افزایش مخالفت در مجلس سنا به ائتلاف به رهبری عربستان سعودی است که به راه انداختن یک جنگ در یمن علیه حوثی ها.

عربستان و مقامات ایالات متحده گفته اند که حوثی ها در حال مسلح با ایران که در تهران رد می کند. حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا بیش از یمن ثابت کرده بسیار مهم برای عربستان سعودی سال گذشته است. سنا تایید تهمت وتو از چند اقدامات به دنبال پایان ما از فروش سلاح و حمایت نظامی به عربستان سعودی در میان خشم بیش بگذارند که باعث شده است که بیش از 100 ، 000 مرگ و میر و باعث یک بحران انسانی.

کرامر گفت که او ساخته شده یک تماس تلفنی به مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 30, حدود یک هفته پس از او و سالیوان معرفی صورتحساب خود را به جلو و سربازان ایالات متحده از عربستان سعودی است. رئیس جمهور به نام کرامر پشت همان روز با وزیر انرژی Brouillette ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow و ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer در تماس سناتور گفت.

گفت: “من یک فرد است که شما لازم نیست که در تماس است که می تواند بسیار مفید است علامت Esper” این وزیر دفاع کرامر بازگو کرد و گفت او می خواست Esper به آدرس چگونه ما دارایی های نظامی در عربستان سعودی ممکن است نقل مکان کرد و در جای دیگر در منطقه برای حفاظت از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

پنتاگون نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا Esper درگیر شد, در بحث از کشیدن دارایی های نظامی از عربستان سعودی است.

خم کردن زانو

مغلوب ساختن پیشی جستن نفت دیپلماسی در یک گردباد از تماس های تلفنی با پادشاه عربستان سعودی در تاج شاهزاده محمد و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شروع در اواسط ماه مارس. کرملین تایید کرد پوتین در گفتگو با تهمت و گفت: آنها در مورد هر دو عرضه نفت کاهش و coronavirus بیماری همه گیر.

در مارس 2, تماس با شاهزاده محمد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عربستان حاکم او بود به “برش آنها را” دفعه بعد کنگره تحت فشار قرار دادند یک پیشنهاد برای پایان دادن به واشنگتن دفاع از پادشاهی با توجه به منبع با آگاهی از تماس. تهمت نیز علنا تهدید در اوایل مارس برای اعمال تعرفه بر واردات نفت از عربستان سعودی و روسیه است.

پس از گفتگو با عربستان ولیعهد و دیگری همان روز با پوتین تهمت توییتی که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه است که “بزرگ خواهد بود برای صنعت نفت و گاز!”

ریاض و مسکو بعد از تایید کرده بودند دوباره شروع مذاکرات است.

در آوریل 3, تهمت میزبانی یک نشست در کاخ سفید با سناتور کرامر کروز و سالیوان و روغن مدیران از شرکت ها از جمله اکسون موبیل پارسیان شورون پارسیان Occidental Petroleum Corp و قاره منابع است.

در عمومی بخشی از این نشست کرامر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که واشنگتن می تواند با استفاده از میلیاردها دلار را صرف دفاع از عربستان سعودی در نظامی دیگر اولویت “اگر دوستان ما در حال رفتن به درمان ما در این راه است.”

چشم انداز از دست دادن نظامی آمریکا حفاظت شده خانواده سلطنتی “زانو خم” و تعظیم نسبت ناروا به خواسته های خاورمیانه, دیپلمات به رویترز گفت.

پس از طولانی مدت و متمرد مذاکرات بالا تولید کنندگان متعهد رکورد خود را کاهش 9.7 میلیون بشکه در ماه مه و ژوئن با درک که نیروهای اقتصادی که منجر به حدود 10 میلیون بشکه در کاهش بیشتر در تولید از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده و کانادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد معامله و بازیگران خود را به عنوان کارگزار خود است. “داشتن درگیر در مذاکرات برای قرار دادن آن ملایم تعدادی که اوپک+ است که به دنبال کاهش 20 میلیون بشکه در روز است…” او توییتی در مدت کوتاهی پس از معامله.

ریاض همچنین در زمان اعتبار. عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز به رویترز گفت که در آن زمان ولیعهد شده بود “ابزاری در تدوین این معامله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net