مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus شخصی دکتر می گوید

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید, با توجه به رئیس جمهور شخصی پزشک.

کاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون شنبه شب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: ساعت زودتر که او تا به حال گرفته شده coronavirus آزمون زیر به روز در حال نمایش با وجود این واقعیت است که او تا به حال شده است در سال های اخیر در تماس با سه نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله اعضای برزیل رئیس هیئت بازدید که با او در فلوریدا رفت و آمد مکرر.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت-رایگان” شان کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: در یک یادداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که او حرارت گرفته شده و آن را “کاملا عادی” مدت کوتاهی قبل از ورود به اتاق به بحث در مورد تلاش های دولت برای متوقف کردن گسترش ویروس. این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده و باعث حداقل 50 مرگ و میر.

رئیس جمهور تا به حال چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله سه نفر او صرف زمان با هفته گذشته در Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر جمعه که این کشور کاردار, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین باید یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در زمان یک عکس با تهمت و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که روز شنبه با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, پس از روز از اصرار او بود که برگزاری نمایشگاه علائم ویروس کوتاه آمد و پس از فشرده شدن توسط خبرنگاران در مورد مقاومت خود را به تست در هنگام متعدد نمایندگان مجلس و شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به سعی کنید برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود-توصیف germaphobe که تلاش برای جلوگیری از دست دادن به او انجام شده خود را در املاک و مستغلات و کسب و کار. اما او اذعان شنبه که او در حال حاضر پیدا کردن آن را دشوار است به مقاومت در برابر از دست دادن یک عادت است که او می گوید او را برداشت تا پس از تبدیل شدن به یک وقت سیاستمدار.

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه اعلام او اعلام اضطراری ملی تهمت مشتاقانه تکان داد دست چند شرکت مدیران حتی اگر سیاست های بهداشتی کارشناسان در کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواسته اند که آمریکایی ها برای جلوگیری از تماس فیزیکی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“مردم می آیند تا به آنها لرزش دست در دست آنها قرار داده و دست خود را از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این نوع از یک عکس العمل طبیعی و همه ما در حال گرفتن از آن است. همه ما باید این مشکل است.”

کاخ سفید در پله تا تلاش برای سعی کنید به نگه داشتن این ویروس در خلیج.

روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که در حال حاضر انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله خبرنگاران که حضور در کاخ سفید جلسه و هر کسی وارد دفتر بیضی.

پنس همچنین نوشت یادداشتی به کاخ سفید کارکنان دوشنبه یادآوری آنها را به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس فیزیکی, شستن دست ها به طور مکرر و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

“ضروری است هر یک از ما انجام بخشی از ما به اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ خودمان و همکاران ما امن” پنس نوشت. “به عنوان یک کارمند داخل کاخ سفید پیچیده ما یک وظیفه اضافی برای حفاظت از سلامت ما مجریه و کسانی که کار با ما.”

دکتر دبورا Birx است که کمک به هماهنگی آمریکا در واکنش به شیوع اشاره کرد که نتایج تست منعکس کردن یک تصویر لحظهای در زمان و که آن را بسیار مهم را برای مردم به حفظ احتیاطی.

“هنگامی که شما یک تست منفی این بدان معناست که شما منفی آن روز” Birx گفت. “این بدان معنی نیست که شما نمی تواند ویروس, پخش كردن, شبانه, چرا که آن را تکرار و خود بینی و ترشحات بینی خود را و شما باید یک تست مثبت فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو